Battlefield V

Discussion in 'Igre i konzole' started by EL NINO CFC, Jan 16, 2018.

Tags:
  1. NAILS

    NAILS Moderator

  2. NAILS

    NAILS Moderator

  3. NAILS

    NAILS Moderator

  4. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Hajd valjda bude nesto od ovog dijela da valja. I u kojem vremenu ce biti tema igre, hladni rat ili nesto moderno?
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Hajpaju u stilu: never be the same. Ko ce ga znati. Siguran sam da ce jedan od modova biti battle royal.
     
  6. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Iskreno nista ne ocekujem, pa se ne mogu nahajpat i da hocu. :D Tradicionalno se do sada sa rajom iz klana svaki BF reveal u chatu prati zajedno, pa cemo tako i ovaj. Cisto da se okupi raja. :)
     
    Sena likes this.
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    [​IMG]

     
    Last edited: May 21, 2018
    Sena likes this.
  8. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Hocu remaster El Alameina
     
    Reventon likes this.
  9. Piroman

    Piroman Komšija

    Toujane i Carentan - pa da suzu pustim!
     
    Reventon likes this.
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Ovdje ce sutra biti stream:

     
    Last edited: May 22, 2018
    Sena likes this.
  11. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ma nakon katastrofalne jedinice, ja vishe hype taj ne dozivljavam...
    moglo bi se 3, 4 ladno igrat :
     
  12. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ma ne znam, 3 i nekako, al 4 smorise ona vozila, jarane tenk leti po mapi, opalim 2 rpg.a, oslabim ga, lik ide u rikverc 300 na sat, gledas kako tenk pravi skokove po mapi, haman jos salto da ne pocne praviti

    damage sistem najbolji na bc2, mada kakav je na bf4, bolje da su ostavili kao na bf3

    Sent from my E6653 using Tapatalk
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

  14. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Sudeci prema komentarima na netu niko nije odusevljen. Hype sigurno nije kao prije u BF3 i BC2 vremena.
    Neki insideri koji su probali V kazu da igra nije nista revolucionarno, nastavak predhodnog dijela.
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Ponavljaju se. Mogu najaviti bilo sta ali sada su ljudi pravo skepticni.

    I pomalo me smara doba u koje je igra smjestena pa se raja prepucava da li valja ili ne. Who gives a flying fuck. Neka naprave neku cyberpunk verziju. Zamisli da naprave steampunk verziju. Pfff.. kako bi to bilo cool. Tada bi samo nebo bila granica. Mogu u igru ubaciti sta im je volja i napraviti jako zabavan gameplay. Kruze i price da EA ne zeli vise igre koje su smjestene u doba modernog ratovanja zbog licenci oružja i vozila. Pa idu ili u nazad ili BF mora biti smjesten negdje u buducnost.

    Ja se samo nadam da ce igru usporiti u odnosu na BF1 i HL i da ce smanjiti sa eksplozijama.
     
  16. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    izgleda da nas ceka tranzicija gameplaya kao sa bf3 na bf4, pa ce vjerovatno tako biti i sa bf1 na bfV

    Sent from my E6653 using Tapatalk
     
  17. igor.g

    igor.g Komšija

    Ne znam sta vide u modernom UI, opet su fulali poentu i smisao kao sa BF1.
     
  18. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ako ima istine da se vracamo na conquest iz BF3 i 4 dana... onda je to vec napredak. Nadam se da nece biti cepelina, vozova, cica maca za stranu koja gubi. Izbacit trebaju i elit pickupe vojnika, i Robocop konje i konjenike. Nek vrate da kad protivnik puca da ga vidis na mapi. Nek ukinu retardirani sweet spot za snajpere. Mogu vala i citavu klasu kad smo kod toga. Nadam se da vojnik opet nece biti kao na speedu. Smanjiti upotrebu explozivnih sretstava, jer na bf1 svaka mapa je bila Metro.

    Valjda naprave tenkove da budu epic: T34, Sherman, Tiger...
     
  19. Neso

    Neso Komšija

    Ja sam igrao Battlefield 1942, Vietnam, Battlefield 2 i odatle sam prestao da pratim :D Ako ova nova petica bude valjala, moglo bi se sutat preko neta :)
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    [​IMG]
     
    aNaToMiC ! likes this.