Google Android - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Mar 1, 2008.

  1. adsubzero

    adsubzero Komšija

    A kakav je to rumor, nije jos ni devetka izasla, a ono se diskutuje o imenu desetke. :D
     
  2. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ja cuo totalno drigacije da ce se zvati tipa s10.....

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
     
  3. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Zar mora izaci devetka, ionako se sve zna sta ima, a izgled procurio jos prije dva mjeseca i vise.


    A cuo sam za sljedeci model da samsung bas sprema ono bas najbolje za telefon, i trebao bi imati novi izgled, neki kazu da bi mogao biti foldable koji se spominje vec neko vrijeme, i za foldable se spominjao ime X

    Sent from my E6653 using Tapatalk
     
  4. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Ma komedija cime se bave, samo to hocu da kazem :D
     
  5. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Ma jeste to, ali stvarno je ofirno kad ocigledno nesto kopiraju, pa nisu u stanju ni reklamu napraviti a da ne prozivaju Apple.

    Čak će i S9 sad imati jednu kameru, a S9+ dvije kamere, na šta te to podsjeca nego na Appleovu politiku.
     
  6. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    event.mi.com/in/giveme5
    Za 14.02. najavljen novi fon od Xiaomi, predpostavljam Note 5. Prema rumorima rijec je o dva telefona, imat ce "bezeless" dizajn, 5,7-5,9 18:9 fhd ekran, dual cam i FP nazad, 4/64 i 3/32GB verzije sa SD 636 i 630, cijenom istim ili nesto vecom od Note 4. Na slici izgleda bitchin :)
    [​IMG]
     
    Eldorado and EL NINO CFC like this.
  7. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    uu dobar
    a koja je cijena tog note 4 ?
    mozda ovo bude slijedeci ljubimac :D
    btw.neke od karakteristika koje mora imati slijedeci telefon su mi
    18:9 format
    4+ GB RAMa
    32 GB ROM minimalno
    baterija 3500+ ili barem 2 dana prosjecne upotrebe bez punjenja
    ekran 5+ inca minimalno FHD

    i cijena koja ni u kom slucaju nece preci 400 KM

    u obzir ulaze i kinezi :D
     
  8. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

  9. Haker

    Haker Veteran foruma

    Imam cudan problem sa kamerom na nexusu 5. Odjednom pocela mutno slikati, nema sanse da fokusira. Promjenim rom, nabacim novi, drugi ba cisto instaliram I opet isto. Jos na ovom imaju dvijr kamere, guglova I jos neka.

    Nije valjda da se kamera pokvarila.

    [​IMG]
     
  10. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Redmi 5 plus je odlican ali ja bih ipak sacekao ovaj novi model, bit ce sa boljom kamerom i boljim procesorom.
    @Haker
    Nemoguce da je tek tako otisla, jel ti ispao slucajno?
     
  11. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Ma 5 Plus sam naveo kao primjer ovoga sto Zippo spominje
     
  12. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Poruci ti novi modul camere, sreca pa je bas jeftino.



    Sent from my E6653 using Tapatalk
     
  13. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Zanimljivo :D

    S obzirom da su oni high end mobiteli otisli u tacku i nemam volje da pazim na uređaj koji košta 1000+ km svakako ovakvi modeli ce biti nadam se zastupljeni kod nas.

    Sent from my SM-N910F using Tapatalk
     
  14. black

    black Komšija

    Ako dodje Xiaomi na nase trziste to bi znacilo propast Samsung low end i mid range telefona. Pa eno u Indiji Xiaomi zauzeo prvo mjesto.

    Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
     
  15. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    A u Kini se LG povlaci s tog trzista.

    Sent from my E6653 using Tapatalk
     
  16. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    ovaj je dobar ali je ovo meni veliko...16 cm duzina a ovaj trenutni sto nosam je 14 cm
    idealan bi bio neki 5,5 inca upakovan u kuciste od 5 inca,bezeless
    ali svakako necu jos uzimati...planiram do ljeta pa mozda uleti jos nesto zanimljivo na trzistu do tada a biti ce i mogucnost ovih narudzbi izvana bez carine,pa mozda i to iskoristim
    bitno mi je da telefon bude future proof,jer cu ga koristiti minimalno 2 godine a moguce i duze...jer ja to ne mijenjam stalno
     
  17. Seadboy

    Seadboy Aktivista

    Sta je bolja opcija honor 8 lite ili j5 2017, ili nesto trece za 350, max 400 KM.
     
  18. Esh

    Esh HWB

    Po oglasima je i Xiaomi Mi A1 oko 400 KM pa vrijedi uzeti u obzir. Lenovo Moto G5S je po telekom operaterima oko 450 uz najmanje pakete na ugovor.
     
  19. Esh

    Esh HWB

  20. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Sena, ima li Orea kod tebe na S8?

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk