Thermaltake Level 20 kuciste

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by lolak, Jan 9, 2018.

  1. lolak

    lolak Aktivista

    The Level 20 is the next generation of the legendary Level 10 Extreme Gaming Chassis, which was released around a decade ago. Within these 10 years, Thermaltake achieved several breakthroughs in terms of design and technology. Featuring a gaming oriented design with architectural aesthetics, the aluminum-made Level 20, utilizes an aerodynamic trio chamber structure to achieve ventilation and space management optimization.

    The Three hinged swing-doors are made with premium-quality 4mm thick tempered glass windows that provide durability and superb viewing capability. The Level 20 is installed with latest USB 3.1 Type-C port to provide 10G of transmission speed. Furthermore the Level 20 has three built in Riing Plus 14 RGB Fans and two Lumi Plus LED Strips. This can all be controlled with the included Riing Plus RGB Controller and Riing Plus RGB Software, allowing users to custom control fan speeds and lighting effects.



    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Kakva gomila RGB seljačenja. :D
     
  3. lolak

    lolak Aktivista

    Sto, jeste bling, ali lijepo izgleda :)
     
  4. Haker

    Haker Veteran foruma

    Grozno. K'o svijetljeće kutije od cipela naslagane jedna na drugu.
     
  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Meni je užas, doduše ja sam veliki protivnik ovog RGB trenda; isključio sam svaku led diodu u kompu osim hdd indikatora. :D
     
  6. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pa ne znam kako se odrastao čovjek može furati na lingišpir u kompu :D
     
  7. dmr

    dmr Veteran foruma

    isto ko sto se moze furati na video igre :D
     
  8. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ove pizdarije ti samo mogu smetati i skretati pažnju sa ekrana ukoliko kućište stoji na stolu (a u ovim slučajevima je to obavezno da bi bling-bling efekat došao do izražaja). :D
     
  9. Piroman

    Piroman Komšija

    Ja da mogu, ukinuo bih ove led lampice na modemu jer mi i one previše "šljašte" i živciraju! A Power i HDD LED na kučištu sam davno "pokrio" malom mikrofaser krpom! :D
     
  10. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Meni je ok u odredjenoj mjeri, i jos kad ima zatamnjeno staklo sa strane

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
     
  11. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Vidi se mladost :D

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
     
    Neo Bahamut Zero likes this.
  12. heroic

    heroic Komšija

    Ja ne znam sto vam smeta ambijentali LED, kad su to ljudi radili DIY svi su hvalili takve stvari, sad kad je to mainstream, svima smeta :D Meni je RGB LED super stvar, normalno namjestis na odredjenu boju koja se slaze sa tvojim build-om.
     
  13. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ja se vodim ovom logikom: dok radi, kompjuter ne želim ni da čujem ni da vidim; nek' radi tiho i pouzdano iz sjene.
     
  14. black

    black Komšija

    Ima nesto sto se zove izolir traka il' ti ga izolirband

    Poslano sa mog Redmi Note 3 koristeći Tapatalk
     
  15. heroic

    heroic Komšija

    Za modem lampice se i ja slazem, pogotovo one zelene, kad je ugaseno svjetlo znaju bas ici na zivce.

    Ja volim i "izolovana" kucista, gdje je sve silent i sakriveno, ali ako pravis neki lijep build i imas prozor sa strane, sto ne i ambijentalni LED da se to sve vidi unutra. Sto se tice ovog kucista, ovdje vjerovatno ima i nekih dodatnih RGB stvari, nije sve od kucista. Meni su dosta interesantna ova neobicna kucista, malo promjene u odnosu na milione varijacija towera kakav svi imamo.
     
  16. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Nemamo svi tower, ja sam odavno prešao na <20L kućišta, a mislim da nisam jedini ovdje.