Odabir i kupovina TV-a

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Neo Bahamut Zero, Jul 18, 2007.

  1. heroic

    heroic Komšija

    Gdje akcija, sta kako?
     
  2. Sena

    Sena Veteran foruma

    Cini se u tehnoshopu, netko je stavljao.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  3. Esh

    Esh HWB

    Nije to model E6 iz prethodne generacije, koji je bio skuplji i od B6 i C6, već 55EG9A7V, što je realno veoma prosječan OLED i nije za igranje u bilo kakvoj opciji. Već sam to pisao.
     
  4. Sena

    Sena Veteran foruma

    Pa tako reci. Ja sam mislio da je u pitanju E6 iz 2016.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  5. JVC

    JVC Overclocker

    beton, eto kakav je c7, tv vrh u svakom pogledu.
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    NHK Japanese Television launching the world's first 8K television channel, which will begin on December 1st. Meanwhile in Bosnia:

    [​IMG]
     
    Esh, Neo Bahamut Zero and forzamilan like this.
  7. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Haha negdje procita da smo jedina drzava bez digitalizacije u Evropi.
     
  8. bhd

    bhd Veteran foruma

    nails , plakanje.
     
  9. JVC

    JVC Overclocker

    Jucer napokon dobih produzenu garanciju za samsung kupljen u domodu pred novu godinu, hebem ti samsung, i domod, brzi su cudo jedno :D
     
  10. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ja sam je odmah dobio.
    One connect box me zeza cini se, ali nisam jos siguran. U svakom slucaju one connect box je losa solucija. Pogotovo za 4K.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
    Last edited: Mar 24, 2018
  11. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ja još nisam dobio svoju

    Sent from my Huawei P10 Plus
     
  12. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Ja sam u roku 4-5 dana dobio produzenu garanciju od Samsunga.

    Iako iskreno poslali su mi pdf format na mail.
    Koliko to sad znaci kad isprintam u slucaju ne daj Bože kvara nakon 3-4 godine pitanje je :D

    Imam osjecaj da je to piši propalo 3 godine dodatne garancije.

    Sent from my SM-N910F using Tapatalk
     
  13. selvin

    selvin Moderator

    I ja sam samo odradio prijavu na samsung sajtu i dobio pdf. U imtecu su mi rekli da je to dovoljno. Nadam se da nece zatrebati, za prosli Samsung nije trebalo srecom :)

    Sent from my 6045K using Tapatalk
     
    Eldorado likes this.
  14. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Jest da nije TV al ja sam uredno iskoristio tu produzenu garanciju na masinu za ves. Dosao serviser kuci,ja mu pokazao mail na racunaru,znaci nisam ni otprintao i uradio mi posao od 250km za 0km

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
     
  15. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Definitivno je velik plus kad sa standarnih rekao bih 2x godine dobije 5x godina garancije.

    TV kupiti pred kraj godine kada se nekako i nude garancije.

    Dosta sam razmisljao prije kupovine i po netu trazio modele razne i na kraju sam zadovoljan odabirom iako je IPS nemam zamjerki, jedino sto sam se navikao na 55" tako da sljedeci 65-75" ide pa nek gori :D

    Sent from my SM-N910F using Tapatalk
     
  16. zoi

    zoi Veteran foruma

    To na email je standardno da dođe, vi izgleda niste nikad ranije dobijali tu produženu garanciju? Dakle i kod ostalih bendova i artikala je tako tako da nemate razloga za brigu.
     
    Eldorado and Sena like this.
  17. Stormbringer

    Stormbringer Aktivista

    Ima li iko ikakvo iskustvo ili nešto slično o TV Panasonic TX-49EX603? Šta mislite o ovom modelu? 1150 KM i 5 godina garancije......
    Isplati li se?
     
  18. selvin

    selvin Moderator

    Ja sam i za Toshiba laptop nekad davno dobio onu +1 godinu ili je bila no matter what garancija, znam da je bila online, tako da je isto kao i kod Samsunga. Nije u pitanju briga, nego je pitanje da li ce nasi kvazi oficijelni servisi prihvatiti to, ili ce biti "eh trebao si doci kod nas da ti udarimo pecat u 21 vijeku".
     
  19. zoi

    zoi Veteran foruma

    Evo onda iz prve ruke da se prihvataju te garancije :)
     
  20. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Raja imam jedan problem.

    Dobio sam woofer ili bufer kako vec se naziva ova kutija od DVD 5.1 playera.

    Fino spojim na TV MU6172 i odem na audio opticki izlaz al nemam zvuka barem ne izlazi iz kutije, cak spojim i jedan zvucnik ništa.

    Mislio sam u prvi mah pokvarena kutija al spojim isti na racunar i odlicno radi cak sta vise top zvuk :D

    Imam u wooferu iza izlaza dosta od 5.1 do stereo i aux 1 pa aux 2 sve sam kombinacije pokusao al na TV-u nece kad ga spojim.

    Ima li neka caka na TV-u? Da nisam spojio na racunaru mislio bih da zezaju kablovi ili da je neispravan woofer.

    Edit: jel potreban i DVD player? Mada ako radi na racunaru ne vidim razlog zasto nece na TV-u.


    Sent from my SM-N910F using Tapatalk