Savjeti oko kupovine automobila u BIH

Discussion in 'Generalna diskusija' started by bhd, Dec 21, 2010.

  1. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Dobro taj Golf bio osnovna oprema, a ofucan. Plus cijena bila bar dvije milje veca nego Focus/Astra. :D
     
  2. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

  3. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Nece covjek auto ispod 130 ks koliko sam upratio a taj Pezo ima finu liniju samo su imho zadnji kraj usrali.
     
  4. selvin

    selvin Moderator

    Ebg različiti ukusi, eto onda ja imam 12 godina i svidja mi se :D Da je nesto kicasto i napucano nije, bas je poprilično jednostavno i funkcionalno a moderno. Recimo ovaj donji je dobio i nagradu za najbolji kokpit 2016 ili 2017, dok ovaj gornji mozda to isto ali da je 2005-ta :D Peugeot 3008 i Mercedes CLA mi imaju super interijere, govorim za vozila do 50-60k nova, iako mozda i do 100k su u top5. Ali to je samo moje mišljenje :) Neko voli i interijer T4 kombi vozila :)

    Sent from my 6045K using Tapatalk
     
  5. selvin

    selvin Moderator

  6. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    [​IMG]


    stvarno bi ste mjenjali drasticno ovaj izgled :)
     
    veki81 and selvin like this.
  7. Almir

    Almir Komšija

    to je to nahrani kerove i nediraj
    al sudeći prema novom a8 i a7 i a6 novi će biti na sličan fazon sa animacijma na štopovima i farovima i interijer se bitno mijenja a exterijer zategni ušpici i to je to :)
     
  8. selvin

    selvin Moderator

    Ebg zato sto je dobar i ne treba mijenjati, a i 2007-e bio 10 godina ispred svog vremena po dizajnu kad se gleda ostatak ponude :)

    Sent from my 6045K using Tapatalk
     
  9. Haker

    Haker Veteran foruma

    Super je taj audi ali u toj S varijanti. Unutra su isto predobri. Ovaj novi interijer sa virtualnim kokpitom i touch komande za klimu su promašaj teški, barem meni. Ebiga ja volim klasicne istrumente sa što jednostavnijim layoutom i kvalitetnijim materijalima, Izgleda da sam bentely guy :D
     
  10. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Tale ne pratiš. Ne moze mu u garažu stati duže auto od 440cm.
     
  12. selvin

    selvin Moderator

    Tucson dobar, ali izvan dimenzija ako se ne varam, a i izvan budzeta ako hoce onu opremu sto je naveo.

    Captur i crosslandx su smijesni kao i peugeot 2008. Grandlandx od opela je ok, ali mislim da nije stigao kod nas jos?

    Insignia otpada zbog dimenzija, focus mu se ne svidja, gledao ga, a megane mu je prvi izbor zasad.

    Tale, ne pratis :D

    Sent from my 6045K using Tapatalk
     
  13. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Nema nista gore od tih malih auta sto izgledaju kao SUV, katastrofa.
     
  14. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Nek uzme onda Megana, eto mu Audi A3 mala limuzina.
     
  15. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Sto je ovaj a3 ovako jeftin?
     
  16. zoi

    zoi Veteran foruma

    @heroic jesi li gledao Suzuki Vitara? Mislim da bi ti veličinom odgovarao, a suv/crossover je.
     
  17. heroic

    heroic Komšija

    Gledao, probao i imam jedan u familiji sa svom opremom :D Nesto mi se ne svidja bas pretjerano, nekako mi ne lezi.
     
  18. selvin

    selvin Moderator

    Na akciji je tako zadnje 2-3 godine kod svih ovlastenih audi prodavaca. Na pocetku je bio na akciji samo SB, poslije i limuzina. Dobar je deal za onog ko gotivi audi i trazi nesto jeftinije, a dodje sa ok opremom za te pare. U odnosu na golfa je dosta bolji izbor. Automatic verzija je oko 3-3.5k skuplja ali isto na akciji.
     
  19. Almir

    Almir Komšija

    evo kako ja deveram sa velicinom garaze karaza je ispod 6m parkin senzori neupotrebljivi ispod 10cm :) postavio rampu iza zadnjih tockova [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    Sent from my NOTE 8 using Tapatalk
     
    Pelikan and Vedo like this.
  20. Almir

    Almir Komšija

    po meni njegov problem je što nemože nešto veće kupiti
    a3 je loš izbor ako za iste pare sad na akciji imate recimo pasata 8 1.6 120ps sa 3 zone klima, mulftifunk volan, tačdisple sa blutu, alufelge, parking senzori tempmat,konfor sjedišta, i ostala sića po meni jede golfa u svakom segmentu....za 41 hiljadu