DIABLO III

Discussion in 'Igre i konzole' started by igor.g, Jun 28, 2008.

  1. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Sa sezonskim likom igraš jednu sezonu, oko tri mjeseca čini mi se, nakon toga ga nemozes više koristiti, barem sam tako razumio. Ali zato dobijas daleko bolji loot nego sa običnim likom.
     
  2. vutra

    vutra Komšija

    Sezonski heroj se nakon sezone prebacuje u listu "standardnih" heroja, kao i loot (dobiješ preko mail sistema), gold, achievements and stuff :)
     
  3. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Lost Ark, korejski D3 klon
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  4. Esh

    Esh HWB

  5. Esh

    Esh HWB

  6. vutra

    vutra Komšija

    *PTR, samo da ne bude zabune :D. Koliko skontah, za obične "smrtnike" patch će biti dostupan slijedeće sezone (trenutna završava za oko 1.5 mjesec)
     
  7. Esh

    Esh HWB

    U pravu si, nisam napomenuo.
     
  8. lolak

    lolak Aktivista

    Diablo’s anniversary is right around the corner, along with the Darkening of Tristram event! Whether you’re a series veteran craving nostalgia, or a newcomer hungry for your first taste of the franchise’s past, this loving homage to the earliest days of Diablo is for you.

    Od 1. do 31.1.2018.

    https://us.battle.net/d3/en/blog/21361560
     
  9. Esh

    Esh HWB



    We’d also like to let you know that the forges here at Blizzard are burning hot. And we have multiple Diablo projects in the works. Some of them are going to take longer than others. But… we may have some things to show you later this year.

    Pretpostavljam Diablo za Switch, mozda nova klasa i neki teaser da je D4 u razvoju.
     
  10. Decerto

    Decerto Komšija

    diablo za switch bi bio ubica. Vjerovatno bi ga onda i uzeo :D
     
    Esh likes this.
  11. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ja ga nisam zaigrao skoro dvije godine...
    Sad sam se navukao na Divinity: Original Sin 2, tip Neverwinter Knights i Icewind Dale pa ako neko nije probao ovo je usput preporuka.
     
    Esh likes this.
  12. Esh

    Esh HWB

  13. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Žao mi je što je Blizzard odbacio Diablo..
     
  14. Esh

    Esh HWB

    Na sta mislis?
     
  15. Decerto

    Decerto Komšija

  16. Neso

    Neso Komšija

    Ja bih volio vidjeti novi Warcraft...
     
  17. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ma ne znam koliko igraš Diablo ali igra je mrtva skroz a stvarno ima predobar potencijal..

    Ne popravljaju bitne stvari, ne ubacuju novine, zadnja ekspanzija prije 4 god bila, patchevi nikako ne izlaze..
     
  18. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Slazem se, bila je zanimljiva dok je nisam prekucao treci put. Onda to grindanje tako brzo dosadi da me otjeralo od igre.
    Ako su za warcraft mogli izbaciti 101 ekspanziju onda su to trebali i za D3. Sa druge strane, Blizzard bi to masno naplatio kao za novu igru. Da su barem ubacili PvP, ili klan vs klan. Recimo 20 barbara jedni na druge, to bi bila festa. :)
    Starcraft 2 zivi samo zbog tog MP.
     
    Aldiin likes this.
  19. Esh

    Esh HWB

    Imao si Necromancera, a na BlizzConu ce najaviti vjerovatno D4.
     
  20. ming

    ming Veteran foruma

    Ljudi već šest godina održavaju igru i nude dodatni sadržaj bez mikrotranskacija/seasonpassa/DLC-ova

    I opet ima nezadovoljne raje jer ne mogu guliti singleplayer igru šest godina da ne dosadi.