Igre 2018

Discussion in 'Igre i konzole' started by Aldiin, Dec 27, 2017.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Sad' dmr konta, sto se zayeba pa dade 3$ rusima.. hehe
     
  2. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Meni novi far cry bezveze skroz, priča je zanimljiva ali gameplay toliko dosadan i prožvakan da nema smisla uzimati igru.
     
  3. dmr

    dmr Veteran foruma

    damn CPY :D
     
  4. Haker

    Haker Veteran foruma

    Open world sranje. A i grafika nije čemu, na momente izgleda super, ali većinom prosjek.
     
  5. dmr

    dmr Veteran foruma

    ni ja nisam volio open world dok se nisam navuko na grw, sad su mi linearne igre dosada. Evo kreno uporedo i Far Cry 4 jer ga nikad nisam odigrao, fakat odlicna igra, puno bolji od FC5 :D
     
  6. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ruši li se još nekom fc5? Mene baci na desktop, nekad odmah nekad nakon sat, ali sruši se svaki put.
     
  7. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ne rusi se, ali igra optereti cpu puno, provjeri koliko se zagrijava cpu dok igras.
     
  8. Haker

    Haker Veteran foruma

    60, grafika 70. Ne bih rekao da je do kompa, sve igre rade. Sa starim driverima se nije rušio, stavim nove, kontam bolje će na njima raditi, i radi bolje, samo eto sad se sroka. Baš optereti CPU, nisam odavno vidio da je zakucan na 100%
     
  9. dmr

    dmr Veteran foruma

    sad se sjetih kad sam stavio nove drivere koji su preporuceni z aFC5 srusila se igra 1-2 puta, ali od tad vise nije. Ako nastavi rusenje vrati stare drivere.
     
  10. Haker

    Haker Veteran foruma

    Najgore što igra stvarno bolje radi na novim. Ostavit ću ovako do novih, ne ruši se često.
     
  11. Soviet

    Soviet Aktivista

    Kod mene tri jezgre na 70-90%, ostale 30-50% dok igram Far Cry 5. Grafika dobra, ali igra onako, prava "redneck" verzija, cak su mi drazi neandertalci iz Primala.
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

  13. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Stvarno peru sa ovim igrama.
     
  14. igor.g

    igor.g Komšija

    Najbolji klon PUBG za sada je Ring of Elysium ("Europa" za ostatak trzista kada izadje iz CBT), trenutno samo Azijski server postoji.
     
  15. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Pa radili su je developeri PUBG-a , lol.
     
  16. igor.g

    igor.g Komšija

    To su developeri (Tencen kompanija/Garena publisher) mobilne verzije PUBG koji su outsource-ani od strane Bluehole. ROE je trenutno u vecini stvari superiorniji u odnosu na PC PUBG sem driving mehanike i FPP moda, em igra besplatna.
     
  17. Neso

    Neso Komšija

  18. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ja sam puko za Laru preorder. Ocekujem kvalitet prva dva dijela.
     
  19. Sena

    Sena Veteran foruma

    Evo dali mi steelcase limited edition na game za iste novce kao i standardna. Ljudi cijene lojalnost.

    Sent from my SM-A520F using Tapatalk
     
  20. Neso

    Neso Komšija