Kineski telefoni

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by selvin, Sep 19, 2013.

  1. efo

    efo Komšija

  2. Reventon

    Reventon Veteran foruma

  3. efo

    efo Komšija

    Halalite haha... ne pratim druge teme, rijetko koju. Koja je tema u pitanju da preletim komentare
     
    Last edited: Feb 21, 2018
  4. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    online kupovina
     
  5. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Jesi li i ti jedan od ovih sa dna piramide sto su zadnji ulozili ?

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
     
  6. black

    black Komšija

    Google Camera drama, stavio Pixel Experience ROM 8.1 Oreo i Google Cameru na moj RN3.[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

    Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
     
  7. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Moze li link na google camera app za 7.1.1 verziju.
     
    Last edited: Feb 7, 2018
  8. efo

    efo Komšija

    Nisam, ulozio sam sredinom prosle godine i sve u svemu sam u plusu. Al mi je svejedno ovaj krah fino skinuo gace :D S tim da ako oporavak bude potpun, bice to pravo dobro.
     
  9. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    I meni ako može na stock miui?

    Gesendet von meinem Redmi Note 4 mit Tapatalk
     
  10. black

    black Komšija

    Tebi treba prvo bootloader unlock pa root, onda aktiviras Camera2 API.
    Evo link za BSG CAMERA RN3 by SerJo87 v1.5RC2 https://goo.gl/yDkdtG
    Morate to pratiti posto stalno izbacuju nove verzije.

    Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
     
    forzamilan likes this.
  11. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

  12. black

    black Komšija

    Prvo moras napraviti Mi Account i spojiti ga sa telefonom za bootloader unlock u developer settings-ima. Onda odes ovo na web i zatrazis unlock pa sacekas dok ti jave porukom. Kad ti jave skines njihov program i otkljucas ga. Onda stavis TWRP i Magisk za root.Skines build.prop editor i tu aktiviras API.

    Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
     
  13. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Hvala kolega ali odustajem izgleda star sam za ova sranja. Prije bih flesovao telefon usput dok pijem kafu.
    Dodjem do dijela kad miflash treba da prepozna telefon u fastbootu ali ne prepoznaje ga sumnjam na drivere sve sam instalirao adb i ove sto dodju sa miflashom, imam win10. OEM unlocking upalim ali se sam disejbla svaki put mozea je i to.
    Neka ga i sa stock kamerom.
     
  14. bhd

    bhd Veteran foruma

    forza isti sam :D
    sad ako moze da uzmem telefon, i da ne cackam vishe nista :D
     
  15. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Baterija brutalna jučer 7h SOT baterija jos preko 30% popaljeno sve osim GPS i Bluetooth još na poslu surfao 3g.

    Naručio staklo ali loše skroz prvo što je usko drugo po okvirima nije naleglo i kad je telefon ugašen ružno izgleda. Šta ste vi za redmi naručivali od zaštitnog stakla da valja?

    Gesendet von meinem Redmi Note 4 mit Tapatalk
     
  16. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Nisam nista :D

    Narucio cover cije ivice malo prelaze na coskovima preko visine stakla, a i koliko sam vidio zamjensko staklo je cca 20 USD tako da se ne zamaram oko toga. A kolega mi ima isti note 4x i njemu je ispadao par puta, izmedju ostalog jednom je sletio niz stepenice i nije staklo puklo tako da ;)
     
  17. black

    black Komšija

    m.gsmarena.com/xiaomi_redmi_note_5_pro

    4GB/32GB za 160€ u Indiji, nije losa ponuda, treba samo sacekati da vidimo koliko ce kod Kineza kostati.

    Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
     
  18. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Koliko sam ja upratio Pro verzija je sa 4/6 GB rama i 64GB interne memorije. Obicni Note 5 je rebrand od 5 plus i on je sa 3/4GB rama i 32/64GB interne memorije.
     
  19. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Ima li naznaka kad ce Note 5 Pro na ove stranice tipa gearbest/aliexpress/honorbuy ?
     
  20. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Last edited: Feb 21, 2018