Odabir i kupovina TV-a

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Neo Bahamut Zero, Jul 18, 2007.

  1. Esh

    Esh HWB

  2. Vedo

    Vedo Moderator

  3. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Pa dobro ako se izasta ne treba zaliti onda je to ponuda TV-a.
     
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Prošle godine su uz neke mid-range Samsung modele poklanjali Xbox One. :D
     
  5. Esh

    Esh HWB

    Imaju Ameri tih par brandova ala Vizio i TCL, koji rade pristoje modele i, ako je vjerovati recenzijama, nešto bolje u odnosu na ono što dođe iz nekog low i mid segmenta drugih brandova što dođe na naše tržište...
     
  6. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Pa i kod nas poklanjaju samsung usisivac da se igraš po kuci :D

    Sent from my SM-N910F using Tapatalk
     
  7. kio

    kio Komšija

  8. zippoo

    zippoo Veteran foruma

  9. Esh

    Esh HWB

    Da li neka radnja u Sa prodaje 4K Blu-ray filmove?
     
  10. Sena

    Sena Veteran foruma

    Koliko znam, ne.
     
  11. Esh

    Esh HWB

  12. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Nisam, ali kad budem kupovao Planet Earth krajem godine vjerovatno ću naručiti iz UK.
     
  13. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Šta mislite kakav je ovaj TV https://www.mobilmedia.ba/televizori/lcd-led-televizori/tv-philips-55pus6201-12.html

    Danas sam ga rezervisao u MobilMedia, ali u međuvremenu naiđoh na ovaj na ekupi.ba, pa sam sad u dilemi:

    https://www.ekupi.ba/SAMSUNG-LED-TV-50MU6172-Ultra-HD-SMART-367344.aspx

    Ovaj prvi je 5 inča veći i ima amb. light (i izgleda baš lijepo što jest jest), ali čini mi se da Samsung ima kvalitetniji OS i generalno bolji displej ... mada nisam zahtjevan korisnik - treba mi za streaming filmova preko HDMI/eksternog HDD i uglavnom gledanje SK - koji bi vi preporučili između ova dva?
     
  14. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    ja bi isao na philips...za dva koplja je ljepsi od samsunga...dizajn pomalo lici na sony w seriju...plus ima veci ekran,plus ambilight
     
  15. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Trebao si sacekati kod technomaga imas 10% popusta zadnje subote u mjesecu ako imas penzionera pa svakako dobro se moze iskoristiti.

    Ja cu uzeti Samsung model, ne znam jel gore prvi tvoj model philips ima HDR opciju. I Samsung ima 5x godina garancije.



    Sent from my SM-N910F using Tapatalk
     
  16. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Samsung i LG imaju najbolje USB media playere, kome je to bitno (a ne jebeni dizajn okvira) ne bi trebao gledati druge brendove.
     
    Eldorado likes this.
  17. JVC

    JVC Overclocker

    Ako ko vidi uhd film u sarajevu neka javi, (mada mislim da su vece sanse vidjeti dinosaurusa da jede cevape nego uhd film,) kasaba je ovo malo zesca.
     
  18. lolak

    lolak Aktivista

    Samo Amazon i ebay..
     
  19. JVC

    JVC Overclocker

    Znam, ova selendra nema nista zivo, i kada pitas nesto trgovac te gleda ko vanzemaljca.
     
  20. Ninja

    Ninja Komšija

    Ne viđam ni obične blu-ray filmove.