Resident Evil [all about]

Discussion in 'Igre i konzole' started by TopniK, May 14, 2006.

  1. Haker

    Haker Veteran foruma

    Tema je RE5 koji osim grafikom ničim drugim ne može parirat starijim dijelovima. Najsličniji je četvorci ali daleko od nje lošiji. Drugi put sam ga odigrao i sada je još lošiji nego prvi. Ne mogu se otet dojmu da je igra imala na umu neke nove genracije koje se više lože na razbijanje glava i prosipanja krvi nego da nekad mućnu svojom tintarom. Igra je sliča četvorci ali sa puno više akcije, bez zagonetki sa daleko slabijim bossevima imajući na umu gay co op igranje baz kojeg igra zapravo i ne funkcioniše. Da se razumijemo i dalje najbolja igra ove godine za mene ali ni blizu četvorci, a sa ostalim nastavcima je glupo poredit jer totalno različit.
     
  2. zoi

    zoi Veteran foruma

    po tvojoj prici primjetih da vise baca na L4D nego na Resi?

    i da,lozim se na razbijanje i prosipanje krvi ali ipak volim mućkat glavom,šta sad? :D
     
  3. jeretik

    jeretik Komšija

    Ja puno volim horore i lako se uživim, tako da mene obično prepadnu igre za koje drugi govore da nisu strašne. Tako sam se recimo isprepado od Dead Spacea.
    Dakle, ne vjerujem da RE5 nije strašan dok ga ne probam
     
  4. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    RE5 nije ni najmanje strasan. Citavu igru prodjes pucajuci u glave zombija, totalni no-brainer. Dead Space je OK, zvuk igra veliku ulogu.
     
  5. Pasha

    Pasha Komšija

    Slažem se sa konstatacijom da više liči na L4D nego na prethodne nastavke...
     
  6. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Je li ko igrao u lan-u? Imam problem, nece da mi prepozna vec pokrenutu igru... :(

    edit: rijesio, damn xlive... :D
     
  7. GW

    GW Moderator

    Ja i Haker smo pokušavali, ali nismo uspjeli. Jesi li za koju LAN partiju?
     
  8. Esh

    Esh HWB

    [​IMG]
     
  9. Haker

    Haker Veteran foruma

    Igra li ko resident evil 7? Čini mi se odlična igra,. A niko je nigdje ne spominje
    Vidim ovaj manager ima i za android, da li je ista igra? Moglo bi se to probati
    Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
     
  10. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    RE7 sam odigrao, meni je bio sasvim dobar.
     
  11. ming

    ming Veteran foruma


    Meni je RE7 nešta najbolje što sam igrao zadnjih par godina (story based).
     
  12. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Nema šta, RE7 stvarno dobro urađen, al vjeruj mi skini evil within, stvarno je dobra igra.
     
  13. All4AMD

    All4AMD Aktivista

    Igra li itko resident evil 7, probao teaser i zanimljivo je, first person sad, ako je ostatak igre dobar da kupujem. :D
     
  14. Haker

    Haker Veteran foruma

    Meni je najbolja igra ove godine.
     
  15. All4AMD

    All4AMD Aktivista

    Teaser je jeziv pravo, bilo bi pravo strasno na VRu igrat, i ovako sam se istraumirao. :eek:
     
  16. Neso

    Neso Komšija

    Resident Evil 2 Remake will release on January 25th, 2019.

     
    Esh likes this.
  17. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Resident Evil 2 will release on January 25th, 2019 for PS4, Xbox One, and PC.
     
    Neso likes this.
  18. Neso

    Neso Komšija

    Zavrsio sam GoW, epic samo takav! Kontam uzet Resident Evil 7, da gustiram laganice kad se ima vremena...
     
  19. Haker

    Haker Veteran foruma

    Re7 mi je još uvijek najbolja igra u prošloj godini i u ovoj do sada

    Sent from my Redmi Note 5 Pro using Tapatalk
     
  20. Neso

    Neso Komšija

    Znaci tople preporuke? Zadnji RE sto sam igrao je bio Nemesis i Veronicu sam mescini nesto malo igrao. To je bilo davne 2000 godine, odlikas bio u osnovnoj pa me stara castila sa PS1 :) Igralo se samo po danu i to sa jaranom nekim, inace i sam pogled na CD je bio horror :) Sjecam se one muzike sa pocetka haha :D Sinoc naletih na RE 7 review pa me nostalgija opali.