Gran Turismo Sport

Discussion in 'Igre i konzole' started by Pelikan, Oct 3, 2017.

  1. Vedo

    Vedo Moderator

    Nekakav Peugeot.

    Koliko skontah, demo pocinje u 22:00 veceras po nasem vaktu.
     
  2. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    I mene Peugeot naki zapo.
     
  3. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Koliko sam ja skontao, za 3 sata pocinje demo. Na njemackom acc pise u 11:00. A mislim da je veceras na US accountima za one koji nemaju PS+... Mada nisam siguran.
     
  4. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    edit: https://countle.com/a78554pBh Evo countdown. Znaci u EU je u 11am za sve, i ko ima PS+i ko nema. U US je u 11am po nasem vremenu za one koji imaju PS+, a veceras za one koji nemaju. Tako da ako nemate PS+, napravite EU acc. E sad ne znam moze li sa istim downloadom igre... Moze se online igrati i bez PS+ dok je demo.

    Eh, ne znam izbrisat post. Slucajno udari reply umjestno edit haha

    Dobijem Renault Clio od onih prvih license testova. Ali onda dobijem ovog od missions https://i.imgur.com/UXvXKPr.jpg :D
     
    Last edited: Oct 9, 2017
  5. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Odigrao 3-4 trke na arkadi sa Mercedesom G3. Da se malo uhodam. Krenuo sa full noob setup, pa ugasio vecinu asistencija.

    Svidja mi se. Prelijepo izgleda i na obicnoj PS4.
     
  6. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Odigrao 6 sati, beton :D
     
  7. Vedo

    Vedo Moderator

    Ja cu veceras probati, ali citajuci po ovim sim-racing sajtovima raji se ne svidja, odigrali sat dva i nazad na Assetto Corsu / iRacing / Automobilistu.

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
     
  8. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Zar ima neka igra da se svima svidja?
     
  9. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Na gtplanet su vecinom prezadovoljni. I meni je fkt vrh.

    Ko igra na gamepadu, pojacati sensivity do kraja. Ko igra iz cockpita, podici kameru u opcijama. Ko igra iz treceg lica, staviti sve opcije iz chase kamere na 0, onda bude kao u forzi i dosta je ljepsi osjecaj.
     
  10. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Igra je fenomenalna. Iskljucio sam sve assiste i mogu reći da je stvarno vrhunski osjećaj. GT kao gt, klasino odrađen, sasvim lijepo, grafika super, zvukovi i gameplay takodje'. Jedino što nema previše auta..

    Doslo mi je da kupim g27 zbog ove igre.
     
  11. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ne radi G27 na PS4, treba ti G29.
    Nakon GT3 A-Spec su mi svi nastavci vizuelno previše sterilni pa sam batalio serijal.
     
  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Prelijepa je igra, najvise zbog lightinga. Bas su ga uboli. UI je strasno dobar, ne mogu da vjerujem da Japanaca moze dobar UI biti. Na gamepadu je isto jako dobar osjecaj igrati, samo pojacati sensivity i dignuti cockpit kameru da je preglednije. Ko ce uzimati igru, ostavite PSN, pa da mozemo ganjati vremena. Lobiji imaju more opcija.
     
  13. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Bas uzivam. Pokusavam sve arcade, single race da dobijem na 'professional' tezini. Rijesio sam Northern Isle Speedway i Dragon Trail - Seaside. Na Seaside sam dobio 'clean race' bonus, dok na Speedway sam se morao malo gurat. :D
     
  14. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Cekaj dok dodjes do missions, Stage 6... zadnja utrka je endurance 30 krugova, moras refuel par puta. Inace, online nekad naleti utrka da moras refuel. Znaci redovno pola ljudi ostane bez goriva u pola utrke :D
     
  15. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Uzet ću ja sigurno kad padne cijena igre.

    Vjerovatno ima neki adapter za g27, vidim bruku raje igra ps4 sa njim.
     
  16. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    I ja sam negdje procitao da ima adapter.
     
  17. Vedo

    Vedo Moderator

    Sta je ovo, nema Nordschleife u ovom trialu? :(((

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
     
  18. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Nema, mada je Dragon Trail dobar. Serveri kenjaju mnogo zadnjih par sati, mada je bilo dobro preko dana.
     
  19. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ma pokusavam da skontam da li je worth para uopste.. ako je stvarno dobar za simulacije kao dirt, gt, forza i tako, onda bi ga uzeo..
     
  20. Vedo

    Vedo Moderator

    Odvozao malo Mecku GT3 i Mazdu S.
    Grafika vrh, handling nije los, force feedback nikakav. Nikakav info kroz volan ne dobijas od staze, volan je jedino tezak kad motas, al fali sva ona magija iz Assetta.

    Radi GT Sporta se ne isplati kupovati volan skuplji od 100KM.

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk