The Witcher 3: Wild Hunt

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 5, 2013.

  1. Haker

    Haker Veteran foruma

    Vidiš meni je zabavno upasti u pećinu i sve porokat :D u biti to je kao u svakom rpg-ju, nije da ne kontam samo taj dio mrzim. Ovo mi je dosada najbolji rpg, bolji od skyrima, njega sam brzo batalio.
     
  2. Vedo

    Vedo Moderator

    Al obavezno je dici difficulty. Npr, ja sam naletio na onaj side-quest sa vukodlakom, bio je 10 levela jaci od mene, 3 sata ga pokusavao ubiti dok ga nisam dobio. A kad su preglagani protivnici onda cisto prodjes kroz njih (a steta jer su prejaka dizajnirani i osmisljeni), nista ne ostane memorable, dok vukodlaka itekako pamtim :)
     
  3. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ma igra je bog i batina, definicija dobrog rpg-a, svaki drugi komentar je suvišan.
     
  4. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ja iskreno preporucujem da radis vecinom main quest, pa tek onda side, jer ces biti strasno overpowered kasnije cak i na Death and March tezini. Budes toliko OP da bossove ubijas iz par udaraca pred kraj igre.
    Definitivno igrati na Death March, jer ako radis sav side content, kasnije ces biti strasno OP i ubijat ces bossove iz par udaraca. Kao sto ti kazes za vukodlaka, meni je tako ostao u pamcenju prvi medvjed u White Orchard kod onog Place of Power... Bio mi crven, pa nisam skoro nista damage radio, ali ga ubijem poslije 5 minuta. Pogotovo je zalosno biti OP u ekspanzijama jer su neprijatelji i bossovi jos 10 puta bolje uradjeni.
     
  5. Vedo

    Vedo Moderator

    Dodali su u patchu opciju da izjednaci levele svih protivnika sa tvojim levelom, al meni opet prelagano pobijediti vecinu.

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
     
  6. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Imas hardcore modove ako ti je do izazova.
     
  7. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Pa ako radis main story onda ces biti op za side questove ako ipak pozelis da ih zavrsis. Treba pronaci balanas, a i ukusi su razliciti, a igra ima cini mi se 36 razlicitih zavrsetaka tako da svako pronadje sto mu odgovara.

    Kad Vedo spomenu vukodlaka i ja sam ga zapamtio :)
    Dosao sam do njega nepripremljen, pokusavao i pokusavao ali vidim ne ide, taman skoro da ga ubijem on se heala. Vratim se u rikverc, pronadjem knjigu, skontam sta mi treba da se mogu boriti sa njim, vratim se i za par pokusaja ga sredim a nisam uopste nesto napredovao, cak mislim da sam bio isti lvl ali sam pripremio potrebne supstance za borbu sa njim.

    Kada je u pitanju main story ima ona preporuka za levele pa gledam do nekih 6 lvl vece questove odradjujem. Slucajno sam naletio na quest gdje sam ja bio lvl 12, a banditi - patuljci lvl 24, ma ne ma sanse izaci na kraj sa njima ;)

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
     
  8. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ja sam ovaj quest radio kad sam igrao na PC-u, i baš sam se namučio. Kasnije, kad sam igrao na Xboxu, nisam ga ni odradio, tj nisam ga ni našao. Jednostavno ima dosta materijala i ne može se sve ni pohvatati.
    Sjećam se na PC-u kad sam prvi put sreo Endrega workere sa jednim warriorom kod onog kao hidden treasurea. Ma ganjao sam se ja s njima jedno sat vremena. Na xboxu sam do njih došao dosta jači i upali su prilično brzo. Bilo mi je i drago da im se osvetim što su me toliko mučili :D
     
  9. donjapa

    donjapa Overclocker

    Zavrsio sam Main story odmah kad je izasla, bas sam ga igrao intenzivno par sedmica (ako i toliko). Onda se navukao bio na Gwent pa samo to picio. Sad napokon cekam bozicne praznike da sjednem jedno sedmicu dana i prekucam sve ove nastavke. Drago mi je da su utisci i dalje odlicni.
     
  10. lolak

    lolak Aktivista

  11. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Pa et, Novigrad opet u 30fps, a brat bratu ima u njemu 15 sati igre. Nije samo onako grad, udjes, prodas, izadjes. Bolje, ali daleko od pravih 60fps. PS4 Pro smijesan, ide losije od base modela u mocvari lol
     
  12. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ps4 pro je za mene promašaj od konzole. Neki dan je umalo ne kupih, ali pogledao analize dosta igara i jednostavno je to sve tanko. Čak i ekskluzivne nemaju neki nezaobilazan upgrade ili slično. Fortnite na 1080p kao i obični ps4.
     
  13. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja uzeo Pro za crni petak, ali nisam je jos ni otpakovao. Imam lufta do polovine januara da je mogu vratit, pa cekam da nece kakva bolja ponuda biti za Bozic, novu. Onda uzmem tu bolju ponudu a vrnem onaj sto sam uzeo za c. Petak. :)
     
    zoi likes this.
  14. selvin

    selvin Moderator

    Imas mjesec dana da je vratis neotpakovanu? Pa kakva je to pogodnost? I sad ti stoji mjesec dana onako bezveze kupi prašinu u slucaju da izleti bolja opcija? Ne znam kako imas volje za to :D
     
  15. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Nemam svejedno 4k tv ovdje kod buraza. Pro sam uzeo da ponesem sebi nazad u Bosnu, a ovdje koristim obicni PS4.
     
  16. xman

    xman Komšija

    Krenuo i ja ovo igrati prije par dana i vec sada nakon 60-ak sati gameplaya razumijem one koji kazu da im je Witcher 3 "unistio" gaming. Bit ce tesko nakon ovoga se vratiti u "normalan" gaming. Zaista igra zasluzuje sve rijeci hvale. Masterpiece.
     
  17. dmr

    dmr Veteran foruma

    Joj otkad se ti zalijeces, kad ces to vise odigrati :D
     
  18. xman

    xman Komšija

    Paaa jos nekih 200 sati mi je ostalo kako cujem:)
     
  19. dmr

    dmr Veteran foruma

    tako si prico i ljetos :D
     
  20. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ja davno odustao. Kontam kome se svidja, ali meni je dosadno.