Koji player za gledanje mkv

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by dmr, Sep 21, 2018.

  1. dmr

    dmr Veteran foruma

    Moze li preporuka za neke malo bolje playere za pustanje fHD i 4k mkv fajlova preko mreznog kabla sa kompa na tv :) Do sad sam koristio PS3 i odlican je ali ne podrzava vecu rezu od fHD. Ima li sta slicne kvalitete kao PS3 a da je u obliku nekog playera, moze li PS4 pustati mkvove sa srt titlovima? Koristio sam android tv box ali jednostavno kvalitet je los. Kakav je WD live player?
     
  2. Tensai

    Tensai Komšija

    ma VLC player ce svirat sve zivo
     
  3. dmr

    dmr Veteran foruma

    mislim na hardver a ne na softver :)
     
  4. Tensai

    Tensai Komšija

    sastavis kakv jeftin HTPC i instaliras VLC.
     
  5. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ne mogu se oko tog sad zafrkavat, ima li kakvo gotovo rjesenje. Kakav je WD live bez obzira sto ne moze 4k?
     
  6. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Uzmi NUC onda. Isto ce te kostat, integrisano govno sto moze prikazivat 4k, i li neki mini win pc.
     
  7. dmr

    dmr Veteran foruma

  8. Reventon

    Reventon Veteran foruma

  9. dmr

    dmr Veteran foruma

    Kako ja vidim PS3 je ipak najbolja opcija jer je i on tu negdje cijenom :D Mislio sam da ima sta za 100KM da je bolje. Moze li ovaj prvi od 100KM pustat 4k?
     
  10. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    1080p moze sigurno, za 4k ne znam.
     
  11. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ako ti treba za filmove što ne nabaviš raspberry pie i kodi nabacis..
     
  12. dmr

    dmr Veteran foruma

    Imam vec android box neki, ali mi je kvalitet onako losiji nego na PS3 pogotovo zvuka, je li to sta bolje? Mislio sam da ima sta bolje od PS3 za recimo 200KM, a da prodam PS3, al kako vidim slabo!?
     
  13. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Neki popcorn hour ili mede8er su za to vrh.

    Sent from my Mate10pro using TapatalkPro
     
  14. dmr

    dmr Veteran foruma

    Posto su :D
     
  15. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Ja kupio Popcorn A400 prije jedno 4 godine za 150km. Znaci sad je ili jeftiniji ili moze mladji model za iste pare.

    Sent from my Mate10pro using TapatalkPro
     
  16. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ima li zapinjanja trzanja videa? Sad gledam preko android boxa i kad kamera brzo predje preko scene nije to tako tecno ko na PS3


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
  17. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Ma kakvo zapinjanje. Ti playeri su stvoreni za filmove, moj A400 je vec malo stariji primjerak pa nema 4K al vuče full BluRay filmove kroz mrežu bez da kahne. Znaci film od 60-70gb ide kao podmazan a ide kroz mrežu. Jest da mi je i router sa gigabitnim portovima i sve je kablovima povezano.

    Sent from my Mate10pro using TapatalkPro
     
  18. dmr

    dmr Veteran foruma

    Kakva mreza ovaj android box trzucka kad sa usb stika pusta 1080p film od 4GB, a kao podrzava i 4k. Nije da trzucka vise ko neka nesinhronizacija sa refreashem displaya.
     
  19. Haker

    Haker Veteran foruma

  20. dmr

    dmr Veteran foruma

    Da li na ovom moze 4k?