All about (my) Car/Cars !!!

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Juka, Feb 19, 2011.

Tags:
  1. Almir

    Almir Komšija

    mislim da bošnju u novoj verziji vozila dosta kupuju škodu,opel,citroen,peugeot rijetko a dosta manje vw ako izuzmemo firme kao što se misli...

    ovo tvoje izlvačenje sa olx i postavljanja neke hipoteze je bezveze bacio sam ok na zadnjeg 308 sa linka i komplet zadnji dio je udaran plus model je socijla ništa spešl...

    po čemu je recimo 308 bolji od astre ili c4, što bi neko kupio 308 a ne ova dva , aj da ne ubacujem teretni brod oktaviju :)
     
  2. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Pa uzeo sam prvog koji se pojavio u cjenovnom rangu, kakve veze ima, ja bi golfa zadnjeg uzeo, pa ovaj I30 je bukvalno novo auto, dvoumio bih se izmedju njega i astre.
     
  3. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ma ti bi golfa zadnjeg uzeo? Kako to nismo primjetili.
     
  4. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Znam da si povrijedjen Hakeru ti ono vozis VW smece zapakovano u spanske boje. Zaprega za ovcare i poljoprivrednike sa 800+ m.nv iz srednje bosne. A znam da si kupio auto koje je zena trazila.
    A Almir je kao malo kulturniji Bosnjo, vozi zapakovani VW fijaker, isto morao da kupi po nalogu drugih, a i zbog toga sto mu je mali tuki.
    Da vam nije drzavnih jasli i to smece ne bi vozili, mozda modernog stojadina (punta).
     
    Last edited: Jan 1, 2018
  5. Haker

    Haker Veteran foruma

    @Tale magare fulao si i lokaciju i auto. Uvijek sam za dobru zaebanciju na forumu, ali na tvoj nivo se teško spustiti, a i očigledno mentalno stanje ti nije stabilno.

    Tale stabilan k'o francuska auta :D
     
  6. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    I Konjic je cuka teska taman za VW zaprege i debelog Bosnju u drzavnoj firmi
     
  7. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Samo fauve bajo hejteri sagnite se das Auto hahah
    Tale nismo ti mi krivi što si fukara.
     
  8. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    [​IMG]
     
  9. dams82

    dams82 Komšija

    Kod mene komšija nije imao para za fauve pa kupio pežo, sad priča po selu kako je pežo bolji od fauve...

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
     
  10. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    [​IMG]
     
  11. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    E ova je dobra :D

    A rasprava vam je bezveze ;)

    Citroen je najbolji...

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
     
  12. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ne znam, za francuze ali meni je Ford uvijek bolja opcija od VW-a... ne volim neudobna auta, a vala nisam fan ni sekiracije oko kradje...
     
  13. dams82

    dams82 Komšija

    Multipurpose car :) to nama i treba...

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
     
  14. dams82

    dams82 Komšija

    Ja lično vozim golf iz 2002,nisam nikad imao udobniji auto, a provozao sam mnogo 307ica i svaka mi je tvrda... I focus je dosta udobniji od 307... E ako slučajno živiš u SA onda je bolje imat bilo kakvog Francuza ili Forda samo ne Vag grupaciju što se krađe tiče...

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
     
  15. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Da je meni neko prije par godina rekao da cu voziti forda cini mi se da bi se potukli. A evo 15ak mjeseci uzivam u fordu kao nikad. Cini mi se da cu ga do penzije voziti. Odlican auto za male pare. Odlicna udobnost,upravljivost,kocenje,potrosnja,nema bas performanse kao vw tdi al su sasvim dovoljne za kulturnu voznju.

    Definitivno podcijenjen brend. Sto je ustvari dobro za krajnjeg kupca jer dobijes ok auto za smijesnu cijenu.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
     
  16. Qler

    Qler Veteran foruma

    @dams jebi ga drug ako ti je Golf 4 najudobnije auto onda se nisi navozao auta :) meni je najudobnije bilo S600 :) sto sam vozio, ali odlicno drugo mjesto mi je C5 sa hidraulikom, to je nevjerovatno.

    A sto se tice performansi dino, samo cu ti reci da ja sa svojim mondeom 2.0tdci sa 130KS derem redovno jarana sa B6 passatom 2.0 TDI sa 140KS :D
     
  17. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Vala bas ga Dams pretjera sa G4. A Dino vozi 1.6 koliko se sjecam, a svakako ova auta nisu za nekog ganjanja. Drugo je sto nas ponese.

    Ja vozim C5 iz 2002 i teško bih se navikao na bilo sta drugo nakon hidraulike, sta cu kad volim udobno :D

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
     
  18. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Mozda ti deres njega..al ne dere mondeo pasata :)

    Nego kod mene je 1.6tdci 80kw i ipak se osjeti da je slabiji od 1.9 tdi 77kw. Razlika je u obrtnom momentu a i cmax je tezak kao pasat a u klasi je golfom.

    U damsa je karavan pa je on ipak malo udobniji. A nije covjek rekao da je to najudobnije auyo svih vremena nego koje je on posjedovao

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
     
  19. Qler

    Qler Veteran foruma

    Vjeruj mi da dere Mondeo Passat. Covjek bolje vozi od mene i nema sta, j ga ne mogu pratiti na otvorenom jer ne smijem da vozim kao on. Ali drag :) dere ga Ford :)

    A hidraulika je posebna priča, to je nešto fenomenalno.

    Sent from my Huawei P10 Plus
     
  20. Qler

    Qler Veteran foruma