Online kupovina - diskusije

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Alibegovic, Sep 23, 2009.

  1. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Nisam trenutnonali cu kroz sedmicu dvije tamo, nonkad budem tamo svakako onda mogu otici u poslovnicu.

    Ako mozes ovako pomoci onda pomagaj :D

    Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
     
  2. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    ljudi,je li ja ovo trebam cekati 10 dana da mi posalju telefon ?
    pa koji je ovo K,nisam nigdje u opisu procitao da ga isporucuju tek kroz 10-11 dana

    [​IMG]
     
  3. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Ako tako piše, onda je tako. Trebao si gledati kad si narucivao. Nije mi se to jednom desilo.

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
  4. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Hey ljudi, jel ima neki problem sa shipingom sa amazon.de

    Dobio sam neki gift na 100$ a sad gledam, ništa živo se ne dostavlja u BiH.
     
  5. Esh

    Esh HWB

    U praksi samo sa amazon.com, ali tu je shipping donekle pristupacan samo za cd-ove :)
     
  6. kAcA

    kAcA Aktivista

    Ne mora znaciti... To je ukupni rok na Aliexpress al posalju veoma brzo
     
  7. exwizzard

    exwizzard Komšija

    Mozes od third party sellera narucit vjerovatno, kad gledas neki item onda kliknes ovo dugme i nadjes nekog ko salje u bih:

    [​IMG]
     
  8. dmr

    dmr Veteran foruma

    Narucio nesto sa alija i stoji u tracking status vec 3 dana
    Sta im to znaci i zasto ne mice sa carine vise :D
     
  9. anel007

    anel007 Komšija

    to ti sjede tri tete za okruglim stolom i vijecaju na koju posiljku ce da priteftere nas domaci R kod, cekaj dok i tvoja dodje na red jer valja da se njih tri usaglase oko svake
     
  10. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Da, seller u roku dan-dva posalje paket.
    Paket jedan mi u Bahreinu trenutno :D
     
  11. parachuted9

    parachuted9 Novi član

    Carina je uvijek bila brza kod nas, facepalm
     
  12. dmr

    dmr Veteran foruma

    Znaci kako te sreca opali, moze se desiti da te opale carinom iako je nesto kostalo ispod onih 300KM?
     
  13. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Prilozis im dokaz da nisi platio preko 300 i to je to valjda. Ne mogu ti naplatiti nesto nepostojece.
     
  14. anel007

    anel007 Komšija

    @dmr ma taj se komentar odnosio na tvoje "zasto ne mice sa carine vise", vjeruj da ne znam jer nisam nesto previse ni narucivao zadnjih mjeseci kako se krece stanje oko posiljki
     
  15. dmr

    dmr Veteran foruma

    ne znam sta je ovo po singapurskom stoji da je vec otislo sa carine a po BH posti da je jos na carini, uglavnom ne stize do mene :)

    [​IMG]
    [​IMG]
     
  16. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    ucerase mi ovi sa aliexpresa...sada mi javili da nemaju telefon u boji u kojoj sam narucio...lol
    pa cirkus u bojama sa svim radnjama i van BiH :D
    meni jos nikada nije dosao wifi extender koji je poslat haman prije 2-3 mjeseca ...ako je i poslat...seller mi vise ne odgovara na poruke,haman je ispucao sve izgovore :D
     
  17. vutra

    vutra Komšija

    Odakle naručiti komponente (u ovom slučaju, grafičku), a da ne deru s dostavom?
    Gledao sam na computeruniverse, em nemaju nekog izbora po pitanju onoga što meni treba, a ni cijena nije nešto povoljna (+30€ za DHL:rolleyes:).
    emmi.rs nažalost ne dostavlja izvan zemlje.

    Što se tiče carine, ja sam u dva navrata po mjesec dana čekao pošiljke iz UK...so yeah.
     
  18. Esh

    Esh HWB

    Sta trazis? Amazon je 50+ dolara dostava.. Imas i bhphotovideo.com.
     
  19. vutra

    vutra Komšija

    Pokušavam uFatiti kakav povoljan deal za Vega 64 (Nitro ili Red Devil).
    Koliko je precizan ovaj Import Fees Deposit kod Amazona (i da li ovo uopšte važi kod nas)?
     
  20. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Tko te tjerao da pink naručuješ :D :D