P: Asus GTX 1050

Discussion in 'Računari i komponente' started by JVC, Apr 30, 2018.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. JVC

    JVC Overclocker

    Prodajem Asus gtx 1050 2GB GDR5 za 200km, ima godina ipo garancije od prodavca, i sve ful pakovanje itd.
    sta mislite jeli realna cijena
    pozz
     
  2. zoi

    zoi Veteran foruma

    Nova sa dvije godine garancije je 240 KM na olx.ba Sad ta tvoja cijena nije loša onako, samo je pitanje ko bi uštedio 40 KM za polovnu grafu sa pola godine garancije manje. Ako ti se ne žuri ok je cijena, ako ti se žuri spusti još cvaju.
     
  3. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Sasvim ok cijena, ne diraj.
     
  4. JVC

    JVC Overclocker

    Jeste nova plus dostava to vise nije to, a 50km nije malo nekome jeste nekome nije
     
  5. zoi

    zoi Veteran foruma

    I tvoja se treba dostaviti, osim ako kontaš da će je neko iz Sarajeva kupiti.
     
  6. JVC

    JVC Overclocker

    Jeste, ali ja nisam gladan pa mogu podijeliti sa kupcem postarinu, mada realno vecinom.se ovdje proda
     
  7. JVC

    JVC Overclocker

    I vecina tih likova sto lupaju po piku niske cijene nemaju nista nego vjerovatno mogu nabaviti, znam po ovoj sto ja ganjam gtx 1070 svi imaju, a nemaju
     
  8. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Ja prije 2 mjeseca 1050ti prodao za 250km za 10 minuta. Bez ikakve garancije. Rekao bih da je ok cijena.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
     
  9. JVC

    JVC Overclocker

    slazem se, jako je malo koristena jer nisam imao vremena renovirajuci stan, pored toga imao mini itx racunar, otisao ovdje na forumu kolegi, isto i ryzen 7 177, sada sam sklopio ozbiljnu konfiguraciju pa mi je minimum gtx 1070, da bi imao postenu graficku radnu stanicu
     
  10. JVC

    JVC Overclocker

    Graficka je rezervisana tako, ako nebude problema ide kolegi sa foruma u ovih dan dva, taman da meni stigne moja.
    Ako nepopije, i pojede sve pare za 1 maj, hahahah
     
    Last edited: May 1, 2018
  11. JVC

    JVC Overclocker

    Otisla graficka kolegi sa foruma, sretno mu, i da ga sluzi dobro kao sto je mene, more katanac.
     
Thread Status:
Not open for further replies.