Gran Turismo Sport

Discussion in 'Igre i konzole' started by Pelikan, Oct 3, 2017.

  1. opsado

    opsado Novi član

    trazim neku besplatnu igricu koja je za volan a da je mogu igrati sa drugovima. Moze li mi iko pomoci???
     
  2. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Drive Club, mozda? Ona je jedno vrijeme imala free verziju za PS+ korisnike, ne znam da li je tako i dalje.
     
  3. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Uzme jaran PS4 Pro i dodje mu sa GTS. Nagovori me da bacimo koju trku, i sad sam se opet navukao. Posto su mi sva auta gone (preko 60), a dosta njih je dobijeno iz predjenih razno raznih misija, za koje ne mogu opet dobiti rewards ako bi ih ponovo presao... izbrisem save, i krenem od pocetka skroz.

    Jebaji ga. Nije mi se dalo jebavat sa supportima dalje da uganjam vauchere za auta.
     
  4. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Izasao je i novi update, novi tyre model, nova auta + Mercedes AMG F1 W08 EQ Power+ 2017 :D Takodje i nova fantasy staza, C varijanta je super, ostale nisam jos probao.

    https://www.gran-turismo.com/us/news/00_3051615.html

    Podrska je fakat odlicna. Malo su opustili i penalty sistem skoro, pa je zanimljivije, bilo je prestrogo.
     
  5. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Uzeo sam sebi NSX gr.4. To mi je bilo omiljeno auto dok sam igrao ranije. :D
     
  6. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Meni je u NFS Payback Honda NSX najbolje auto, al ona stara i nabrijana do max.
     
  7. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Megane Trophy gr4 je sad smijesno OP, skoro dodan isto. Prelagano auto za voziti. Skoro sam pobijedio sa 0.005 razlike online, predobra trka bila :D Najbitnije je napraviti dobre kvalifikacije da nisi dole ili u sredini. Bolje odradit 15 krugova kvalifikacija, pa jednu utrku nego 15 utrka :D
     
  8. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Trebam uzeti i taj Megan onda. :) Cestitke na pobjedi! Ja jos nisam dovoljno dobar da igram online. Malo sam rusti, a i staze sam pozaboravljao skroz.

    Malo se igrao sa Liverijem, pravio jaranu i sebi skin. Jos uvijek nisam zadovoljan, ali mislim da izgleda ok.[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
    Sena likes this.
  9. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Fino izgleda. Ja sam par puta usao u taj editor pa izgubio par sati vremena. Vise ni ne otvaram :D Sve ono jos malo da dodam i gotovo, a nema kraja. Cim naucis stazu mozes online komotno, jer to sto igras single nema veze sa online igranjem. Ti single naucis savrsenu liniju, kocis uvijek na istom mjestu, a online se moras stalno adaptirat.
     
    Patton2410 likes this.
  10. Sena

    Sena Veteran foruma

    Joj i ja bi tu sate trosio u FH3; bas sam radio repliku CLK GTR LeMans 98 godina, izgubi covjek pojam o vremenu.
     
    Patton2410 likes this.
  11. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja liveri upalim na kraju gaming sesije, fino se zavalim i polako. 3-4 sata sam radio na ova 2. Hahaha. Razno razne verzije, boje, ali mi se ova najvise svidila, jer crno-crvena mi nekako najdraza kombo. Veeras opet, moram neke revizije odraditi, za sta ne sumnjam da cu se zadrzati satima opet. Haha.

    Single igram (osim sto sam pozaboravljao staze jer godinu ja nisam igrao) da bi dobio koje auto, i zaradio koju marku, da mogu i uzeti koje, plus da imam onog mileage exp. za upgrejde istih. A i feel za vozenje nakon godine izlapi. Vec sam na nekih 16 auta u garazi. Ali vec po malo se vidi pomak. Sinoc sam odigrao 'Stage 6' finale, pod campaign menijem, gdje moras 30 krugova voziti, uz dosipanje goriva i mjenjanje guma. Krenuo sa 50 sekundi zaostatka (jer tako te igra starta) i na kraju pobjedim sa 50 sekundi prednosti. U 30 krugova mozda da sam 2 puta izletio, i to onako malo, ne skroz da sam proletio nazad u zastitnu. Mada mi je u zadnjih 5 krugova koncentracija toliko pala, da sam radio po 2-3 sekunde sporije krugove, nego sto su mi bili u prosjeku. Racing line mi je bila svugdje osim gdje treba.

    Drago mi je da sam se nakanio opet krenuti iz pocetka, jer bas uzivam. Mada jos sam pissed na Polyphony D, sto su mi auta izgubili. :(
     
  12. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Blizu sam da zavrsim sve 'Mission Challenge'. Na Stage 8 sam i jos 2 eventa mi ostala. 30 min. Interlagos u GR1, i Nurburgring 24h staza, 4 kruga. Imam sve gold do sada
     
    Vedo likes this.
  13. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ide to tebi. Ja imam jos endurance utrke u GT league. Sad vozio Porsche Cup, 30 krugova Suzuka, guzica me zaboljela. Sat i 5 minuta. Jos budala krenuo sa soft gumama, a ima tyre wear. Poslije 5 krugova se vrti auto oko sebe.
     
    Patton2410 likes this.
  14. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Dobro ti ganjas online u vecini slucaja pretpostavljam, pa malo zapostavis single misije.

    Ja uvijek krenem sa hard gumama na tim endurance trkama, pa se presaltam na medium kod prvog pita uglavnom. Soft samo ako sam prisiljen u pit 2-3 kruga do kraja, pa znam da se nece izlizati.
     
  15. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Mission Challenges done. Svih 64 u zlatnim bojama. Zadnja 2, pola sata Interlagos sa GR1, gdje sam se u prvom pokusaju ujebao sa gorivom i gumama kod izmjene, i Nurburgring 4 kruga sa GR3 (koristio M6), a prosjek mi 8min 50 po krugu, sto je izaslo na nekih 35-36min. I tu se sjebao sa izmjenom, gdje sam nakon 2 kruga u pit usao natankao dovoljno goriva i stavio medium gume, koje su se do polovine zadnjeg kruga skroz izlizale, i vozio sam BMW M6 kao po ledu, da bi sa 1. pozicije pao na 11. Hahaha Popravni je bio laksi gdje sam samo oppet hard gume stavio i lagano pobjedio.
     
  16. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ja sam govorio o GT league utrkama. Dodaju nove svaki mjesec, pa izmedju ostalog ima i endurance. Uradio i drugi Porsche cup, 54min cini mi se na Dragon Trail. Kupio sam i novu formulu, pa imaju i za nju 3 utrke, samo nije bas lagana za voziti. Ona stara formula je bolja :D A ove endurance trke samo ne treba zuriti i pobijedis. AI te ne moze pobijediti, mozes samo sebe pobijediti ako izletis sa staze :D
     
  17. Sena

    Sena Veteran foruma

    Sta vozas u porsche kupu?

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  18. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Mora se koristiti 911 GT3 RS, super auto za voziti.
     
    Sena likes this.
  19. Sena

    Sena Veteran foruma

    Najs, gledat cu i ja kupim gts, nemam nikakvu vozalicu na ps4. Iako mi FH3 uzima bas puno vremena.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  20. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    https://www.gran-turismo.com/us/news/00_1032998.html

    Novi update, Fuji staza i 9 novih auta.

    Prosli mjesec je takodjer bio update, Red Bull Ring i 8 novih auta. Strasno dobra podrska. Dodali su nakon launcha 5 novih staza i nekoliko varijanti za stare staze i preko 80 novih auta, sve free.
     
    Esh and Sena like this.