The Witcher 3: Wild Hunt

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 5, 2013.

  1. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Ja isto probao i odustao poslije sat vremena. Nije mi uopste kao klasicna igra,vise mi kao film u kojem po malo ucestvujes. Definitivno nije za misha tastature i stolice.

    Gamepad i fotelja,noge na stolu i TV. To je setup za witchera.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
     
  2. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ma jednostavno mi ne idu rpg open world igre, toliko toga a svede se na jahanje i tonu side questova koji je svaki kao jaje jajetu. Goni :D
     
  3. vutra

    vutra Komšija

    Ako ista TW3 razlikuje od ostalih open world igara, to su side questovi koji su sve samo ne repetitivni i na isti kalup.


    Sent from my HTC 10 using Tapatalk
     
    Vedo likes this.
  4. Vedo

    Vedo Moderator

    Tako je, dosta side-questova je cak kvalitetnije od main questova, W3 je vrh.
    Jedina mana mu je sto je ne bas dobro balansiran, pa dodjes u situaciju da si Terminator, svakog protivnika rjesis bez po muke, cak ni ona opcija da digne levele protivnicima naspram tvog ne pomaze mnogo.

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
     
  5. xman

    xman Komšija

    Neko je ovde ja mislim napisao da su side questovi u W3 bolji od main price u 90% igara. Tada mi je to djelovalo kao pretjerano,ono,kontam ponijelo lika,a sada vidim kolika je to tuzna istina.
    Storytelling u W3 je na nivou najboljih filmova ili serija. Tzv enviromental storytelling takodje je nevjerovatan. Znao sam potpuno slucajno naletiti na tako male sitnice u vidu referenci na neka desavanja od prije 50h gameplaya da me to bukvalno sokira. Da sam isao samo par metara lijevo ili desno od te sitnice koju su tu stavili ne bi je vidio,i takve stvari me tjeraju da zelim svaki metar mape da vidim. Ali W3 nije za svakoga. Neko ne zeli pricu,likove ili emociju u igri. Sto je ok. Daj da igram nesto da se zabavim i odo dalje.
    Ja jos nisam ni trecinu igre presao a vec sam medju onima koji W3 vide kao najbolju igru ikad napravljenu.
     
  6. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ako uroniš u igru i posvetiš joj se malo, neće ti dati da se vratiš na površinu sa istim razmišljanjem.
     
  7. Esh

    Esh HWB

  8. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

  9. senad_986

    senad_986 Komšija

    Vise bih volio da je to Nikolaj Coster Waldau, ali s Cavillom ce dobiti na popularnosti. Moze. :)
     
  10. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ja bih najvise volio Mads Mikkelsena.
    Doduse i Lanister bi bio bolji izbor, nije ki ovaj za Geralta.
     
  11. senad_986

    senad_986 Komšija

    Uh, nek nije Mads Mikkelsen. Rijetko antipatican mi i odbojan lik. Za negativca moze vazda, ali da mu gledam njusku omiljenog mi lika iz video igara, ne ne. :D
     
  12. donjapa

    donjapa Overclocker

    Iskreno mislim da nebi bilo boljeg od Madsa, ipak je ono nekako gadno simpatican xD Strasan ujedno a moze proci i kao dobrica... Od Hanibala mi postao drag.
     
  13. nenji_avero

    nenji_avero Aktivista

  14. Esh

    Esh HWB

    forzamilan likes this.
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    101k trenutno. I mene je serija nahajpala da zaigram.
     
    nenji_avero likes this.
  16. igor.g

    igor.g Komšija

  17. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ja sam pokusao opet ali znam svaki cosak i svaku izgovorenu recenicu poslije 4 playtrougha :D
     
    Esh likes this.
  18. xman

    xman Komšija

    Modovi?
     
  19. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Samo sam jednom igrao na PC, ostalo PS4. Koristio sam auto loot, auto oil i neke map modove da pokazuje vise questova odjednom. Problem sa modovima je uvijek sto ti onda postane glavna zabava, dodajes ih dok ne crasha sve :D
     
  20. Scholl

    Scholl Aktivista

    koji su ono must have modovi za witchera 3?