Google Android - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Mar 1, 2008.

  1. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Mogu li ja u agramu servisirati telefon koji nije kupljen kod ovlaštenog distributera o vlastitu trošku?
     
  2. ming

    ming Veteran foruma

    Možeš
     
  3. Haker

    Haker Veteran foruma

    Možeš, ali evo nas su za display zavlacili mjesec dana...
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

  5. Haker

    Haker Veteran foruma

    Evo prvi put da ispraznim telefon do kraja. Može 10h on screen time izgurati, još sa čistim romom bez ovih Xiaomi gluposti. [​IMG]
     
  6. Eldorado

    Eldorado Komšija


    Meni licno veoma zanimljiv uređaj dopada mi se. Pogotov otisak prsta, nema zuba i selfi kamera izlazi po potrebi :D

    Vjerujem da ce ovo i ostali kopirati i ubaciti u svoju ponudu.
     
  7. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    A gdje mu je earpiece?
     
  8. Haker

    Haker Veteran foruma

  9. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Vjerovatno onaj (ne)uspjesni pokusaj od tehnologije zvuka vibriranjem ekrana.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  10. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    da...
    a navodno samsung je pronasao rjesenje za ovo i valjda ce i oni to ponuditi u buducnosti,ali poboljsanu verziju
     
  11. Haker

    Haker Veteran foruma

    Kinezi tite, daju isto za duplo manje :)
     
  12. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ovaj Vivo Nex je oko 600$, nije malo. Al de sad znaj kakav je softwer, koji je meni bitniji nego hardwer. Xiaomi i Huawei su jedini kinezi koje bih sad pazario.
    Ostali ne izgledaju lose ali se valja usuditi i kupiti.
    Recimo Lenovo Z5 izgleda odlicno, bezelless telefon za 200€, niko ga ovdje ne spominje.
    [​IMG]
    Asus takodjer ima dobrih telefona.
     
  13. Haker

    Haker Veteran foruma

    Samo prije kupnje provjeriš na XDA ima li neki stabilan rom i staviš sebi šta hoćeš. Ja licno ne mogu nijednog kineza radi ovog kopija ajfon skina. Ikone, meniji sve kao ios, ali zato ljepo stock android nakacio i sve pet. ISto važi za Samsung ili bilo kojeg proizvodjaca, dobiješ googlovu aplikaciju i istu takvu njihovu, još samsung ima svog asistenta, koji fail :D
     
  14. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ma nemora komplet novi rom, dovoljno je launcher.
     
    Sena likes this.
  15. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    zbog ovog sad gledam xiaomije, i nekako kad god pogledam, uvijek mi se njihovi telefoni isticu.

    a i na sam se bas zazelio custom romova.

    i ovaj xiaomi mi 8 najbolja kupovina, gledam SE verzija valjda oko 350$.

    samo eto treba potrefiti model sa dobrom podrskom, da li ce to biti mi 8 ili mi 8 se.


    gledam mi note 3 i dalje tanka podrska na xda.

    Sent from my E6653 using Tapatalk
     
  16. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ma nije dovoljno novi laucher. Ko želi stock Google iskustvo jedino rom pomaže.
    @EL NINO CFC ma dovoljno je jedan stabilan rom da ima. Ne znam kakvo je situacija sa skupljim modelima, jeftiniji su popularni u Kini u Indiji pa ima dosta romova.
     
  17. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    recimo mi 6 ima fantasticnu podrsku, kako su mi 8 modeli poprilicno jeftini, nadam se da ce i oni imati jednako dobru podrsku.

    Sent from my E6653 using Tapatalk
     
  18. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Evo upravo dobih Oreo na S7. Ima nekih finih promjena. I definitvno je brzi. Mozda je stvarno brzi a mozda je i do tog sto je se updateovao pa se usput i resetovao. Samo da ne s*ebe battery life.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
     
  19. Haker

    Haker Veteran foruma

  20. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Majsko azuriranje upravo stiglo na S8.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk