Microsoft Xbox360 official thread...

Discussion in 'Igre i konzole' started by ming, Nov 16, 2005.

  1. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Ima li neka dobra dusa da mi brzinski objasni kako ide kupovina preko xbox store u bih, kakvi marifetluci trebaju, da ne citam sada 20 stranica...
    ZaFaljujem
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Rade naše kartice, ali je poželjno regiju prebaciti na US.
     
  3. Reznor

    Reznor Overclocker

  4. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Pa tu je negdje cijena, a vjerovatno misli na free igre koje su dolazile u sklopu Gold pretplate. Ja sam npr od kolege sa foruma kupio za 130 KM sa dva gamepada ali bez igara.
     
  5. Reznor

    Reznor Overclocker

    Hvala, znaci tu je to. Ova je otisla, ali sam nasao model E sa 500GB sa GTA V, Fable i jos jednom igrom za 200KM, ali jedan kontroler.
     
  6. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Pa, to se vec priblizava cijeni xbox one. Ja ne bih isao iznad 150 za Xbox 360.

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Kad dignu ovaj limit za carinu, prvi Xbone će se moći nabaviti za 100€.
     
  8. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ebay?
     
  9. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    superufo, JAP model tako da treba kupiti 220V napajanje ali barem je 'brand new'.
     
    zoi likes this.
  10. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    I ja sam kontao uzeti xbox360 do 150KM.
    Treba mi samo danima fifu18, i možda Ac serijal.
    Ako ko ima nek se javi.
    Može i bez gamepada.
     
  11. Reznor

    Reznor Overclocker

    Uzeo sam ovaj od 200 KM, jest da se za tih 50 KM mogao ubosti jos jedan kontroler, ali nema veze. Prvo Xbox(360) iskustvo je fantasticno, konzola je ocuvana, doslo je sve originalno uz nju, kutija, slusalice, i 3 originalne igre Fable, GTA V i Star Trek.
     
  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Malo je reci da si preplatio. I 150 se da spustiti na 120-130...
     
  13. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    E ako ko bude prodavao Xbox nek javi na pm
     
  14. Qler

    Qler Veteran foruma

    hej, kontam da kupim ovu konzolu sad su jeftine, a da imam nesto da se poigram... gledam ima ih od nesto preko 100KM pa i po 500KM na piku... a veze nemam sta da gledam, sta da trazim, koje verzije, sta je sa ovim sto su cipovane i imaju igre na disku? Je li to ostaje ako se ja sign in sa svojim acc... je li imaju onaj RROD problem sve? Ima nekih slim običnih,...

    Bukvlano ne znam sta da gledam. A cijena je baš bitan faktor.

    I da li je bolje XBox 360 ili PS3 (ja sam vise za xbox ali opet, nemam pojma, pa svaki savjet je dobro dosao)...

    https://www.olx.ba/artikal/30117950/xbox-360-slim-special-editon-plus-kinect-plus-9-igrica/

    valja li ovo je li skupo i je li OK verzija?
     
    Last edited: Jun 26, 2018
  15. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Uzmi PS3 SuperSlim sa 500GB diskom i sam ga moduj za gusare.
     
  16. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ma kakvo to, devet smeće igara, nema ni hdd.PS3 ganjaj, imaš unchartede, i još par ekskluziva. Najlakše ti je ako naletiš sa diskom od 1tb punog igara. NE znam kako se sada moduje ps3, ali prije se morao rastavljati, tako da nije ni to za svakog ko se ne želi zamarati.
     
  17. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Sad se može softmod uraditi za 10-15 minuta, igre se u pkg formatu prebace preko ftp-a i potom instaliraju.
     
  18. Qler

    Qler Veteran foruma

    kod Xbox-a me privlaci Kinect i to sto mogu djeci restrikcije podesiti... zato sam za njega navijao... jos nisam prelomio sta bi... Ona opcija sto Dog ovdje prodaje nije losa... jebi ga lova igra ulogu..
     
  19. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Ja sam se zadnjih hefti ishandrio sa fat xbox 360-om, dobio ga kao ispravnog, otvaran, pa poče rrodove bacati, patnja živa, na kraju sam vratio
    Vidio sam par oko 100km sa kinecktom ali su od prodavača sa malo transakcija tako da je rizik.
    Ovi jtagovani ne mogu online koštaju oko 250 sa kinecktom a kad skontaš da daješ tolike pare za 7-10 godina staru konzolu koju neznaš ko je kako jahao a već ulaze u finansijski opseg ps4-e.
    Xbox 360 vrijedi uzeti samo ako je kupljena sa pouzdanog izbora, ne košta preko 150km, i ako ima u bundlu dobre igre , eventualno guitar hero kontroler, kinekt i sl.
    I naravno bolji je gamepad od PS3
     
  20. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Amaterski potez je kupovati Fat X360 u 2018, čak i da je 50KM. Kad je poklon ok, ali i tad ga bolje prodati kao neispravnog nego se zezati sa popravkama.
    Ili Naručiš fino nov japanski Xbox One za 100-tinjak Eura i gotovo.