Battlefield 1

Discussion in 'Igre i konzole' started by bhd, Feb 1, 2016.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Ja sam iskreno igrao na ruskom dok nisma prodao acc. Dosadilo ubacivati fajlove.
     
  2. KingT

    KingT Veteran foruma

    BF3 je meni bio najbolji BF, igra je bila beton.
     
  3. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Napravio sam engleski jezik ali mi nije instalirao BTK exp iako imam premium... Evo sat se handrim, sad opet radim repair i update.
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Ja sam na proslom acc izgubio B2K DLC preko noci. I ako sam ga kupio kada je izasao pa poslije onda i PREMIUM. Support mi morao naknadno nabaciti B2K kao da sam ga po treci put uzeo. EA je to.
     
  5. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Napravio sam i B2K nasao fix na netu. Odlicna igra, bolja mi sad od BF4.
     
  6. bhd

    bhd Veteran foruma

    potpisujem, cak je i bf4 bolji od bf1 :D
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    [​IMG]

    hahah.. BF4 je meni bio problematican zbog mouse input laga ali se over all mora reci da BF, od BC2 do BF1, na stranu problemi, ima najbolje napucavanje od svih shootera. Ovo sve ostalo sto sam probao je daleko lošije i poprilicno traljavo. U tome su definitivno najbolji. Steta sto ne postoji vise modova, pa i battle royal ili kako, kako vec godinama cekam, pravi HC mod kao sto je red orchestra.
     
  8. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    auuu, ja sad isprobao trial, sta je ovo, pa ovo nije vidjelo battlefield gameplaya

    i da, s konfom 6600k, rx 480, 16gb rama, bas imam njesra perfomanse, jos sam smanjivao detalje, nesto sam poiskljucivao, ona italijanska mapa na brdima i nekako, al kad je kisa pala, gotovo, slideshow, morao izaci, cak i pause menu lagao.
     
  9. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Na toj konfi bf1 mora da leti. Provjeri ti drajvere od grafe ili Malware da nemaš.
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Kod mene leti. Nešto je do tebe.
     
  11. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Imam dosta dosta lošiji GPU od tebe ali, igra sasvim solidno ide na medium postavkama.
     
  12. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Do njega je nesto 100%

    Sent from my MI 3W using Tapatalk
     
  13. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    prije ponovnog ulaska usao sam u .cfg file i pogasio sam neke opcije, normalizovalo se, no u jednom trenutku mi pocela zelena boja iskakati, posebno u spawn meniju ono kao neki glitch, ali ispravio sam sa Post AA stavio na TAA

    zadnji su driveri od amd.a, prije 7 dana nabacio, prvo preko DU izbrisao stare, ocistio registry preko CCleanera i onda nove instalirao.
     
  14. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Obrisi cfg fajl i neka ti sam bf napravi novi default cfg pa probaj. Takodjer pogasi u pozadini programe tipa MSI afterburner i sl.
     
  15. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    A moguce da je i do Windows 10, pravo je bugovit, a eto, instaliran u decembru 2016, a problemi se javljaju tipa ne moze se otvoriti start meni, nekad ne mogu uci u programe sa desktopa, kad udjem u igru ostane taskbar...

    cekam da izadje novi build sad u aprilu pa cu puknuti format.
     
  16. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Testiraj ti graficku, da nije problem u njoj. Meni win 10 kuci i na poslu i nemam nikakvih problema.
     
  17. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    igrao sam i pubg i cod ghosts nije bilo nikakvih problema.

    Sent from my 6037K using Tapatalk
     
  18. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Ovo za Afterburner ili bilo koji drugi program koji ti regulise obrtaje ventilatora na GPU ako deinstaliras mozes nakon nekog vremena kupiti novu graficku.
    AMD i NVIDIA Driveri nakon nekoliko verzija ne regulisu vise automatski broj obrtaja ventilatora kroz driver i graficke crkavaju jer se pregrijavaju (Moto: "Kako natjerati kupca da kupi novu graficku ako vec ima jaku!"). Ko ne vjeruje neka se malo posveti tome i neka istestira.
    Imao sam AMD R9 280x, AMD R9 380x, sada Nvidia GTX 970 i kod svih sam morao instalirati program za regulaciju obrtaja ventilatora i sam ga podesiti da bi drzale temperaturu i obrtaje kako je fabricki deklarisano.
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    DICE confirms Battlefield 1's monthly updates will end in June
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Battlefield™ 1 They Shall Not Pass

    free