Red Dead Redemption

Discussion in 'Igre i konzole' started by suppa_FMB, May 8, 2010.

  1. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ja sigurno necu nikad kupit konzolu radi 2-3 ili 4 igre. Ok, volio bih da to ima na PC-u, ali ako vec nema nikom nista.

    Zapravo necu nikad kupit konzolu jer se mogu igrat na racunaru. To je moja logika. A mjesecno se igram 5-6, maksimalno 10h. Cemu onda uredjaj koji ima samo tu svrhu? Siguran sam da nisam jedini koji tako razmislja.
     
  2. dmr

    dmr Veteran foruma

    Jep, uredjaj samo za igre je bezveze i za mene. Da ne gledam filmove sa PS3, davno bih ga prodao.
     
  3. Bonded_by_Blood

    Bonded_by_Blood Aktivista

    :D i ne zaboravimo HL3 haha.


    Pa mislim da je kod većine ljudi sa pc-em takav stav Stevie, pogotovo ako se ne igraju prečesto. Ono, ako imam (dovoljno dobar) računar u kući, šta će mi konzola.
    Istina, konzola ima jednu drugu čar, a to je ekipno igranje - zabava s društvom (saće neko reć imaš MP online, nije to isto).

    Za RDR mi nije jasno zašto su uopšte davali nadu narodu, šuškalo se to nešto pa sad ništa. Nek samo GTA izađe and all is forgiven.
     
  4. Vedo

    Vedo Moderator

    RDR >>> GTAV

    Nema igre koja je toliko prenijela atmosferu i koja te toliko uvuce u svoj svijet kao RDR. Radi nje vrijedi kupiti/iznajmiti konzolu, imho :)
     
  5. Bonded_by_Blood

    Bonded_by_Blood Aktivista

    Mi koji je nismo igrali niti imamo priliku ne želimo u to da vjerujemo, u tom je stvar. :)
     
  6. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ukusi su razliciti, meni nikad nije legla :). Kada bih birao meni treba Uncharted i the last of us za PC :D
     
  7. Vedo

    Vedo Moderator

    yay!
     
  8. Vedo

    Vedo Moderator

  9. Vedo

    Vedo Moderator

    Red Dead Redemption and its Undead Nightmare expansion will be available to play via PlayStation Now on 6th December.

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
     
  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Jel nekao probao kod nas to aktivirati uopste?

    Sent from my LG-H815 using Tapatalk
     
  11. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ja sam skontao da za Xbox One treba kupiti igre prije nego postanu bc jer kasnije svi dignu cijene i ne spuštaju :)
     
  12. Vedo

    Vedo Moderator

    Nece PS Now trial da mi prihvati karticu, a pratio sam ovo upustvo http://www.hcl.hr/game-special/kako-bes ... c-u-96968/

    Kupim na amazonu 30-dana bon za PS Now, al se zeznem i kupim za US regiju, tako da mogu sad koristit PS Now al samo preko US accounta (pa i strema sa US servera). Helem, radi Ok, ima laga al nije neigrivo, reza takodjer dosta manja nego na PS3. Vjerovatno bi bilo dosta bolje da sam uzeo za UK account.

    Al brate mocno opet vidit Mr.Marstona :)

    [​IMG]
     
  13. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    A ne prihvataju naše kartice nikako.. ako neko zna kako da se uključi trial za ps now, bio bih mu zahvalan.

    btw playstation trenutno ima toliko najavljenih vrhunskih igara, da je to bolest..
     
  14. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    stize novi trailer

    [​IMG]
     
  15. lolak

    lolak Aktivista

    Mozda i rls date??
     
  16. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    mislim da je receno od rockstara da je odgodjen rdr2 za iducu godinu, nista od ove.
     
  17. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma



    Pre-order 70€ za PS4 i Xbone

    Izlazi u proljeće iduće godine
     
  18. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Izgleda fenomenalno...
     
  19. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Sta nece biti za pc?
     
  20. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Nije nikad ni bio :p

    Valjda Rockstar ne napravi novi GTA 5 od Red Ded Redemption 2.