Cyberpunk 2077

Discussion in 'Igre i konzole' started by senad_986, Oct 24, 2012.

  1. dmr

    dmr Veteran foruma

    I meni, grafika srednja zalost, konzolaski, glupavi aa sve zamuceno.
     
    Vedo likes this.
  2. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ok je meni.
    Ali ne znam sta se zalis na grafiku, sasvim pristojno.
    MSAA je govno od AA solucija btw.
     
  3. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ma logično da ne može bolje kada je za ovu generaciju konzola. Barem neće trebati neka zvijer od pc-ja da ovo pokrene.
     
  4. Decerto

    Decerto Komšija

    kako god...vrijedi uzeti samo da podrzim CDPR...
     
  5. Sena

    Sena Veteran foruma

    Pa da, slazem se sa hakerom. Ne moze bolje, pod jedan open world, pod dva kraj ciklusa konzola.
    Ono ja bih iskreno volio da imam neki pc i dalje od 5k eura i one x i pro i switch, ali jbg.
    Svatko je pomalo kriv sto je pc gaming pao na nisme grane, ovaj zadnji E3 je tuga bio.
    Eto quakecon je bilo vise fokusa, ali opet Doom novi na konzoli prikazan kojoj vec.
    Moras stvarno biti bukva pa dati novac za neku graficku od nVidie trenutno, AMD ce da uradi isto sa Navi diskretnim, jer imaju priliku. Ne mogu da za,is.im cijenu Titana T, kako ce se vec zvat, par hiljada dolara.
    Realno i first a i third party devove boli tuki AA, nakrkat detalja, rezu koja je in, kroz raznorazne metodei svi happy. Sad sto nas 0.5 zagleda ivice, to je nas prob.
    Ali ja sam se brzo adaptirao sa pc-a na konzole.
    Samo moje misljenje, ne zelim nikakvu raspravu, govorim realno stanje.
     
    Last edited: Aug 28, 2018
  6. Haker

    Haker Veteran foruma

    Da imam dionice možda bih to i radio
     
  7. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Jebo 30fps console gaming, bukvalno nov PS4 mi prašinu skuplja :D
     
  8. Sena

    Sena Veteran foruma

    Daj si malo vremena.
    Naviknes se.
    Iako je to na DF najbolje objasnjeno, svacije oko dozivljava frejmove drugacije.
    Meni je poslije pc-a rrebalo cirka mjesec-dva da se naviknem.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
    Last edited: Aug 28, 2018
  9. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Ja nicim nisam odusevljen.

    Kao i vecini, poslije crysisa iz 2007me, sve poslije nista ne odusevljava toliko.

    Mozda jedino da je battlefield 3 ostavio neki utisak na mene, i to je to.


    Vala kad sam gledao utiske youtubera kad su gledali iza zastora cyberpunk rekao bi covjek nesto nevidjeno.

    No hajd, mozda story bude vrijedan hajpa.

    Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
     
    Vedo likes this.
  10. Neso

    Neso Komšija

  11. dmr

    dmr Veteran foruma

    Uzas, BF5 tare pod sa ovim :D
     
  12. ming

    ming Veteran foruma

    Kako ono kažu ''CD projekt Red je to, instant GOTY''' na neviđeno.
     
  13. Neso

    Neso Komšija

    Nije bas uzas, samo sto su se standardi i prohtjevi za igre haos izoblicili. Ne kazem da je igra nikakav pokret tech. revolucije, ali nije ni uzas. Gdje si prije vidio ovako detaljan svijet? Sa druge strane, meni gameplay izgleda zanimljivo pravo.
     
    ac1dev and Sena like this.
  14. xman

    xman Komšija

    Za razliku od Witchera 3 koji je dozivio zestok downgrade(kasnije se sa par modova grafika lako mogla uciniti i boljom nego na E3) radi konzola ovde imamo gameplay nedovrsene igre na konzoli. Na dovoljno jakom PC-u ovo ce sigurno izgledati dosta bolje. Nece je izbaciti prije kraja 2019 god,sto znaci jos godinu dana sminkanja...
    Grafika ne mora biti nikakva revolucija jer meni licno a i svima koji su igrali W3 je bitnije da ispune obecanje da ce ova igra biti veca od W3 u svakom pogledu,a tu ne mislim samo na mapu:D
     
    ac1dev likes this.
  15. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Dobro meni izgleda, a bas sam bio skeptik. Ocito da ima jos posla koliko hoces da to izgleda tecno. Eh sad da je mindblowing koliko se navikalo u medijima, nije.
     
    Sena likes this.
  16. Sena

    Sena Veteran foruma

    Crysis ima fichersa, ali vide se godine.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  17. Sena

    Sena Veteran foruma

    Inace meni Evil Within 2 goty i RE 7, beton igre. Na prvoj se vidi djelo Shinji Mikami-a, na drugoj se vidi i dalje duh residenta, bez obzira sto je u prvom licu. Tehnicko evil within 2 ima musoxa, ali na skroman budzet, ipak je fino. RE7 je na 60 fps na zadnjem patchu, noir efekat dobar, texture su mogli logurat valaj, imaju konzole memorije za detaljnike, ali to je tehnicki dio samo.
    Sto se tice gameplaya, kao sto rekoh, crh.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
    Last edited: Aug 28, 2018
  18. Decerto

    Decerto Komšija

    kad ljudi gledaju grafiku i kazu uzas...koliko god da grafika izgleda "konzolski" ,ako su prica i questovi upola kao kod witchera,a siguran sam da jesu,onda ce igra biti vrijedna svakog centa.
     
    p4ja, Pelikan, Haker and 1 other person like this.
  19. dmr

    dmr Veteran foruma

    ne znam meni je ovakva grafika jednostavno neprihvatljiva. Isti je slucaj sa Monster Hunter World, nova igra tek izasla zahtjevna do bola a grafika kao da je upscalirana sa 480p, nista mi nije jasno. Upalim sebi igru iz 2008. da mi se oci odmore :D
     
  20. Sena

    Sena Veteran foruma

    Dobro svatko ima svoj ukus.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk