Ima li ko sa foruma domace rakije?

Discussion in 'Generalna diskusija' started by ljiljan, Jul 15, 2018.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. ljiljan

    ljiljan Aktivista

    Ili da preporucite nekoga ko pece finu rakiju.

    Zaboravio napomenuti da je iz ili oko sarajeva. Ne ide mi se do Gracanice po rakiju :D
     
    Last edited: Jul 15, 2018
  2. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Imaju ovi poljoprivrednici iz Gracanice sigurno :)

    Sent from my MI 3W using Tapatalk
     
  3. Qler

    Qler Veteran foruma

    Sam im radi jedan mornar stari mu peče rakiju, kaže ne može napeći koliko ljudi traže, dobra valjda.

    Sent from my Huawei P10 Plus
     
  4. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Moj radni kolega peče šljivu i viljamovku koliko znam (iz Maglaja je), ali nema mobitela koliko ja znam. On i brat to rade, i posvete se tome. Ne prodaje brlju

    Sent from my MI 3W using Tapatalk
     
  5. ljiljan

    ljiljan Aktivista

    Zar ima neko danas bez ikakvog mobitela? Nejse, mislio sam iz okolice Sarajeva jer mi se iskreno ne voza daleko samo zbog rakije.
     
  6. Qler

    Qler Veteran foruma

    Sad sam pročitao autocorrect mi je sjebao poruku skroz...


    U glavnom momak je sa stupa, tu je valjda i rakija :)

    Sent from my Huawei P10 Plus
     
  7. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Stavi oglas na olx da prodajes nesto. Bit ce 50 ponuda da mjenjas za rakiju.

    Sent from my Mate10pro using TapatalkPro
     
    Pelikan, Esh and Stevie_Ray like this.
  8. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Hahahahahah bas tako
     
  9. ljiljan

    ljiljan Aktivista

    Prodajem auto i imam 4-5 stranica poruka, sve i jedna za zamjenu. Nema niti jedne poruke da covjek pita moze li se pogledati ili nesto drugo.

    Znaci oko 100-110 poruka pitaju za zamjenu.

    Od vikendice, zemljista, drva... Jedan bolid me zove i pita hoces kupiti moje auto!

    Znaci vidio moj oglas, zove pasa mene jesam li zainteresovan da kupim. Ja rekoh ne hvala, kaze on meni jesi li siguran hahahahhah
     
  10. Qler

    Qler Veteran foruma

    Moja kolegica sa posla kupuje auto, keš, i ne može da nadje. Dok nisam vidio nisam vjerovao, pošalje čovjeku poruku da se nađu, kaže ne bi keš radije bi zamjenu, ili odustao sam od prodaje... A traži automatika, do 10k km, srednja klasa ( put 308, Megane, c4, a klasa...)

    Sent from my Huawei P10 Plus
     
  11. selvin

    selvin Moderator

    Ponovo dolazi doba robne razmjene :D

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  12. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Mozda ima neke veze s porezima?
     
  13. heroic

    heroic Komšija

    Isti slucaj. Prodavao P206, realno vrijedi mozda 2500, jedva za 1700 prodao i to samo zato sto vise nisam imao zivaca da odgovaram na milione idiotskih poruka. Bilo je ponuda od 2700 koje sam prihvatio, pa odustanu, pa ponude 2500, pa prihvatim, pa opet tako. Pa jave doci ce da pogleda u 17h, cekam ne dodje, zasto je ljudima problem reci necu doci nasao sam drugo/bolje.

    Neki dan citam negdje, covjek prodaje nekog benzinca za 5000, nudi mu covjek 3000, kaze "ne mogu ti dati vise drug, ja trazim dizela, a kod tebe je benzinac...". Koji je to mentalni sklop?
     
    edgsi and aNaToMiC ! like this.
  14. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Ma pun je olx jebenih švercera koji samo gledaju kako da se ugrade i radje bi da uvale nešto što prodaju nego da ti daju keš. Ništa drugo njih ne zanima. Ti ljudi imaju obraz ko đon od čizme rudarke, i od njih svašta možeš očekivati. Pored njih imaš ljude koji mijenjaju auto i to na način da prodaju svoje i doplate. Takvima takodjer odgovara zamjena+doplata jer nemaju dovoljno keša da kupe auto a poslije prodaju stari. Ovo je BiH. Treća grupa su mentalni bolesnici.

    Sent from my MI 3W using Tapatalk
     
  15. heroic

    heroic Komšija

    Najbolji je bio neki deda sto me zvao 3put, svaki put mi kaze "prosao pored auta" vidio valjda natpis da se prodaje i onda me pita za cijenu i cim kazem samo kaze "dobro" i spusti slusalicu.

    Bilo je i preprodavaca, on otvoreno kaze hoce da preproda, ali onda daje neke nebulozne izjave, mora ga lakirati komplet, mora ovo ono, ispade da ce ga odvesti u west coast customs i biti zvijezda barem dvije epizode pimp my ride prije prodaje :D

    Ode ja u teski OT :(
     
  16. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ja sam ubijedjen da ih vecina ni ne zeli kupiti auto nego onako iz dosade spustaju cijenu. Dodje im Pik ko nenama dom zdravlja za ispricat se u cekaonici. Ljudi odustaju zbog 50KM. Na kraju dodje dijaspora i covjek uze auto za 5min, treba mu bilo sta da ima u Bosni. Gdje si ranije bio kinze konze, zivce pogubit s pacijentima
     
  17. bhd

    bhd Veteran foruma

    Buraz, meni se javilo 105 ukupno ljudi za jedno auto.
    Od toga 0 ih je ponudilo cijenu na moje, da ponude cijenu koju misle da auto vrijedi.
    3x je osoba dosla i pogledala auto.
    15 ih je ponudilo zamjenu, 4 auto, 1 sjeno, 2 x rakija 300 l vrhunske sljive i 3000 maraka :D, ostalo za sve sa profila i slicno :)
     
  18. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Zanimljiva tema na IT forumu :)

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  19. Esh

    Esh HWB

    Slažem se, nije ovo baš tema za ovog foruma, pa za dalje nek se ljudi jave na pm ili sl.
     
Thread Status:
Not open for further replies.