Brzi pasoš

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Haker, Aug 13, 2018.

  1. selvin

    selvin Moderator

    Lakse ti je za pocetak dat im kljuc i papire da se prijave u MUPu za boravak. Tako sam ja isao prije 2-3 godine kod prijatelja (bez vlasnika). Mogu se raspitat sta tacno treba jer sam zaboravio, znam da smo imali kopiju ZK i neku izjavu/punomoc da nam dozvoljavaju boravak. Al' hajd nije ni cetvrtak daleko :D
     
  2. Haker

    Haker Veteran foruma

    Hvala drug. Ma nije, više ja to sebi nabijem pritisak upravo radi te "pedantnosti" :D
     
  3. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Meni se isto desilo prosle godine. Sve se moze zavrsiti ako imas stelu u Banja Luci gdje se rade pasosi :) Onda i redovni pasos od 60KM dobijes za 7-8 dana.
     
  4. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Mi smo 3 dana cekali brzi pasos u Zivinicama...
     
  5. Haker

    Haker Veteran foruma

    To je izgleda prosjek. Kaže ova da sam juče predao danas bi možda došao, zavisi kako te potrefi.
     
  6. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    meni je isto istekao pasos nekada u februaru mislim,nisam jos ni izvadio novi,jer nisam planirao nigdje ljetovati vani ali cu svakako uskoro izvaditi novi...neka se kiseli
    valjda je po novom sada trajanje pasosa 10 godina a ne kao prije 5 godina...pa onda nije ni puno 50-60 KM
     
  7. FearLess

    FearLess Aktivista

    50-60 KM stvarno nije puno sta god ljudi pricali.
    Jer ako nemas te pare u 5 ili 10 godina, kako ces imati pare da putujes?

    Pasos nije obavezan kao licna karta i da licna kosta te pare onda bi to bio problem. Znam da zvuci ostro, ali pasos je luksuz.
     
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Nije puno ako kroz tri godine ne izbace novu verziju pasosa koja je obavezna :D
     
  9. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Zato pravac Albanija i CG tu sa licnom ideš :D

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  10. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ja samo u CG idem, ljepota.
     
  11. selvin

    selvin Moderator

    Znas onu legendu kad je neko rekao Vahidu Halilhodzicu (ako se ne varam) na nekom rostilju kod nas: "Jelde ovakvog rahatluka nema nigdje u svijetu?", pa on odgovorio: "Ima, samo ti nisi bio.".
     
    ac1dev, hurmash1ca, Ninja and 4 others like this.
  12. Qler

    Qler Veteran foruma

    Tako nesto sam ja htio napisati.. CG je loša, ali dosta nas nije bilo na boljem... Ja sam imao "peh" da sam na bračno putovanje išao u Kemer u neki hotel ultra all inclusive.. samo sto ti ne briju jaja :) milina... I kaze nema Jadrana nigjde... jok eto samo kod on valja...
     
  13. Haker

    Haker Veteran foruma

    Naravno. Ja generalno ne volim more i plaže, jednostavno mrzim sunce i vrućinu. Zato mi je ovo idealno, planinska kuća u prirodi 20km od mora, pa nek idu i rade šta hoće ja znam da ja neću nigdje maknuti :D
    Ono klasično apartman uz more neću više nikad, ono je samo patnja.
     
  14. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Bio sam iskreno skoro na čitavom jadranu ali, ljubaznost kao u CG nigdje nisam doživio. Svako ima nešto što mu odgovara.

    Naravno npr, ljetovao sam 5 dana u Monte Carlu, božanstveno ali...
     
  15. bhd

    bhd Veteran foruma


    briju briju, samo si potpisao Non disclosure agreement priznaj:D hahahaha
     
    Qler likes this.
  16. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Otprilike :p