Battlefield 1

Discussion in 'Igre i konzole' started by bhd, Feb 1, 2016.

  1. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Jel do mene ili su nocne mape previse mracne, ne vidim nista jbt? Brightness sam morao podici na 55%.
     
  2. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Samo se moraš navići :) jesu pomračne, ali se može igrati :) pomračne su i neprijateljima haha
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Koje su nocne mape ? Ja jos nisam na letio na jednu.
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Vjerovatno su meni srozani standardi zbog PUBG, ali je ovo pravo ispeglano i fluidno. Stvarno za BF treba najmanje godina da se sredi. I dalje ima mušica zbog kojih šizim kao izbor servera, npr:



    Koliko mora server info kasniti da se isprazni 65 igraca, i ono tipicno, refrešujes listu servera i onda je to druga ponuda. Oni sto su bili serveri nestanu i pojave se drugi. Nekada 3 servera ukupno, nekada 15. Ne kontam zivota mi.

    Dati 120€ koliko je tada kostala ova verzija sa svim DLC-ovima je ludilo. Ali sada na popusti, dobra je zabava. Ne lici na BF, 0 taktika, plitko do bola, samo fali Benny Hill muzika, ali je gotivno igrati ispeglanu igru da se insan ne nervira.

    Maloprije izasao iz partije sa 0 deaths ..haha. Mapu drugi put igram veze nema sta se desava ali je bilo dobrog grudvanja.

    [​IMG]

    Preporuka za Ribeyrolles 1918 Optic kao Assault, i Autoloading 8 .35. Marksman kao medic. Autoloading gotovo nema recoil, mali drop, skoro ne postojeci random b.d. i brza koliko brzo mozes klikati.

    RSC 1917 koju preporucuju je njesra, spora i veci recoil.
     
  5. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Dobra je za 15€, u poredjenju sa PUBG koji sam platio vise, ovo je dosta bolja opcija. Jos sam htio preko Mexica uzeti za $ al mi nesto nije uspjelo :)
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Naletih na ovu noćnu. Ma nista ne vidim.

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Skoro 20 hiljada ljudi je online a ovo je sve sto izbaci:



    Ne kontam kako su mogli sjebati najosnovniji server list. Ako uradiš refres izgubi se pola servera ..i ono malo ljudi sto ima.
     
  8. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Okuplja li se raja veceras da heklamo BF1 ili BF4?

    Po broju stranica ove teme se vidi nezainteresovanost za igru :)
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    BF3 tema je na dan izlaska imala preko 60 stranica. Pokusavaju da privuku COD igrace dok su stare otjerali. Ovo drugo im barem ide od ruke.
     
  10. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Na XBoxu je isto, npr za TDM u EU samo jedan server zna biti da je pun, ostalo par po 1/2 igraca i to je to. A i taj server treba refreshati 20 puta da bi se pojavio. Sad ne znam jel to sto niko ne igra pa nema servera, ili ne valja ovaj server browser.
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Evo na ovom klipu mozes vidjeti, nakon bezbroj pokusaja dobijem konacno servere sa igracima. A kada sam opet refresovao, serveri su nestali.

    2:15



    Morao sam skoro 5minuta refresovati da mi servere prikaze. Server browser im je broken i nikada ga nisu adresirali.
     
  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Igrao ovih par dana BF1 opet, balans je katastrofa. Pobijes 1000-100, pa izgubis 1000-200, ljudi skoro pa na spawnu campaju. Bude ono kao balancing u pola matcha ali se nista ne desi. Neko rece da samo balansiraju igrace bez squada, znaci nikog? lol
     
  13. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Igrao sam i ja sinoć. Na žalost upravu si balans je veoma los. Ali ipak sam kod posljednje dvije partije primijetio da je bilo poprilično izbalansirano, mec se završio 600:500, bilo je guravo cijelo vrijeme.
     
  14. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    I kod mene je danas bilo ok, 1000-900 zavrsilo par puta. Sve zavisi sta te potrefi. Ali onaj balance tokom matcha definitivno ne radi.
     
  15. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Taj balance je pokvaren. U dosta slucaja kad je balansirana partija, taj team balanser ujebe stvar, i napravi da jedna ekipa taslaci drugu qtako sto prebacuje igrace kad u opste nema potrebe za tim.
     
  16. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Kako funkcionise ovaj CQ u BF1, ja il sam lud ili, imam vecinu zastava, i opet na kraju izgubim. sta je poenta
     
  17. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    To je divljvi CQ koji su maxuz za BF1 napavili. Vratit se i pobjedit cak i kad drzis 90% zastava je tesko napraviti.
     
  18. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Danas raspalim BF1 nakon par mjeseci, iznenadim se da neograniceno granata imam da bacam, isto je i sa municijom??? WTF, jesam li nesto propustio, da nisu nesto dodali?
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Custom server.
     
  20. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Nisam upratio da imaju takvi serveri, uletio u prvi slobodan. Vidim ja bacam bombe i nema im kraja :D