Destiny 2

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Mar 27, 2017.

  1. igor.g

    igor.g Komšija

    Em je free em je maltene ista igra, samo ce fanboy kupiti D2 pored ovoga
     
  2. zoi

    zoi Veteran foruma

    Season pass u svakoj igri važi za jednu godinu contenta, haman od kako postoji ta glupost od DLCa I season passa. Rainbow Six Siege, Borderlands mi padaju na pamet na prvu. Doduše većina igara i dobije dodatke samo u prvih godinu dana.
     
  3. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ni slična igra. Igrao sam obje, samo se čini da ti nisi dok možeš to tvrditi.
     
  4. Decerto

    Decerto Komšija

    Jesu malo,pogotovo sa ovom novom ekspanzijom.Imaju otvorene mape,gradovi (hubovi),trejderi,itd,nije ko prije samo po nekim zatvorenim mapama,ganjaj neki resurs i eto.
     
  5. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    cuj davat pare Activisionu, hahahaha.. smiješno.
     
  6. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Kupio bih samo kada izađe Destiny 2 Complete Collection, na nekoj akciji.
    Kupio sam Destiny 1 Complete Collection za XBOX i još uvijek je jako igriv još uz to dođe sa svim expanzijama. To je jedino isplativo rješenje ko želi da odigra kompletnu SP kampanju.
    Sad će odmah neko reći, da ali do tada će izaći Destiny 3. Da to je tačno ali tada mogu odigrati kompletnu priču sa svim patchevima a ne čekati da se developer koji radi na Destiny 3 smiluje i ispravi greške na prethodnom dijelu dok programira novi nastavak. I osim toga ko želi Activisionu u naredne tri godine da plaća po 80-100 KM za poluproizvod neka izvoli.
     
  7. Decerto

    Decerto Komšija

    vec izlazi neka ekspanzija za destiny 2,a igra izasla prije mjesec dana >.< . I treba da propadne igra,da ima 2k playera online ko dayz.
     
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Pa ko igra jedva ceka ekspanziju, svi se zale da hoce novi content...
     
  9. Decerto

    Decerto Komšija

  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Platis i 60 euri za single player igre od 10h u kojim nista vise nemas raditi poslije toga... Znam par ljudi koji igraju i jedva cekaju exp. Meni je najjace kako najvise kukaju ljudi koji ni ne igraju igru.
     
  11. Decerto

    Decerto Komšija

    witcher 3 goty ( sa dvije ekspanzije) 20 eura na stimu. Probaj ju zavrsit za 10 sati ja cu ti kupiti koju god oces igru.
     
  12. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Ne mozes CDProjekt porediti ni s jednim developerom danas. :)
    Ljudi znaju sta je kvalitet.
     
  13. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Jah, kad vec pricamo o kolicini igraca u Destiny 2, ja nisam mogao naci kopiju igre u Stockholmu.
    Uzeo na bnetu za 10 eur vise.

    Nisam keca igrao, Nisam fanboj, igra je, plitka i zabavna. Bas ono sto mi treba :)
     
  14. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Igra je definitivno prava casual poslastica. Udjes kratko odigraš koju misiju, instancu, raid i to je to. Okreneš se drugoj igri. I meni takav tip igre više odgovara sa izdavačem jer čim izađe ekspanzija oni zaključaju dio sadržaja iz originalnu verziju te te primoraju da kupis ekspanziju ako zelis nastaviti igrati ono sto si igrao ranije. Procitajte sta se desavalao sa Destiny 1, to se sigurno neće promijeniti ni sa 2com.
     
  15. Esh

    Esh HWB

    Je li neko igrao i na konzoli i na pc-u? Ako da, kakvi su utisci?
     
  16. Esh

    Esh HWB

  17. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ja kupio za ps4.
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

  19. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

  20. Esh

    Esh HWB