Gran Turismo Sport

Discussion in 'Igre i konzole' started by Pelikan, Oct 3, 2017.

  1. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Evo dobio sam i La Ferrari, 1.6mil :D Imam 458 gr4, La Ferrari, Lambo Veneno... Imam jedno 6mil u vrijednosti auta. U full igru se prenosi 8 auta.
     
  2. Vedo

    Vedo Moderator

    Koje trke ti vozis pa dobijas ta cuda?

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
     
  3. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Iz dailya dobio. Ono dnevno odvozis 26km ili nesto tako. Svaki dan auto dobijes. Karting je ludnica. Samo ljudi kazu da je volanom skoro nemoguce, preosjetljivo. Bas je fun.
     
  4. Vedo

    Vedo Moderator

    Jasta je, okrenes volan 2% a vamo kao da si okrenuo 50 stepeni.
     
  5. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Pobjedio sam Stage 6 maraton trku. 5 pit stopa, uz gorivo svaki put sam i svjeze gume stavljao. Pomoglo je i to. Najvise me zivciralo kad dodjem do prestizanja auta koji zaostaju za krug... nikad da se sklonu. Par puta sam i izletao zbog njih.

    Tamo kod 20 kruga pocnem gubiti koncetraciju, i greske krecu. Kasno kocenje najcesce. Ili kod seta brzih okuka, sjebes liniju na prvoj, citav set ganjas da vratis liniju. Umjesto da dobijem lagano, ja na 3 okuke do kraja stizem do prve pozicije.
     
    Last edited: Oct 12, 2017
  6. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Haha svaka cast. Dobije li se auto kad sve zavrsis u stage 6?
     
  7. Aldiin

    Aldiin Overclocker

  8. Vedo

    Vedo Moderator

    Mene izgleda prebacilo u neku ligu, sad nema sanse uzet pole ili bit prvi. Obicno sam oko 10og mjesta, ljudi alieni, prvi nas ostavlja po 5 sekudni po krugu xD
     
  9. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Yup. Ja dobio BMW - Z4 GT3 '11.

    Evo moja kolekcija do sada:[​IMG]
     
    Last edited: Oct 12, 2017
    Vedo likes this.
  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Evo i moje: https://i.imgur.com/X2Xlwgq.jpg

    Ova rally auta su mi jako nebitna :D Mada se mogu napraviti donekle u racing auta kad ih spustis do zemlje i promijenis gume. Clio sam malo tunirao, sad nije ko cigla, moze cak i skrenuti. Ubrzanje mu povecao, malo top speed smanjio. Nije ni los za voziti sad.

    Evo jedan ss iz replaya, predobro je uradjeno:
    https://i.imgur.com/Z9aheMn.jpg

    A evo i jedan iz Scapes, jos bolje uradjeno :D
    https://i.imgur.com/jEmINiA.jpg

    Mozes satima samo slikat auta kako je sminka.
     
    Last edited: Oct 12, 2017
    Patton2410 likes this.
  11. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Meni te tvoje linkove ne otvara pravilno: sorry that page doesn't exist.

    Ja jos nisam ni jedno svoje auto mjenjao za sada. Stage 6 me bio preokupirao. :D

    Ja definitivno uzimam igru. Ide vjerovatno i pre order, ako daju sta interesantno.
     
  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Editovao sam, uploadovao direktno na twitter sa PS4, lakse mi, ali ocito ne znam linkat kako treba :D I ja uzimam sigurno, a i volan cu, mada sam se vec poceo steliti i na DS4. Probao sam i sa motion kontrolama na DS4, ista sam vremena dobijao kao i analogom haha Zanimljivo je. Bio je danas i Nurburgring GP

    Lewis Hamilton and Gran Turismo Sport - Introduction
     
    Last edited: Oct 12, 2017
  13. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Fine slikice i kolekcija za sada. :)

    Nasao sam nesto sto mi se ne svidja u ovoj igri, i sto mislim da je prilicno lose uradjeno: Rally. Jednostavno letas po mapi kao da vozis Stojadina, a ne savremeno Rally auto.
     
    Vedo likes this.
  14. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    U njemu das malo gasa pa pustis skroz nekoliko sekundi. Ja sam u pocetku previse davao gasa pa ides od ograde do ograde. Uspio sam i gold uzeti u onoj misiji. Teze je nego u Dirt Rallyu haha
     
  15. zoi

    zoi Veteran foruma

    Treba vama posebna tema za ovo. Mislim da se od witchera nije više pisalo o jednoj igri :D
     
  16. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Last edited: Oct 12, 2017
  17. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Dobio sam i ja prva mjesta na Rally utrci. Moze se pobjediti bez problema. Govorim generalno kako je lose uradjen Rally. Mozda sto sam igrao dosta Dirt Rally, pa previse poredim sa tim. Ne svidja mi se uglavnom.
     
  18. Vedo

    Vedo Moderator

    Imal jos uvijek Nurbugring (jel on u beti ili je full Nordschleife)?

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
     
  19. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    GP verzija, ona kratka. Ovo auto GT by Citroen ne bi vise uzeo da je jedino :D
     
  20. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    E odavno se nisam naigrao bete kao ovog puta..