1. JVC

    JVC Overclocker

    Treba mi tablet 9-10" da nije nesto preskupo, perfomanse netrebaju da rasturaju, rezolucija isto, glavno je d aima bateriju koja traje sto duze jer mu je svrha daljinski za multimedijalnu opremu.
    pa neki savjet, iskustva i sl.
    unaprijed zahvaljujem.
     
  2. zoi

    zoi Veteran foruma

    iPad 3 ili 4. Nisi naveo budžet, ali oni su jaki sa baterijom i rade kako treba.
     
  3. Haker

    Haker Veteran foruma

    Jel to socijalni
     
  4. n3r0n

    n3r0n Novi član

    SAMSUNG Galaxy Tab A T585 SM-T585NZKASEE
     
  5. JVC

    JVC Overclocker

    obavezno, hahahah sluzit ce samo kao daljinski
     
  6. JVC

    JVC Overclocker

    Pricaj bre srpski da te ceo svet razume, hahahah gdje ba ovo da iskopam u kasabi, matere ti.
    I da dam 500km za tablet, halo ba ja se ne drogiram, treba mi da sluzi kao daljinski za multimediju, a ne da mi kuha rucak, i gladi neku stvar, haha
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ako je samo za daljinski onda Amazon Fire Tablet.
     
  8. JVC

    JVC Overclocker

    Hvala, ipak sam skontao ide samsung jaci model pa neka bude za sve, neda mi se peglati sa onim klocevima po piku, i sl.
     
  9. Vedo

    Vedo Moderator

    Uzmes u BHTu tablet za 2.4 KM mjesecno, ja uzeh na ovoj akciji Huawai 10", a ima i Lenovo od 8" sa 2 GB rama,
     
  10. JVC

    JVC Overclocker

    Sa bh telecomom sam raskrstio davno, i nebih nema tih para sa tom mafijom imao posla, sve kad podvuces kostat ce tebe taj tablet ko svetog petra kajgana, lijepi telemach, sve imam u izobilju za normalnu cijenu.
     
  11. Vedo

    Vedo Moderator

    Telemach za kucni net i tv - nema dalje, a BHT sa ovim No Limit M za mobitel mi je super. 50 KM mjesecno a flat pozivi, poruke, neta bruku po super brzniama. Jedino mi dodje veci racun kada sam u roamingu taj mjesec.
     
  12. JVC

    JVC Overclocker

    To je dobro ko puno koristi mobitel, ja 50km potrosim za godinu, hahahah sve viber, skype, mail i sl.
     
  13. bhd

    bhd Veteran foruma

    ne moze se nista otvoriti na bh telekom, jel do mene il ?

    (mislim na linkove vishe - tablets)
     
  14. JVC

    JVC Overclocker

    ma telekom smece prve klase
     
  15. JVC

    JVC Overclocker

    nasluti ti meni, hahaha upravo sam ovaj kupio ali onu s-pen verziju, naletio po dobroj cijeni donesen iz vana, prezadovoljan sam, cak iznad mojih ocekivanja, bolje bi bilo da sam te odmah poslusao nego se zajebavao okolo,
     
  16. bhd

    bhd Veteran foruma

    sta da uzmem, ajmo do 3 glave?
     
  17. Sena

    Sena Veteran foruma

    Meni telekom valja sad kako putujem puno. Znao bih prije po 500KM kredita potrositi za 7 dana.


    Sent from my iPad using Tapatalk
     
  18. JVC

    JVC Overclocker

    samsung 9,7" imas ih po 280-300km
     
  19. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ljudi treba mi tablet sa najvećim ekranom, cijena nije bitna samo nek je preko 10" i da ga mogu nabaviti u Zagrebu. Ipad pro je 12 i koliko vidim ima ovaj Samsung book, ali ne bi to, radi tastature.
     
  20. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Surface Pro 5, nema dalje.
     
    heroic likes this.