Telemach oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by burner, Jun 5, 2007.

  1. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ok, kako da aktiviram EON na svom TV? Install sam app na TV, dosao do segmenta gdje mi izbacilo sifru koju moram ukucati na mojtelemach portalu, pod sekcijom televizija -> EON, i tu bi trebalo jel da mi izadje pop up da ukucam tu sifru negdje? Logiram se na svoj mojtelemach racun odem pod zadane kordinate, i nista se ne desava.

    Tablet imam registrovan, i to je islo bez problema, ali za TV nemam blage gdje trebam taj code ukucat. :/ Pise 1/5 uredjaja registrovan, i to mi je tablet.
     
  2. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Koji paket imas?

    EON za smart TV imas tek na extra i premium paketima.

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
     
    Patton2410 likes this.
  3. zoi

    zoi Veteran foruma

    Nemam ja pristup tome, ne koristim, više sam pitao za roditelje. Provjerit ću kod njih pa vidjeti šta ima. Hvala u svakom slučaju.
     
    dams82 likes this.
  4. Benq

    Benq Komšija

    Vjeruj mi da sam FAV tipku juce pritisnuo drugi put za svo vrijeme koristenja Telemach usluga xD , jednostavno nisam obratio paznju na onu stavku za kanale :D a inace znam napamet koji je kanal na kojem broju pa mi ne trebaju liste.
     
    dams82 likes this.
  5. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    koji si ti telemach fanboy :p,ulizica teska ...sramota :p
    btw. dams komsija,hvala za ovo da kliknem favorite,pa da imam grupisanje...sada imam sve kanale koje telemach nudi,prvi mjesec,pa ne mogu sada praviti favorite listu,jer ce izbaciti pola kanala pa da ne radim dupli posao...ali sada barem mogu grupisati i brze naci ono sto mi treba
     
    dams82 and Benq like this.
  6. Benq

    Benq Komšija

    Shame on me :D
     
    Aldiin likes this.
  7. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Oooo ok, ok. Kod mene Duo Net Grande. Nisam zna da ima razlike u EON ponudama. Kao i uvijek hvala na hitrom odg. :)
     
  8. Barcod

    Barcod Novi član

    Pozdrav
    Šta se dešava sa ovim SK kanalima (TrioGrande) prvo mi nestala 2-3-4 u sd formatu sad i 1,2,3 u HD-u skeniro sve na oba televizora ??
     
  9. dams82

    dams82 Komšija

    Nema više 2 i 3 u sd formatu,samo hd. Ima sk1 u sd formatu... Doduše kod mene je d3 mini,ja ne skeniram ništa,kako dođe koji kanal ili ode kod mene je odmah ažurirano...
     
  10. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Da li je neko imao problema sa ovim besplatnim kucnim što se dobije kada se pređe na telemach? Koje god baterije da ubacim, telefon radi par minuta i ugasi se, mora na punjenje..
     
  11. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Nadam se da si stavljao punjive Ni-Mh baterije ?

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
     
  12. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    jeste li dobili info da od 1.4. usluga i zvanicno poskupljuje za 3 KM
     
  13. Benq

    Benq Komšija

    Da , o tome se pricalo jos u januaru samo se nije znalo sta ce tacno da poskupi i koliko.
     
  14. black

    black Komšija

    Philips zna zajeb kao moras kupiti njihove orig baterije, uslikaj mi slot da vidim.

    Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
     
  15. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Zar ne bi trebalo biti bar dima ako nepunjive baterije stavi u slusalicu a onda nju na baznu stanicu koja je ujedno punjac? :)

    Sent from my MI 3W using Tapatalk
     
  16. heroic

    heroic Komšija

    Mislim da trio grande paketi nece poskupiti ako sam dobro vidio.
     
  17. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    svi paketi poskupljuju za 3 KM,bez izuzetaka
    tacnije 1,9 KM poskupljuje ona kablovska taksa a 1,1 KM paketi...3 KM ukupno
    vec sam pisao da je ovo ono bas hinjski potez i dodatni profit i veze sa logikom nema
    ja sam tek poceo koristiti telemach ali ako u ove dvije godine docekam jos jedno ovakvo poskupljenje,sigurno necu ostati na telemachu
    i ovo je vec za reakcije ali eto,tek sam presao,pa nema smisla da kroz 20 dana odjavljujem :D
     
  18. dmr

    dmr Veteran foruma

    i koliko ce sad biti paket sa 80Mb downloadom?
     
  19. Benq

    Benq Komšija

    Nije bez izuzetaka, Premium paketi ne poskupljuju, cijena im ostaje ista, a svi ostali paketi ce biti skuplji za 3KM od 1.4.

    Bolju ponudu trenutno nema niko u BiH, a ko nije nesto posebno zahtjevan uvijek ima Telecom i njihove pakete. Vidim tamo na forumu 20 stranica za jedan dan zbog poskupljenja, sve je to ok , ljudi negoduju, ali da jedan lik napise 17 puta kako nije zadovoljan i kako ce odjaviti to je van pameti.. Inace , ko prijeti od toga nema nista, nego bacis na papir cijene i pakete, skontas sta ti treba a sta ne i odlucis sta ces dalje. Tako sam i ja odlucio sta cu cim sam saznao za novi cjenovnik.
     
    Vedo, dams82 and exwizzard like this.
  20. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    onda moja greska,nisam znao da premium paketi ostaju isti,jer su tamo na temi pisali da sve poskupljuje

    sto se tice poskupljenja i paketa...problem je sto ne mozes uvijek sniziti paket...evo ja sam uzeo ovaj duo net grande i ispod njega nema nizeg paketa ...tako da imam opciju ili odjaviti ili ostati na ovome i placati vise
    btw.nista ja ne prijetim,mada sam vidio te neke sto prijete ali kazem,ako opet bude neko poskupljenje,debelo cu izvagati a nece ni telekomova ponuda dovijeka biti ovako jadna...popraviti ce i oni ponudu sigurno
    za pakete bi nekako i mogao razumjeti poskupljenje ali najveca ubleha mi je poskupljenje ove KKS takse...evo konkretno kod mene nakuci kablovi koje je postavio neki kablovski operater prije nekih 15 godina...idu mi zice preko kuce i eto poskupi taksa,kao da su mi sve izmjenjali haha
    necu vise pisati na temu poskupljenja,nema smisla i nista se ne mijenja ali ne treba ni samo slijegati ramenima...da mi gradjani imamo muda,ne bi nas niko muzo ovoliko sve ove godine...ali ovdje svi samo sute i slijezu ramenima i govore kako se ne moze nista