Alcatel problem

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by emirr, Jan 16, 2018.

  1. emirr

    emirr Aktivista

    Pozdrav. Od neki dan se pojavio problem na alcatel onetouch hero telefonu. Kada nesto radim display zaledi i pocne da tamni, nekad se "trzne" a nekad se "ugasi" pa nakon par minuta kad otkljucam dodje sebi. Uradio sam hard reset ali ni to nije pomoglo. Zna li neko do cega j?

     
  2. Esh

    Esh HWB

    Ako si vec uradio reset, onda ti je naredna opcija servis. Pretpostavljam da se ovo desava cak i kad je spojen na punjac?
     
  3. emirr

    emirr Aktivista

    Kad je na punjacu samo "zasvijetli" crn ekran. Iskljucim ga sa punjaca i nakon par minuta dodje sebi, otkljucam i sve ok na par minuta i onda opet ide fade to black...
     
  4. Qler

    Qler Veteran foruma

    Moj drug je imao isti problem na Alcatel hero i nako dva slanja u servis u garanciji mu zamijenili telefon...

    Sent from my Huawei P10 Plus
     
    emirr likes this.
  5. emirr

    emirr Aktivista

    Jesu li mu rekli sta je bio problem, i ovaj je bio na servisu dok je bio u garanciji, novu plocu stavili
     
  6. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ploča isto

    Sent from my Huawei P10 Plus
     
  7. emirr

    emirr Aktivista

    Znaci za kante je...
     
  8. lolak

    lolak Aktivista

    Nemoj odustajati dok je u garanciji, trazi komplet novi fon.
     
  9. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ako je u garanciji obavezno servis... ako nije, ne znam, mozda se moze napraviti ali koliko se isplati to je pitanje...
     
  10. emirr

    emirr Aktivista

    Istekla je garancija na zalost :/