Sport - internacionalni

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Alibegovic, Oct 30, 2008.

  1. selvin

    selvin Moderator

    Nazalost nije :)

    Sent from my 6045K using Tapatalk
     
  2. selvin

    selvin Moderator

    Navijanje protiv je dijagnoza :)

    Sent from my 6045K using Tapatalk
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Ne mozes biti toliko arogantan. Robin Black je uvazeni sportski analiticar, ne debil. Kao prvo. Drugo, povremeno napravi "breakdown" zajebanciju. Lik uopste ne prati fudbal.



     
  4. selvin

    selvin Moderator

    Zaebancija ili ne, lik gleda ovo kao da je njeg Ramos drzao a ne obrnuto, dakle siri dezinformacije da takvi kao vi nasjedate, a nemate pojma ni koju je lik ruku povrijedio... Dovoljno o povredi :) Zao mi je Salaha, gotivim ga. Ramos cesto pretjera, ali ovo okarakterisati kao hrvacki zahvat i namjernu povredu je smijesno. Pogledajte malo bolje. Pogotovo XTRage, kad ne bi gledao kroz plavo crvene Barsine boje, vidio bi :) Over and out :)

    Sent from my 6045K using Tapatalk
     
  5. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Kazem ja dijagnoza.
     
  6. selvin

    selvin Moderator

    Tacno ;) Boli 13-ta, a dug je put od 5 do 13 :D Jos 200 godina.

    Sent from my 6045K using Tapatalk
     
  7. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    De ba, svaki fudbaler rekao da nije namjerno povrijedio, ukljucujuci Kahna, Henrya, Carraghera i sad se vi profesionalci nasli kontru udarat. Uostalom, pao je na drugo rame i povrijedio njeg kako je pao...
     
  8. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Cuj koju ruku je povrijedio, pa imas li imalo vizije kako funkcionise judo throw/trip ?
    Video je zajebancija ali lik je objasnio tehniku. Ovo je ocito istrenirano, imas u komentarima video gdje radi isti potez Alvesu protiv Juventusa.
    Ali dzaba sa takvima kao ti raspravljati.
     
  9. selvin

    selvin Moderator

    Evo jos jedna sličica za hejtere... Sto ga nije Salah pustio pa ne bi Ramos ni pao na njeg :D[​IMG]

    Sent from my 6045K using Tapatalk
     
  10. selvin

    selvin Moderator

    Ima to u komentarima, ali guranje sa rukama je staro kao i fudbal :) Dzaba je sa mnom raspravljat jer gledas tim nekim bojama :) Inace rijetko raspravljam bilo sta navijacki, ali ovih dana sam raspolozen prcati ove sto placu zbog 13te :)

    Sent from my 6045K using Tapatalk
     
  11. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    *facepalm*
    Je li stvarno vjerujes u gluposti koje pises ili znas i sam da je zahvat namjeran, isto kao i lakat u facu golmanu koji je trebao biti instant crveni karton i pet utakmica suspenzije ?
     
  12. selvin

    selvin Moderator

    13 suspenzije, 5 je malo, znas već :D :D :D

    Sent from my 6045K using Tapatalk
     
  13. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Eto vaseg nivoa diskusije i argumenata, klasika.
    Koliko od tih 13 je bez kontroverze/otimanja ? Nula ?
     
  14. selvin

    selvin Moderator

    Tacno, 0 ali pozitivna :) Ne treba se samo srkletit oko brojeva :)

    Sent from my 6045K using Tapatalk
     
  15. IdeMedoSumom

    IdeMedoSumom Aktivista

    Vidio sam kako po netu kruzi photoshopirana slika gdje se Ramo kao ruga Salahu dok je ovaj u suzama zbog povrede. Pravi zulumćar.

    Dokle idu barselonisti :p
     
  16. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ramos je samo u Realu dobio oko 25 crvenih, a ubjedljivo ima najvise kartona od svih igraca, ne samo u spanskoj ligi nego ukupno svih takmicenja, preko 270.

    Onu noc je Salahu mogao ugroziti nastup na svjetskom. Pa finale su u pitanju i onako nesto uraditi moze samo kreten teski. A Salah da je pametan nebi mu trebao ostati duzan, srest ce se opet na terenu.
    Nisam navijac ni Barce ni Liverpoola da se razumijemo.
     
    Last edited: May 29, 2018
  17. Ronaldo_9

    Ronaldo_9 Aktivista

  18. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Osvojit 4 titule u 5 sezona dok Barca ima jedan od najboljih timova u historiji i vjerovatno najboljeg igraca ikad, strasno.
     
  19. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ma raja ce naci nesto da osporava uspjeh Reala pa da ga jebes. Hahaha. Mo se naso naguravat sa jacim i ispusio. Svaku utakmicu vidis onakve duele, sad sto je Muhamed peh pa se povredi... jebiga, desi se. A nasa raja slini za Muhamedom pa im tesko palo. Valjda sto je Musliman, sta li. Hahaha

    Majke mi teze Barcinim simpatizerima palo sto je Real uzeo, nego Liverpoolovim sto im je tim izgubio. Po fejsu vidim samo Barcine simpa, kako cjepidlace i traze razloge da umanje uspjeh. Hahaha
     
  20. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Desi se slucajno skolski judo zahvat :rolleyes:
    Je li i lakat golmanu u facu slucajan ? Nikako da mi ko odgovori na to nego samo ko papagaji ponavljaju "13, 13,13, ljubomora, ljubomora, ljubomora".
    Onih prvih 6 pod Francom, sa otetim igracima i u kupu koji je igralo po par ekipa bi me bilo sram brojati.
    Od ovih iz novijeg doba je mozda jedna ili dvije (2000.-2002.) bilo bez nekog ogromnog zakidanja protivnika (golovi iz ofsajda, smijesni penali i sl.).