Battlefield 4

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Jul 17, 2012.

  1. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

  2. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    čiteri ubiše u BF4, ja ne znam da li ih je prije bilo, ali sad ih gotovo na svakom serveru, i to baš ih kad mi bude neki ćejf igrati.
     
  3. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Merak brate na konzoli barem sto se tog aspekta tice. :D
     
  4. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Bio je BF4 ono free i od tad je katastrofa. Ne znam je li idalje. Ali svako ko je planirao varati, mogao je uzeti 50 kopija i miran za zivota
     
  5. igor.g

    igor.g Komšija

    Nije bio BF4 free, nego dlc-ovi. BF3 je bio free, od tada igra uzas, sve citeri i djecurlija koja pojma nemaju sta znaci Conquest.
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Ja bih se rado vratio na BF3 ali uošte ne postoji moderacija. A na BC2 starom evo sedma godina moderatori aktivni i serveri znaju biti cak filtrirani po klasama ili oružju.
     
  7. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Re: RE: Re: Battlefield 4

    Bio je i bf4 free, tako sam ga ja ugrabio.


    Sent from my E6653 using Tapatalk
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

  9. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Hmmm, moguce da sam uzeo ako je bio popust da je kostala par dolara.
    Inace mi bf4 bas kar'na, al evo sad igram samo jer mi je jaran posudio privremeno pc i bf4 je jedini battlefield koji sam najmanje igrao, ne racunajuci one console exkluzive.



    Sent from my E6653 using Tapatalk
     
  10. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Najdraze mi snajpere Bogu iz nogu handrit :D

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  11. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    :D

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  12. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Ovo je samo moguće na konzolama. Probaj par tih kilova izvesti na računaru. Ne bi ostao niti sekunde živ.
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  13. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    E jebiga sad. A 99% ovakvih videa po youtube-u je bas od igraca sa PC-a.
     
  14. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Bi mi dosadno sinoc, i haj reko da pokusam rijesit onaj easter egg na Dragon Valley, gdje se dobije DICE LA camo koji se nevidi na termalnim nisanima.
    Nikad do sada nisam ni gledao sta sve treba. I odgledam par videa prvo. Jes komplikovano majko draga. Haha. Trebalo mi 2 ipo sata da sam sve odradim.

    Prvo nasao prazan unranked Dragon Valley server. Pa skino programcic sto je neko napravio 'light calculator', koji kad uneses koje lampe koji prekidac pali (20 lampi, 7 prekidaca), ti izracuna koje od tih 7 prekidaca moras upaliti, da bi svih 20 lampi bilo upaljeno u isto vrijeme. Lampe su kod H zastave, a prekidaci doslovno po citavoj mapi. Ono sto su savjetovali je, da se uzme MAV, i da ga se ostavi kod lampi na H zastavi. Onda ti ides helijem od jednog do drugog prekidaca, upalis prekidac, evidentiras sa MAVom u 'light calculator' koje su se lampe upalile od 1 do 20, ugasis prekidaci ides dalje do drugog prekidaca. Kad odradis svih 7 prekidaca, onda u 'light calculator' kliknes run, i on ti izbaci koju kombinaciju prekidaca moras upaliti, da bi svih 20 lampi ostalo upaljeno u isto vrijeme. Ovo kad rijesis aktivira ti se keypad kod H zastave, tu uneses univerzalni code 83980800000, koji onda aktivira jos jednu lampu koja blinka morseov code. Iz morseovog koda moras izvuci 9 cifreni broj, koji svakom igracu je drugaciji.
    Onda sam na tablet skinuo program za citanje morsovog koda iz svjetla. Prvi program koji sam skinuo me patio vise od pola sata, jer nisam mogao podesiti pravilno parametre u njemu. Odustanem. Onda nadjem drugi, koji puno bolji, i on bez ikakvog stimanja radi. Ocitam kod 3 puta, (ima tu dosta i texta koji ti objasnjava gdje trebas taj kod unjeti kasnije), da utvrdim da je sifra koju mi pokazuje dobra. Poslije toga se udje na ranked server, i ode do vodenog tornja kod A zastave. Tu pridjes 'banderi' i moras mirno cekati 2minute. Ako mrdnes, resetuju se te 2 minute. Mene u prvom pokusaju ubili, jer je protivnik drzao zastavu, i neko spawn tu. Lol. Odem opet, cekam, i pojavi se malecki salter u dnu. To aktiviviras, i onda ti se na tom istom stubu pojavi kaypad, gdje ukucas svoj licni kod koji si izvukao iz morseovog koda.

    Znas da si osvoijo kad cujes deranje Neebsa, iz Battlefield Friends: promotedddddddd

    Uglavnom sam se super zabavio u tih 2 ipo sata, plus dobio camo. :D A moze se ovo odraditi za 15-25 min, bez problema, sad kad znam sve sta treba.
     
    Last edited: Aug 16, 2017
  15. Decerto

    Decerto Komšija

    Jel se igra jos uvijek BF4 ? Koji su serveri najpopularniji,na base verziji igre ili moram da uzmem premium >.< ?
     
  16. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    gdje je najjeftinije uzeti bf4?
     
  17. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    MadbaLL likes this.
  18. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    znači g2play i dalje najpovoljniji?

    ima li išta niže od ove cijene? ne mora biti premium edition.
     
  19. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    MadbaLL likes this.
  20. NaLe!

    NaLe! Aktivista

    Drug, ako ćeš samo radi igranja, javi se na PM, imao sam negdje Origin acc s tom igrom. Bezveze mi stoji. Nažalost, nije premium.
     
    MadbaLL likes this.