Xbox One

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, May 21, 2013.

  1. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Pokusavam kupiti ghost recon wildlands koju sam igrao trial i istekla mi i vidim cijena sa 24$ a redovna je 60$ pa grehota propustiti.

    Ovo sto sam uzeo na amazonu je gift card.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
     
  2. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Otidji na svoj microsoft account, pronadji neku americku adresu tipa vPost ili nesto slicno i dodaj PayPal acc, ne bi trebalo biti problema sa kupovinom Xbox One naslova. Ali eto ako si vec kupio gift card isprobaj
     
  3. zoi

    zoi Veteran foruma

    Gift card ti je na Amazonu u tvojim kupovinama, nemam sad pristup PC pa ne. Mogu tačno vidjeti.

    Region Lock ima za Xbox 360 naslove, xbox one igre su region free.
     
  4. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Pise da je Pending Verification. Valja sacekat malo.
     
  5. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Evo dobio sam mail da mi je account zakljucan a da mi je order on hold na 24 sata.

    To be continued...

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
     
  6. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Bitno da su oni pare skinuli :D
    Steta sto ne postoji nesto kao steam za konzole da objedini sve konzole izaberes igru zatim platformu platis i cao.
     
  7. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Steta je sto je bosna zadnja rupa na sviralu, pa nema zvanicni store.
     
  8. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    I sta ce bit poslije 24h? Postoji li opcija da ne dobijem gift card a da ne dobijem ni pare nazad?

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
     
  9. zoi

    zoi Veteran foruma

    Teško da postoji takva opcija. Tebe to baš neće. Prvi put čujem da je neko imao takvih problema. Kod mene to instant prolazi na Amazonu.
     
  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    I kod mene na Amazonu ide uredno, samo stavio neku adresu sa Aljaske jer nema porez. Ali sam na ebayu tako popio ban instantno i trebalo je haman mjesec da mi vrate pare na paypal :D
     
  11. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    I ja sam stavio adresu sa Aljaske. Al se ime sa kartice i ime na adresi ne slazu.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
     
  12. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ne slažu se ni kod nas, niko od nas nije vidio Aljaske očima :D

    Možda je tebi kartica problem, dok ti ni na drugim mjestima ne radi kako treba, pa si zbog nje iz nekog razloga popio ban.
     
  13. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Nije mogla moja visa nikako i onda probam zeninu mastercard i prodje odmah al evo sad drugi problem.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
     
  14. lolak

    lolak Aktivista

    Trenutno moze samo preko vouchera sa Amazona.
     
  15. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Jel to taj gift card il je neki drugi vaucher u pitanju? De ziv bio stavi link da ne razbijam glavu vise

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
     
  16. lolak

    lolak Aktivista

  17. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Svaka cast druze.

    Bas si to odradio detaljano.

    Jedino sto je maloprije ipak uspjelo kroz konzolu sa paypalom al sam platio nekih 10% nekog poreza pa je igra izasla 26.4$ umjesto 24$.

    Sutra cu vidjeti sta ce biti sa tim gift cardom kojeg sam danas platio na amazonu pa ako ga ne dobijem onda cu srediti acc tako kako si naveo jer nije ni blizu kako treba. Moje je ime,pa zenina kartica,pa adresa i ime nekog sa Alaske tako da nije nikakvo cudo da sam banovan.



    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
     
  18. zoi

    zoi Veteran foruma

  19. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    To sto rade sa backwards-compatibility-em je tehnicki strasno impresivno.
     
  20. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ljudi napravili ekstra temelj za buduće konzole. Dok konkurencija ne može ponuditi ni PS1/N64 igre. :D