Preporučite sunčane naočare

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Mujka, Apr 29, 2018.

  1. Mujka

    Mujka Komšija

  2. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Danas mi jaran preporuci limango.de ne znam shipaju li u Bosnu. Ja cu tu sebi uzeti jedne da se pocastim samo dok skontam koje vjerovatno Diesel za 50ak eur. Rayban ne bi danas ih svaki seljo nosi :D
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    "Mada je cijena povisoka"

    Ja sam suncane mijenjao skoro svake sezone. Sve dok nisam otisao u optičku radnju, uzeo original Adidasove za nesto vise od 300KM i evo miran 6-7 godina. Sa druge strane, sve kopije vise stete prave nego koristi. Treba cuvati oci. To sada izvalis pare i budes miran jako dugo.
     
  4. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ma na sunčane de ne treba navikavati, kasnije ne možeš živiti bez njih.
     
  5. Mujka

    Mujka Komšija

    Ako me udari auto dok prelazim ulicu(škiljim) svejedno neću živit :D:D:D
     
  6. Loki

    Loki Komšija

    Jbg ja uvijek škiljim... Imam poveliku glavu pa koje god probam čini mi se da su male, k'o karikatura. :D
     
  7. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ja imam cetvere, ali vecinom nosim ray ban aviator, plavo staklo, polarizirano. Oko 200 eura su bile.
     
    forzamilan likes this.
  8. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ja sam dugo nosio fotosenzitivne, uzeo onako, sada kada sam uzeo obična stakla isto slijepi miš, tek se sad nakon par mjeseci malo privikao. Prije mi nikad sunce nije smetalo.
     
  9. Sena

    Sena Veteran foruma

    Zbog epilepsije, kad je snijeg nosim gucci crno staklo, nije polarizovano. Ali za svrhu koja meni treba, fenomalno sluze.
    Kad je bas, bas jako sunce, onda celline, narandzasto, tvrdo staklo, doslovno mozes gledat u sunce, polarizovane. Bile su nesto bruku para, posto su unisex, mama ih nosi vecinom.
     
  10. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Rayban od kako je u vlasnistvu Luxottice proizvodnja je manje vise serijska u Kini, tako da je vecina okvira upitnog kvaliteta. Ne znam da li se ijedan njihov okvir radi rucno danas. Sa druge strane sa Persolom se ne moze pogrijesiti. Najgora opcija je kupovina fashion brand naocala.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  11. Haker

    Haker Veteran foruma



    Ma to je danas tako, definitivno precjenjena roba.
     
  12. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Pa sta uzeti za neke normalne pare da nije srot?
     
  13. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ma sve je precijenjeno danas, a vidi imas finih cala do 150 eura. E sad drugo je ako ganjas posebna stakla i za posebne namijene/potrebe.
     
  14. Ninja

    Ninja Komšija

    Sena, gdje si našao polarizovane Ray-Ban?
     
  15. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ja imam dobra iskustva sa kupovinom naocala na shadestation.co.uk, pretavoir.co.uk i edel-optics.de. Svi izuzetni profesionalci.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  16. Sena

    Sena Veteran foruma

    Na aerodromu.
     
  17. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Uzeh Serengeti leonardo 8157 ima polarizirano staklo mada iskren da budem nemam pojma šta je to haha.
     
  18. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

  19. Neso

    Neso Komšija

  20. zoi

    zoi Veteran foruma

    Last edited: May 15, 2018