K: PC volan

Discussion in 'Igre, konzole, telefoni i drugi gadgeti' started by electro_p0wer, Aug 1, 2018.

  1. electro_p0wer

    electro_p0wer Novi član

    Kupujem volan za PC , ništa ozbiljno već neki entry level volan. Bitno je da ima "paddle shifterse" na sebi i papučice gasa i kočnice.Naravno i da je potpuno ispravan.

    Samo Sarajevo.
     
  2. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ma ne uzimaj bez force feedbacka, dzaba ces pare baciti.
     
  3. dmr

    dmr Veteran foruma

    nije istina, bolje bez ffa kvalitetan volan nego sa losim ffom.
     
  4. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Cord ne racunam pod FF uopste.
     
  5. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ni ja ne racunam ff bez remena :)


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
  6. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Imaš ovih polovnih logitecha more, do 50km, ne treba ti ništa bolje za casual igranje.
     
  7. dmr

    dmr Veteran foruma

  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

  9. dmr

    dmr Veteran foruma

    al nema dovoljno rezolucije :D
     
  10. Vedo

    Vedo Moderator

    Uzmes Logitech MOMO za ispod 100KM, ima force-feedback i dosta ti za pocetak.
     
  11. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ako mozes nac thrustmaster t100 dobar pravo, ima remen :D Ja kupio skoro za 150KM
     
  12. anel007

    anel007 Komšija

    I ja ganjam nesto na ovaj fazon mada mi ne treba nista skupo niti sa previse feedbacka jer bih ga u 99% slucajeva koristio za igranja Euro Truck Simulatora, znaci bas nesto najosnovnije mi treba i jedino na olx-u sto sam nasao je ovakac volan:

    Logitech volan (25 KM)
    https://www.olx.ba/r/28152889/1332

    Problem je sto taj ne salje postom, nasao jos 2 od kojih je jedan prodat a i dalje stoji oglas :/ a drugi mi lik nakon sto je rekao da je promijenio lokaciju i da nije vise na staroj adresi vise ne odgovara, fkt ne kontam sto ljudi postavljaju oglase ako ne planiraju nešto prodati.

    Ima li iko jos kakvu preporuku sta drasiti jer ono bas najosnovnije mi treba, ne igram nikakve auto simulacije niti sta tome slicno pa mi se i ne daje plaho puno para, i tih 50 je puno za moje potrebe?

    Sent from my Huawei Honor 8 using Tapatalk
     
  13. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ovaj volan je teško smeće. Sad zavisi šta to znači za tvoje potrebe. Ja to da vozim ne bih bez 900 stepeni i manuelnog mjenjača
     
  14. anel007

    anel007 Komšija

    vidi nesto, igrao sam do sad ETS2 na kineskom ala X360 gamepadu i islo je sve super osim skretanja koje moram milion puta pritisnuti u jednu stranu da bi kamion skretao linearno, znati uopce nisam zahtjevni korisnik a i volan bi se koristio samo u toj igri jer u zadnje vrijeme haman nju jedino i igram a i to kad ugrabim slobodnog vremena kojeg je svakim danom sve manje i manje,zato i kazem ne daje mi se uopce puno para na to nego cisto sebi cejfa radi da spojim kad hocu ubiti sat-dva vremena koliko dobijem za igru u nekoliko dana
     
  15. Haker

    Haker Veteran foruma

    Da ali ovaj volan je igračka sa onim vakum stopicama pa ti ostane svako malo u rukama. To ti govorim jer sam ga imao. Traži polovnog momu ili nešto slično.
     
    Vedo likes this.
  16. anel007

    anel007 Komšija

  17. anel007

    anel007 Komšija

    na kraju sam se ipak malo protegao i danas stigao momo, dobio ga za 75 KM pa et moze se reci da nije previse skuplji od zacrtane gornje granice s tim da ovaj nije imao adapter za napajanje mada i bez njega radi osim sto mozda ne radi FF, nisam bas previse testirao jer nemam vremena ali sutra cu se pozabaviti time malo detaljnije
     
  18. Thomasony

    Thomasony Aktivista

    https://www.olx.ba/r/30702172/3579

    Ako ko još traži, možda i prvi logitech sa 900 stepeni, po meni fina mu je cijena. Ja imam isti, solidan jako za casual gaming. Ima modove na 180 i na 900 stepeni.

    Sent from my Mi A1 using Tapatalk
     
  19. Thomasony

    Thomasony Aktivista

    Bez adaptera nikad ne radi force feedback. Kad bude radio znat ćeš vjeruj mi :D Prvi put kad sam zakucao auto u zid force feedback mi je uvrnuo ruku k'o sarmu umalo, nisam očekivao haha :D

    Sent from my Mi A1 using Tapatalk
     
    Konjislav likes this.
  20. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Koji od ovih jetinijih volana moze na xbox one? Poput mome.

    Sent from my Mate10pro using TapatalkPro