Pro Evolution Soccer / Winning Eleven / eFootball thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by forzajuve, Jul 16, 2007.

  1. Esh

    Esh HWB

  2. senad_986

    senad_986 Komšija

    Ne znam, meni je PES vazda bolje lezao od FIFE. Kod FIFE imam osjecaj da je sve skriptirano, sablonizirano, da je bez slobode ,vec unaprijed svaka akcija predodredjena, dok kod Sokera tog osjecaja nemam, izgleda mi da svaku akciju ja licno krojim, a ne AI. Zbog toga mi je Soker milju ispred FIFE. FIFU ne mogu igrati uopste ma koliko prezentacija bila vrhunska.
     
    kvaju, Vedo and chenta like this.
  3. Vedo

    Vedo Moderator

    Ista stvar, 100% je tako. Pes vs Fifa je kao CS vs CoD, bar je meni tako uvijek bilo.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  4. chenta

    chenta Aktivista

    Danas je release PES 2019.
     
    Esh likes this.
  5. Esh

    Esh HWB

  6. chenta

    chenta Aktivista

    Novi pes fantastican, realnost podignuta na veci nivo, gemplej zaraza.. Cekam da dignu servere i da izadje prvi community patch.
     
    heroic likes this.
  7. heroic

    heroic Komšija

    Onako cisto hipoteticki, gdje bi se mogao kupiti taj PES 2019 u Sarajevu :D

    Posto je na Steam region locked ili sta vec :(
     
  8. chenta

    chenta Aktivista

    Ne znam za fizicku kopiju ima li i gdje. Ja sam kupio cdkey za steam i sve radi bez problema.
    Samo sam ukljucio vpn na minut kod aktivacije igre, zatim skino igru i igram regularno, bez vpn-a.
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Je li Denuvo bio i na preoslim verzijama ?
     
  10. igor.g

    igor.g Komšija

    Pa normala, Fuckonami :rolleyes:
     
  11. Esh

    Esh HWB

    Pa ovi standardni shopovi. Creed u SCC, Target u BBI.
     
  12. heroic

    heroic Komšija

    Target sam mislio da se zatvorio. Nisam nikad kupio disk sa softverom/igrom u Sarajevu :D (Sirano prije 15god se ne racuna).
     
  13. senad_986

    senad_986 Komšija

    Isto! 19-ka je za dva koplja iznad 18-ke. Serveri se digli, raja vec šuta PES ligu.
     
  14. senad_986

    senad_986 Komšija

    ps3games.olx.ba - kod ovog momka redovno kupujem, preporuka.
     
    Vedo likes this.
  15. Sena

    Sena Veteran foruma

    Uh nemoj u creed.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  16. heroic

    heroic Komšija

    Sto?
     
  17. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ima mnogo razloga, primarni je bezobrrrazluk. Ja sam maher one x na aerodromu kupio. I onda mi slozili.pricu opasti, rekli za mjesec ce krepat its, ma samo gtijeli.petobu uzet. Evo vec 10 mjeseci radi ko singerica.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  18. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    I Creed i Target ista bagra, radije gore u Sancta Domenica ako je za PlayStation.
     
  19. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ma de ba, smijesne cijene. Naruci s neta i ustedi 50KM.
     
  20. Vedo

    Vedo Moderator

    Probao demo na PS4 Pro, ne znam da mi je i sa jednom igrom konzola toliko bucna bila. Gameplay mi je skoro pa isti kao u PES18, dobar,

    E jedino sta su bas u*rali je teren (ne pricam o travi u replayima). Nou Camp ima neke ofirne zelene splotcheve trave sa veoma ostrim prelazima, ja stvarno ne kontam kako ne mogu jednom za sva vremena rjesit izgled terena i kako je neki art director mogao aminovati takav izgled.