Xbox One

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, May 21, 2013.

  1. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ima ono fofas ACC u familiju i sve se dijeli

    Sent from my Huawei P10 Plus
     
  2. Sena

    Sena Veteran foruma

    Bit ce uskoro na prodaju Xbox one gamepad, crni, sto dodje uz ONE X, ja sebi neku phantom li ited rezervirao.
    Za cijenu se sve moze dogovoriti, ispravnost na mojoj se konzoli se moze testirati.
     
  3. Lamagician

    Lamagician Komšija

    https://www.xbox.com/de-DE/promotions/xong

    Sa 100 EUR popustom preko Amazona dodje se na Xbox One S za 150 EUR (500 GB) odnosno 170tak EUR za 1 TB.

    Dobio sam tih 100 EUR popusta ali i nove sijede dlake uz gubitak 2h vremena u zivotu :)
     
    Sena, bhd and Esh like this.
  4. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Preko te promocije uzeo One X povoljnije.

    Da li je kupovina Xbox Gold, Game Pass kao i igara sa cdkey.com provjerena, kakva su iskustva?
     
  5. Sena

    Sena Veteran foruma

    Yep, sve je ok. Sebi redovno kupujem.
    Samo ne kozes koristiti wallet za 360 i Xbox igre, imaj na umu.
     
  6. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Ja sam uzeo Gold jednom, i nisam odmah aktivirao. Proslo par mjeseci, pokusam kod, ne radi. Javim se supportu preko chata, za 5 min su mi dali novi kod. Tako da je sve proslo uredno :) 3 mjeseca (plus jos jedan od MS ako ukljucim auto renew) za 10ak eura bilo.
     
  7. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ja sam mijenjao regije svako malo, cak sam i placao nasom karticom igre sa store-a direktno.
     
  8. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ja sad sa paypalom kupio ono za 2 dolara 1 mjesec gold ovaj... a i kupio sam Mortal Kombat uredno... US regija mi je... ne smijem nista da diram :D

    P.S.

    Ima li ko kakvu stariju fifu da prodaje jeftino i neki Need For Speed :) ili slicno :)
     
  9. Qler

    Qler Veteran foruma

    Battlefield 1 na store 6$

    Sent from my Huawei P10 Plus
     
  10. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Plus premium djaba jos koji dan.
     
  11. Qler

    Qler Veteran foruma

    Sta je to :) kakav premium?

    Sent from my Huawei P10 Plus
     
  12. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Pa sve sto je izaslo nakon originalne igre, mislim da je dva puta izlazio pack sa novim mapama.

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Treci put je i sama igra debelo spuštena. Bila je 10€ pa 5 € i sada opet 5€u zadnjih par mjeseci.
     
  14. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    4 dlc sa mapama i oruzjima ako ne grijesim.
     
  15. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Ja igram svaku noc, nema puno servera ali je fun :D Ja sam kupio prije par mjeseci za 7-8 dolara preko Argentinskog storea, tamo i u Turskoj su obicno najjeftinije igre, barem se se tice MS Storea.
     
  16. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ima li iko da prodaje Forza Horizon :) jeftino :) 2 ili 3 (sad igram 2 ali ce mi isteci ona pretplata od 2$ sto je bila akcija i puša sam)
     
  17. Sena

    Sena Veteran foruma

    Imas dvicu jeftino ali iz UK, tricu bas i ne jos, sad kad 4 izadje, opaste ce cijena.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  18. Qler

    Qler Veteran foruma

    na konzoli promijenim sad regiju na UK i kupim igru? jebe me sto sam je dobio ono games with gold i ne mogu da je "opet" kupim...
     
  19. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ma jok, kupis na disku. Za par funti.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  20. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Pa sto bi je kupovao, produzi live pretplatu i nastavi igrati. Cini mi se bila je i neka akcija za Live 2 mjeseca za 1 USD, tako nesto.