Sport - internacionalni

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Alibegovic, Oct 30, 2008.

  1. Esh

    Esh HWB

  2. selvin

    selvin Moderator

  3. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ibra nije uspio jer se u Barci nije dugo zadrzao a u Unitedu je dosao pred kraj karijere jos imao onu povredu. Svakako Dzeko je kralj i tesko cemo imati ovakvoga napadaca u skorijoj buducnosti. Sinoc je zabio 2 golcine na jednom od najtezih gostovanja u Europi.
     
  4. selvin

    selvin Moderator

    Pa do njega je sto se nije zadrzao u Spaniji i sto se povrijedio u Engleskoj. Meni je impresivno sto je Dzeko konstantan i bez povreda, inace ovo ne bi uspio.

    Sent from my 6045K using Tapatalk
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Konstantno fula 5 zicera po utakmici par mjeseci dok ne procepi :D
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Fiorentina captain Davide Astori dies suddenly aged 31
     
  7. selvin

    selvin Moderator

    Tako je. Ostali fudbaleri imaju ucinak 100%. Pogleda li se kad utakmica ili se samo hejta domace? :)

    Sent from my 6045K using Tapatalk
     
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Znaci svaku Rominu utakmicu gledao. To je najfrustrirajuci igrac za gledati. Prosle sezone je odlican bio naravno, ove sezone bolji playmaker, distributor, nego sto je napadac. Vrati se u sredinu, primi loptu, da lijep pas na krilo, ali onda nemas napadaca, kome ubaciti. Ali ko je gledao njegovu prvu sezonu u Romi i zadnju u City-u, vjerovatno je osijedio.
     
  9. Esh

    Esh HWB

    Malo je veci problem sto nema ko dodati otkad je Salah presao u Liverpool. Nije on igrac da uzme loptu na 30-40 metara i zavrsi sve sam.. Malo je bolje otkad Cengiz igra, mada je Radja isto ove sezone neprepoznatljiv..
     
  10. selvin

    selvin Moderator

    Ok, Romine utakmice gledas i nerviras se jer je to Dzeko. Pogledaj neku drugu utakmicu pa racunaj promasene zicere za nekog drugog napadaca. Samo sto Dzekine promasaje malo subjektivnije dozivljavas :) Mrsko mi googlati statistiku, ali vjerujem da je po iskoristenosti prilika rame uz rame sa najboljim napadacima Evrope. Ne gledajuci samo ovu sezonu, vec zadnjih 10 godina. Koliko lopti ima, i previse zabija :D

    Sent from my 6045K using Tapatalk
     
  11. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Moze biti, ili kad profula, to bude sa 2 metra, prazan go :D Radja prosle sezone na svakom dijelu terena, vidjas ga konstantno, i u odbrani i napadu, sad ga nigdje. Trebao je otici na ljeto dok su se jagmili za njeg. Kolarov ce nekako izdrzati do kraja sezone i gotovo je njegovo. Fino on ubaci loptu, ali nema vise brzine, okretnosti ni da predje nekoga, a ni da se odbrani protiv mladjih krila. De Rossi i Strootman isto tako, penzioneri, rijesit se na kraju sezone. Perotti toplo-hladno, kako kad, ne moze se uzdati u njeg. Turcin igra dobro. Manolas ce vjerovatno otici negdje, Fazio se popravio kako je los bio. Alisson vrhunski golman, on ide na ljeto sto posto. Sve u svemu, Dzeko je za njih sve institucija i pravo dobro igra u polju, zna primiti loptu, zna dati pravo dobar pas na krilo, ali ne moze on igrati tu poziciju pa trcati u napad. Jedino da sam sebe proigra :D Kako god, necemo mi imati jednog Dzeku slijedecih 30 godina. Pjanic je pravo dobar u Juventusu, stalno se krece, igra sigurno, dijeli lopte, ali u repki se nema s kim dodavati. Lulic u Laciju stvarno dobar igrac, puno trci, prelazi i na desnu stranu po potrebi, igra odbranu, napad, ali ja ne znam da je imao dvije takve utakmice u repki. Begovic sve losiji. I to je to otprilike sto imamo kvalitetnih igraca. Niti vidim neke mlade igrace od kojih bi moglo biti nesto. Memisevic nije los uopste, ja ga se sjecam dok je dijete bio, u Slavenu trenirao. Mada je imao srece sto mu je otac trenirao Slaven, pa ga mogao pogurati. Bude talentovane djece, ali dodje neciji babo i njegovo dijete ce igrati. Crno nam se pise kako god, ne vidim te mlade igrace nigdje, tj nista iznad prosjeka.
     
  12. selvin

    selvin Moderator

    Secerovic je bio veca nada od Memisevica pa zavrsi u nasoj saban ligi. Mali izlet do Holandije dok je bio momcic i to je to. Ima i do toga ko je babin, ali ako se ne snadjes u inostranstvu do tebe je.

    Sent from my 6045K using Tapatalk
     
  13. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Roma je tanka ekipa i Džeko bi trebao gledati da ide u jači tim ako ima još motiva jer ovo je maksimum ove ekipe koja svaki prelazni rok prodaje najbolje igrače i to cesto konkurentima dakle sindrom provincijske ekipe.

    Što se tiče naše ekipe koliko ulažemo u sport još smo i dobri.
     
  14. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Gdje ce, 31 godina. Chelsea ga htio ovaj prelazni rok, on odbio jer je jednogodisnji ugovor.
     
  15. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Kako god znam da cemo se sjecati Dzeke do kraja života, sumnjam da cemo imati boljeg napadaca narednih godina daj Bože da griješim.

    Najbolji je po broju golova a to se na kraj krajeva samo i gleda :D

    Sumnjam da ce preci u jaci klub ipak ima 31 godinu pa svaka manja povreda je automatski i veci problem. Iako mogao bih otici u Bundesligu prije Turske ili MLS lige.

    Sent from my SM-N910F using Tapatalk
     
  16. Esh

    Esh HWB

    Filmski.

     
  17. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    jao slike, jel im ovakav i prijenos?
     
  18. Esh

    Esh HWB

    Ma jest.. nije PL BiH.. plus Poljud je prelijep..
     
  19. Esh

    Esh HWB

    LP 1/4 finale:

    Barcelona - Roma
    Sevilla - Bayern
    Juventus - Real Madrid
    Liverpool - Manchester City
     
  20. selvin

    selvin Moderator

    Eto Englezi ce imati barem jednog predstavnika u polufinalu :D Jedino tako i prodje neki klub iz "najbolje lige na svijetu" :D

    S druge strane parovi Europa League:
    Arsenal - CSKA
    A. Madrid - Sporting
    Lazio - RB Salzburg
    Leipzig - Marseille

    Ovdje je najinteresantnije sto se 2 red bull tima mogu sastati u polufinalu :) Leipzig je mislim zbog toga morao i promijeniti ime, tj. ukloniti RB.