Battlefield V

Discussion in 'Igre i konzole' started by EL NINO CFC, Jan 16, 2018.

Tags:
  1. NAILS

    NAILS Moderator

    COD fanbojs.. hahaha. Ono sto prepricavaju sa 3h prezentacije, zvuci odlicno. Dosta dobrih promjena. Ostaje da sacekamo betu.
     
  2. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ma BF community se valjda pobunio na reditu, gdje li vec.

    Mene samo interesuje gameplay, jebe mi se hoce li biti zene ili ne. Ali ovo sto planiraju sa supresionom, tool boxom gdje ce svaki debil sebi moci napraviti mitraljesko gnjezdo, mi se ni malo ne svidja. I ovaj shockwave, koji ce kurac. Jos ako opet uvale elit pickupe, i debilne cepeline, vozove, brodove za ekipu koja gubi... ma odmah i ovaj batalit.
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Mitraljesko gnijezdo ce se moci napraviti na zastavama i na odredjenim destinacijama. Ne bilo gdje. Elit ne postoji vise. Drug, pogledaj spisak izmjena koje su spomenute na prezentaciji.

    -Squad leader-i ce imati drugaciju ulogu. Imat ce zasebne perkove. Kao smoke ili v1 rakete.
    -Ammo je sada dosta ogranicen.
    -Regeneracija vise ne postoji. Sam do 30HP. Tacnije zavisi od nivoa na kojem si. Na 100% se moze podici samo medic pakom ali postojii animacija. Nema vise healinga "wireless". Isto važi i za ammo boxevima.
    -Nema vise beskorisnig vizualnog recoila. BRD. Sada je animacija in sync.
    -Revive animacija traje duze ali ujedno, revive mogu raditi svi squad igraci. Samo onaj koji nije medic ozivljava dosta sporije. Kade ne-medic ozivljava, ne dize te na 100HP. Mozda na 5HP ili 30HP.
    -Ujedno se, vojnici koji su oboreni, mogu vuci u zaklon. U jednu ruku ce mozda biti manje revieva a u drugu, sada se u partiju ulazi sa dosta dosta manje municije i ako se HP ne regenerira, mislim da ce timska igra biti znatno bolja nego u predhodnim naslovima.
    -3D spoting je promjenjen. Navodno ce biti spotanje markerima kao u R6.
    -Elit klase su izbacene.
    -Destrukcija je dosta komppleksnija. Imat ce veze da li se zidovi ruse od eksplozije unutar objekta ili eksplozije s vana. Moci ce se pucati kroz tanje zidove.
    -Vozila ce mocu vuci druga vozila. Nesto kao u warthunder.

    itd.. Mislim da je AngryJoeShow napravio listu promjena od deset stranica.
     
    Patton2410 likes this.
  4. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ma sve se hejta danas, a najmanje pola toga su super igre.
     
  5. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Dok oni to nama ne daju da probamo, i sam se ne uvjerim u gameplay, nista im ne vjerujem. Ima DICE slatkorjecivu pricu kao Semir Osmanagic.

    Tako su nam isto muda pod bubrege prodavali i sa BF1. Sad sam malo je reci skeptican. A znas da sam BF fanboy.

    @Sena ti u igrama samo gledas grafiku. Meni je u BF grafika non faktor. Apsolutno BF mi je samo gameplay vazan. Imam preko 10.000 sati utuceno u ovoj fransizi, tako i da hejtam (a ne hejtam, nego izlazem svoje misljenje), imam pravo to da radim kao lojalan igrac ove fransize.
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Nista bez open bete. Mene najvise zanima brzina gameplaya. Ako i dalje bude run n gun kao hl i BF1. Zaobilazim da je 2$.
     
  7. Sena

    Sena Veteran foruma

    A znam, ja cisto radim tehnicku analizu igara. Ja nikada nisam volio BF MP, ja sam cod lik samo. Preko 1000h u cod 4.
    Svatko ima svoje ukuse.
     
  8. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Meni prema traileru izgleda da je run n gun
     
  9. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    I mene samo zanima je li svi trce sto na sat. Da je sporiji gameplay ne bi bilo onako haoticno ni sa eksplozijama u BF1.
     
  10. zoi

    zoi Veteran foruma

  11. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Sigurno nece biti u Arma stilu, ako bude kao BF3 meni taman.
     
  12. KingT

    KingT Veteran foruma

    Meni ovo ne izgleda obecavajuce, volio bih da bude blizu BF3 ali preevise sranja ima.
     
  13. bhd

    bhd Veteran foruma

    Tesko da ce biti kao bf3, al bum vidjeli. Open beta, probat definitivno.
     
  14. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Šta da bude kao BF3?
     
  15. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Pa gameplay.
     
  16. igor.g

    igor.g Komšija

    Zvuci odlicno pogotovi ti detalji sa trosatne prezentacije, osim ove prenatrpane kustomizacije koja nema veze s vezom sa WW2 kao npr. britanac sa katanom, zeMske, kriket palice i proteze. Mislim da ce biti nemoguće razlikovati klase na mapi.
    Ubacuju te gluposti da opravdaju besplatne DLC, a sve to moze proci bez toga, da bude umjereno i u duhu WW2 a da opet zarade na skinovima bruku para.
     
  17. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ma kakvi to, gameplay ce biti laksi jos od bf1.

    valja se prilagoditi maldjoj generaciji. koja je pocela igrati od bf4, hardline, bf1.

    Sent from my E6653 using Tapatalk
     
  18. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Bezveze im je to, danasnja djeca su pametnija nego sto smo bili mi u tim godinama.
     
  19. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Pa ako su ista naucili iz BF1 i Battlefront1 i 2, bi trebalo da bude da je raja, velika vecina, zeljna vise skill based pucacine. Ove 3 igre, dodude bf1 i Battlefront 1 su prilicno brzo isparile sa scene bas iz razloga sto je nedostajalo skila u gamepleju. Ja barem licno sam obje nogirao uglavnom iz tih razloga. Battlefront 2 je umro strasnom smrcu zato sto su pohlepne picke.
     
  20. Sena

    Sena Veteran foruma

    Battlefront 2 je mogao ima mega epicnu kampanju. Ja sam svoju ps4 verziju prodao. A nabavio za Xbone za male pare, cisto jer sam fan SW serijala. MP cu ograti samo u BO 4, ne lezi mi BF stil pa lezi, probao milion puta, od ps2 do danas.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
    Last edited: Jun 10, 2018