Pro Evolution Soccer / Winning Eleven / eFootball thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by forzajuve, Jul 16, 2007.

  1. veki81

    veki81 Aktivista

    Vedo imas profesionalnu deformaciju :D
     
    Vedo likes this.
  2. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ja ništa osim brutalno dobrog pozitivnog iskustva nemam u Creedu.
     
  3. Sena

    Sena Veteran foruma

    Aa, mislio sam na target, oni su bagra, doduse nije ni creed nija nista bolji.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  4. senad_986

    senad_986 Komšija

    Jos jedan glas protiv Creeda. Drug im odnio PS4 da vide zasto ne baca signal na TV, uzeli 50 KM, nista popravili nisu. Reklamirao, rekli mu da je konzola otvarana i da ne vracaju pare. A konzolu otvorio Bog zna kad prije toga covjek od kojeg je kupio plejku da zamijeni pastu i stavi bolji i tisi ventilator. Nakon toga odnio u Target, ljudi uredno zamijenili HDMI konektor ili kako se vec zove, naplatili i, eno, radi uredno.
     
    Last edited: Sep 1, 2018
  5. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ja PS5 cu u Domenici. jebo ove lihvare.
     
  6. selvin

    selvin Moderator

    Prvo bio u Creedu pa onda odnio u Creed?
     
  7. Sena

    Sena Veteran foruma

    Oni bi trebali da daju garu dvije godine, ako sam dobro upoznat sa sony i ms pravilima.
     
  8. senad_986

    senad_986 Komšija

    Pardon, prvo bio u Creedu, pa odnio u Target. :)
     
  9. heroic

    heroic Komšija

    Sve ja to razumijem, ali ja nisam cuo nijedan argument ni za ni protiv kupovine u Creed-u ili Target-u :confused: u pitanju je PC igra, ne konzola/komponenta, ne znam kakva mi tu garancija moze trebati o_O.

    Malo smo OT otisli bespotrebno, uglavnom meni treba PES 2019 za PC, kolko ste me isprepadali kupit cu ga na Amazonu kad bude :D
     
  10. Sena

    Sena Veteran foruma

    Pa i konzola i hardwer krepaju, pogotovo u danasnje doba kad je grijanje vece, i mnogo kompleksniji dizajn. Ali off topic ovo.
    Imas game.co.uk i milion stranica gdje ces proci jeftinije.
    Meni display otisao kod monitora, kuplje u targetu, pa ja mislim da sam ceka 43-44 dana, ono dan je falio da povucem zakon da moram dobiti novu komponentu.
    Sta mene briga komje zastupnik i itd.
    Vadili se oni nisu zastupnik i itd, vise i zaboravio ko je bio, te ovo, te ono.
    Eto dan.
     
    Last edited: Sep 1, 2018
  11. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Na g2a.com ti je PC verzija 31 euro. U Targetu 112KM. Nema se tu sta puno razmisljati.
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    Na g2play je 30€ isto ali sta sa tim kodom kada smo blokirani na steamu. Cekaj narodnjak. Moze se preko VPN-a ali ne bih rizikovao acc.
     
  13. senad_986

    senad_986 Komšija

    Mali update nakon odigranih 10-ak utakmica: trebaju popraviti sudije - prelagano svira prekrsaje, igraci u odbrani se ponekad znaju pogubiti sto dovodi do primanja gola, pasovi znaju otici na pogresnu stranu, ali to je vjerovatno do upaljene asistencije, treba se usteliti na manuelni pas. To se sve moze patchovati. Pored navedenog, nikad bolji fudbal nisam igrao, sumnjam da ce nova FIFA to nadmasiti.
     
  14. chenta

    chenta Aktivista

    Najgore mi je kad dodaje pogresnom igracu, npr 2 igraca idu naprijed od kojih je jedan blize i ide u prazan prostor i umjesto njemu on dodaje onom drugom koji je skroz iznad gore i dosta dalje. I obrnuto.
     
  15. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Znaci trivijalne stvari im ne rade.
     
  16. chenta

    chenta Aktivista

    Ma ovo je bilo i u proslim sokerima, nije sad da se stalno desava, ponekad samo, ali zna me iznervirati..
     
  17. senad_986

    senad_986 Komšija

    Fazon oko pasova je, koliko sam skontao, da postoji manuelni pas, i asistirani pas level 1, 2 i 3. Manuelni je veoma tezak za savladati, ali kad se to usteli, nema sanse da lopta ode tamo gdje nije namijenjena. Dakle, za pocetnike je bolje staviti level 3, pa spustati vremenom i na kraju dodavati manuelno. Slicno je i za sut. Ovi pro igraci, mislim, svi igraju manuelne pasove i suteve.
    Ima i nova stvar, a to je umor igraca, sto uveliko utice na izvedbu igraca, tako da su greske cesce pri kraju utakmice, mada ima igraca sa odredjenim borbenim duhom perkom, pa kad je umoran, on pocne bolje igrati. :)
     
  18. chenta

    chenta Aktivista

    Mozes koristiti manuelni pas bez da ista mjenjas u settingsima, na LT, i imas tacno smjer pasa strelicu i jacinu, pa mozes kombinovati. A u vezi suteva, veoma je zaebano savladati advanced suteve. Ima prednost to sto biras tacno visinu suta i jacinu i koliko u stranu da ide lopta ali valja se snaci u zaru utakmice to potrefiti, vrlo lako je 100% sansu fuliti, gdje bi lako zabio na basis shooting. Ne kazem da je nemoguce to istrenirati, samo ja kad sam probao u pes2018 na treningu dosta manje golova ulazi iako nikakav pritisak nemas, kako tek onda u utakmici gdje je tezak protivnik i stvoris jedva 2-3 sanse.
     
  19. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Kakav je online? Jesu li sredili ista? Vidim da je prodala pala pofino u poredjenju s proslom godinom koja je isto pala...
     
  20. chenta

    chenta Aktivista

    Sredili su ga pravo, ne mozes se ni konektovat :D
    Prva 24 sata je radilo ok, nakon toga sami problemi, treba dosta pokusaja da se nakacis na servere.