Google Android - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Mar 1, 2008.

  1. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Gdje je najbolje uzeti Xiaomi mobitel?

    Malo sam gledao po piku vidim da ima ljudi koji prodavaju Xiaomi mobitele. Nisam ljubitelj da narucujem al ovaj put svakako dolazi nov uređaj vakum pakovanje.

    Xiaomi Note 5 verziju tražim trenutno je 435km. (Mobilshop_DELTA, Procomp Zenica cini mi se) jel neko kad uzimao kod ovih mobitel? ima i u Banja Luci neki likovi prodavaju ne znam koliko su pouzdani a ovo su radnje sto sam naveo.
     
  2. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Sve je to u 10KM gore-dole. Uzmi gdje ti je najblize i najpouzdanije, ako imas u svom gradu onda idi tamo pa neka je malo skuplje.
     
  3. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Nema ništa barem ne u Tuzlanskom kantonu. IQ mobile je skup 499km 4gb verzija doduše kod njih je 2x godine garancije. Univerzalno kod njih nema jos Xiaomi Note 5 modela.
    Genelec je svakako preskup pa nemamo neke opcije ovdje. Sarajevo ili Zenica najbliže destinacije.
    Srecom imam neki mobitel stariji pa mogu se strpiti koji dan necu zuriti a taman i cijena da padne.
     
  4. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    doci ce u univerzalno a imaju radnju u Tuzli
     
  5. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Bit ce dobro ako uskoro nabave. Bio sam neki dan u univerzalno u Tuzli, imaju samo 5 plus verziju i moras sacekati da ti dodje iz radnje iz Sarajeva.
     
  6. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    doci ce u univerzalno a imaju radnju u Tuzli
     
  7. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Pitao sam kod njih ga još nema u ponudi, ne znaju kad ce stici tako da nadam se da ce biti nesto u skorije vrijeme.
     
  8. NaLe!

    NaLe! Aktivista

    Moguce da ima u Hustelu u Avazovoj zgradi. Uzimao sam od njih Redmi Pro skoro i nije bilo problema.

    Sent from my SM-J730F using Tapatalk
     
  9. parachuted9

    parachuted9 Novi član

    Nisam kupovao preko Pika, ali evo već treći Xiaomi koji imam, sa svima sam bio prezadovoljan...
     
  10. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Kakva je furka sa BHTelekomom i ovim azuriranjima Androida, u cijelom jbnom svijetu na S8 svi imaju majske, neki i junske nadogradnje, a kod nas stoji februar?!?

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  11. Sena

    Sena Veteran foruma

    Zovni Samsung direktno.
    Oni su “natjerali” telekom da naprave moj phone.
    A i ja sam ih mislio zvati, da vidim sta je sa updateom.
     
  12. ming

    ming Veteran foruma

    Jel telekom popravlja mobitele il ovlašteni servis od Samsunga?
     
  13. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ma prica je prekomplikovana....
    Samsung je ovlastio KimTec, telekom radi sa Agramom iz nekog razloga....
     
  14. ming

    ming Veteran foruma

    Telekom ti prodaje telefon, a Agram i Kimtec servisiraju. Tako da tjeranje BH Telecoma na servis nema veze sa zdravim razumom.
     
  15. Sena

    Sena Veteran foruma

    Kimtec moze servisirati, ali ako zelis tj. moras dobiti nov phone jer je ovaj mrtav toalno ili nesto trece, njihov nalog ne pije vode kod Samsunga. Mah idioti, mislio je otac produzit ugovor i skratiti na jednu godinu. Ovako nakon ovoga traziti ce se drugi operater sa uposlenicima koji se ne ponasaju ko neandretalci.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
    Last edited: Jun 13, 2018
  16. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Zar u ugovoru sa telekomom stoji ko ti servisira telefon? Valjda je prva instanca za ostvariti garanciju telekom.
     
  17. ming

    ming Veteran foruma

    Stoji ti u garantnom listu agram i kimtec, kakav ba ljudi telekom i servis, nemaju šarafcigera.
     
  18. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Pa niko nije ni rekao da ce telekom rastavljat telefon, ne budi bukvalac.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  19. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ma truba su ti servisi, drugu pukao ekran zavlačili ga preko mjesec dana, na kraju ga mi naručili i sami stavili. Izgleda ako ti crkne telefon i ako ti ne daju novi samo ga još više sjebu

    Sent from my Redmi Note 5 Pro using Tapatalk
     
  20. ming

    ming Veteran foruma


    Pa sena govori samsung natjerao telekom da mu poprave telefon. Samo me interesuje kakio su to izveli, pošto telefon ne bude kod njih, niti radi claim telekom za dio, niti ima ikakve veze. A agram u ovom slučaju sve završava čak i naplatu te popravke direktno od samsunga.