PlayerUnknown's Battlegrounds

Discussion in 'Igre i konzole' started by forzamilan, Jul 24, 2017.

  1. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Dobro ti to, Nisam nikad pobjedio, ali smo vise puta zadnji bili, squad protiv squada. Jbg kad sam noob :) A i igra je shit sto se optimizacije tice. I7 6700k i 1080ti, i padnu fpsovi ispod 30.
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Desi se nekada da udjem u partiju i imam skoro upola manje FPS nego inace. Oko 20-30 se vrti. I onda izadjem i udjem u drugu partiju i bude ok.
     
  3. zoi

    zoi Veteran foruma

  4. donjapa

    donjapa Overclocker

    Ja sve kontam da li bi uzeo ili ne, ali nikako se nakaniti jer uvijek neki novi shit ispadne o PUBG-u. Ne ulaze mi se u pokvarenu igru :D Pratim pa javite kad bude "totalno igriva".
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Igra je radila bolje prije pola godine tako da..

    Novi updatei su fokusirani na loot kofere.
     
  6. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Ja sam je uzeo na komplett.se neki dan kad je bila 200. To mi je donekle podnosljivo i za igru koju cu mozda odigrat.
     
    donjapa likes this.
  7. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Na cdkeys pc verzija je 19.39 eur.
     
  8. selvin

    selvin Moderator

    Nisam znao da je taj komplett tako poznat, radili smo davno u firmi s njima neku integraciju. Sad gledam, izgleda da su pravo jaki, iako su mi se cinili kao neki levati :D
     
  9. donjapa

    donjapa Overclocker

    Ovi su dobri, dosta rade prema korisnicima, sklapaju racunare po zelji, da "ne prljas ruke" i tako to. Mislim da su medju top 5 u skandinaviji.

    Hvala @Zeleni - pratiti cu pa kad naleti. A mozda i CD key uzeti ako se igra "ustabili". Vjerujem da ce @NAILS javiti kad bude dobro vrijeme :)
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Ako mozes sastaviti squad od poznanika, igra je jako zabavna i tehničke stvari mogu preci u zafrkanciju. Solo je vec frustration simulator. Dosta igraca i ne igra solo.

    Davno sam rekao, sve dok je ova igra zafrkancija, dobra je. Cim podjes igrati competitive, podje ti sve smetati. Ja sam poprilicno skeptican da ce oni ovo ispeglati i da se ovakve stvari nece desavati:

    https://www.reddit.com/r/PUBATTLEGROUNDS/comments/7qrvd5/wow_amazing_gameplay/

    https://www.reddit.com/r/PUBATTLEGR...urts_my_heart_to_die_like_this_on_1man_squad/

     
  11. donjapa

    donjapa Overclocker

    Igrao bi najvjerovatnije duo s burazerom, najcesce. A jesam malo vise kompetativan tako da znam da bi mi smetale sitnice. Smetaju mi u Fortnite koji je besplatan i onako vuce na zajebanciju vise nego PUBG, a kamo li kad bi bilo "ozbiljnije" okruzenje... Haj nadati se, a mozda i uzmem kad naleti kakav jeftin key pa neka stoji.
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    Baci nekad' pogled na reddit i ako i dalje ima klipova kako se igra raspada, zaobidji. Meni se recimo ovo neki dan desilo po prvi put kako igram:



    Client optimisation

    • Reduced lowered performance issue when many players were in the same area
    Bug fixes

    • Fixed the issue where character movement was instantly stopped and adjusted
    • Fixed the issue where character movement seemed unusual during the replay
     
  13. n3r0n

    n3r0n Novi član

    Jel igrao netko Rules of survival? Znam da nije PUBG ali je besplatan i nije los
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

  15. NAILS

    NAILS Moderator

  16. NAILS

    NAILS Moderator

    BattlEye‏ : We have banned over 1,044,000 PUBG cheaters in January alone, unfortunately things continue to escalate.
     
  17. donjapa

    donjapa Overclocker

    Kupio buraz sinoc, pa cu vjerovatno i ja uskoro :| Neka banaju, taman da je pociste ako je to moguce :) Da li se ista ustabililo od skoro?
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    Nisu nista drasticno mijenjali zadnjih mjesec dana osim sto pokusavaju napraviti novu mapu "boljom". Ljudi je izbjegavaju, a oni ne da ne ubacuju odabir mape kao opciju vec je neki omjer nova-stara mapa je 10:1. I dalje igra kresa ako ne uradim downclock na GPU itd. Vidjet ces kako ce ti ici kada budes igrao.
     
  19. lolak

    lolak Aktivista

  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Novi anti cheat sistem i nove rupe:

    "For those wondering, it's a pak edit that enlarges player models to be the size of skyscrapers.

    Yes, you can still aim at the head of the skyscraper and it will be a headshot thanks to no server-side checks."
     
    donjapa likes this.