Sport - internacionalni

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Alibegovic, Oct 30, 2008.

  1. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Pa sasvim moguce da ce i s Juvetom osvojit. Ionako je Juve jak i bez njega.
     
  2. selvin

    selvin Moderator

    Buffon otisao u PSG da osvoji, a Ronaldo u Juve otisao da ne osvoji, dosta mu vise :D
     
  3. Esh

    Esh HWB

    Strasno bi bilo da Juve osvoji naredne sezone :D
     
  4. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Sretno Runi u Juvetu! Sad mozda i osvojite LP, kad je gospodin Liga Prvaka, dosao u vase redove. :D

    Jakih 9 godina u Realu. Odlicne igre i jebene brojke je ostavio iza sebe. GG CR7!

    Molim Boga i Peru da ne dovede onog padavicara u zamjenu. :(
     
  5. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Ronaldo je za mene najbolji fudbaler ikada

    Šta je sve čovjek ostvario, a ne znam jel istinita vijest da je bio najbrzi igrac na SP, bar tokom grupne faze, a 34 mu godine.

    Čovjek je posvećen fudbalu maksimalno i ne misli stati.

    Samo se nadam jednom kad zavrsi fudbalsku karijeru da nece poceti pametovati kao Pele i Maradona.
     
  6. bhd

    bhd Veteran foruma

    Bit ce trener Reala ili Juveta :)
     
  7. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    nije on za trenera i mislim da on nece ici u te vode
    on je vise ovako sminkeraj i biznismen...nije ni trenerski posao za svakoga

    ali nije covjek zavrsio karijeru,samo je presao u drugi klub...gledati cemo mi jos vrhunskog fudbala od njega
     
  8. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Valjda uspije u Juventusu odigrati solidan nivo.
    Teze ce mu biti jer osim godina ima i prgavu Seriu A gdje ce ga lomiti.

    Real odlican posao napravio prodajom kad se vidi cifra od 105 miliona eurica :D

    Steta sto Buffon ode, mogli su pokusati nesto u duetu.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  9. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Pirlo je sa 32 godine prešao u Juve, Barzagli sa 37 je standardan bio prošle sezone, Totti je igrao do 40 godine. Jeste da se CR7 oslanja na brzinu i fizikalnost, ali je izuzetno inteligentan igrač, povrh toga potpuni profesionalac, ne znam da li je ikada pauzirao više od dvije sedmice zbog povrede i sl. On je LeBron preveden u nogomet što se tiče fizičke spreme. Ako se za ikoga može reći da će igrati na super nivou i u kasnim 30im, to je Ronaldo. Za osvajanje LP potrebno je prisustvo veterana i mislim da je uradio vjerovatno najbolji mogući potez. Juventus ga može dozirati baš kako treba u Serie A. Pokupit će vjerovatno sve Serie A u ove četiri godine, za LP se ostaje vidjeti, ali je definitivno Juve među favoritima. Legendarna karijera koja će još itekako po mom mišljenju potrajati u narednim godinama.
     
  10. bhd

    bhd Veteran foruma

    lik je mashina za golove generalno :)

    Sad je pitanje, ko ce izvoditi slobodnjake sa 17 metara :D
     
  11. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Da se samo ne ponovi historija kao onda "pravom Ronaldu" u Interu pa i Milanu.

    Slazem se da se Portugalac odlicno sacuvao nadam se nekim magicnim potezima jos koju sezonu.



    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  12. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Mislim da Ronaldova starost i spremnost nece biti problem. Taj lik je olicenje predanosti u svoje tjelo, i generalno predanost u rad.

    Za mene je jedino pitanje kako ce se uklopiti u novu ekipu i sistem. U Realu sve je oko njega gradjeno, i ekipa i igra. Juve je imao i bez njega jaku ekipa, sa njim jos jacu, samo je pitanje kako ce funkcionisat zajedno.
     
  13. Esh

    Esh HWB

    Ove produzetke treba ukinuti..
     
  14. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ti bi na vrijeme u krevet, e ne moze :D Hrvati ce osvojiti na penale
     
  15. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    generalno bolja hrvatska i zasluzeno ce u finale,ako ostane ovako
     
  16. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    malo nas je al nas imaaaaaa

    Sent from my E6653 using Tapatalk
     
  17. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

     
  18. igor.g

    igor.g Komšija

    Modric opet zasrao za gol Engleske, lik je katastrofa na prvenstvu.
     
  19. selvin

    selvin Moderator

    Mora da se salis :) Lik pretrci, otme lopti i ima korisnih pasova kao svi ostali zajedno. To sto izgubi neku loptu i ima poneki kritican faul je samo zato jer je kod lopte 80% vremena.
    Meni je veca misterija Rakitic, kojeg nisam vidio da igra uopste. Kazu 'covjek odluke', valjda sto ga trener bira da zadnji puca penale :)

    U svakom slucaju, cestitke za komsiluk. Engleska nije pokazala nista, bas nista.
     
  20. igor.g

    igor.g Komšija

    To isto kao ona izreka kad se krava ritne pa prospe svo mlijeko. :D