Igre 2018

Discussion in 'Igre i konzole' started by Aldiin, Dec 27, 2017.

  1. dmr

    dmr Veteran foruma

    igra puno bolje radi u dx12 hmmmm.

     
  2. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Jedva cekam da joj malo spadne cijena da ju ugrabim.
     
  3. dmr

    dmr Veteran foruma

    Igra radi isto ko i trica, graficki vrlo slicna, kao da je ista igra.
     
  4. Soviet

    Soviet Aktivista

    Meni izgleda super ova FH4, kao neki nastavak na FH3 ali pakasi izbacili Mitsubishi, Toyotu i Lexus, nidje veze kako cu bez Eve i Supre :mad:
     
  5. Sena

    Sena Veteran foruma

    Toyota je zbog nekih licenci, steta za EVO.
     
  6. Esh

    Esh HWB

  7. Esh

    Esh HWB

    #AssassinsCreedOdyssey has gone gold!!

    We hope you'll be enjoying playing the game as much as we did developing it and can't wait to see which paths you'll choose.

    Your Odyssey starts on October 5.
     
    Sena likes this.
  8. dmr

    dmr Veteran foruma

    Evo probo shadow of tomb raider i na samom sam pocetku. Igra neigriva u dx11, ne zna koristiti cpu preko 40-50% i fpsi padaju na 35-40, kada prebacim u dx12 ista scena cpu iskoristenje ide preko 90% i fpsi 70-90fpsa.
     
  9. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    U cemu je problem, koristis dx12 i rijeseno?
     
  10. dmr

    dmr Veteran foruma

    pa da ali ima ljudi na win 7 i win 8. Samo kazem, nikada do sada nisam vidio ovoliku prednost dx12 u odnosu na dx11, i rijetko gdje sam vidio da mi iskoristivost cpua ide preko 75% a kamoli 90%. Sve igre bi trebale imati ovakvu podrsku za dx12.
     
  11. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Win10 bi trebao postati mandatoran za igre svakako.
     
  12. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ima ih koji su jos na win8, recimo xman sa foruma :)


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
  13. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ima i XP nostalgičara i ostalih koji su paranoični u vezi telemetrije, al' u svakom slučaju bolje bi bilo za PC gaming generalno da se igre rade samo za Win10.
     
    Neso likes this.
  14. Neso

    Neso Komšija

  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Project Stream is a test of Google’s streaming technologies in the US. We’re testing interactive video streaming and have partnered with Ubisoft to test the streaming capabilities of Assassin’s Creed Odyssey.

     
  16. Neso

    Neso Komšija

    Dok optika ne postane mainstream net. tech, nista od ovoga. Ceka se Google Fiber, svakako.
     
    Sena likes this.
  17. vutra

    vutra Komšija

  18. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ili je katastrofalno optimizovana ili je revolucija na polju grafike
     
  19. vutra

    vutra Komšija

    Prije da je ovo prvo. Izgleda k'o Origins, lijepa igra, ali ništa "revolucionarno" (imho).
    Trenutno igram Origins, nema teorije da održiš 60@1080p (mix Medium/High/Ultra High u postavkama), osim ako si negdje u pustinji ili mjestu udaljenom od grada.
     
  20. dmr

    dmr Veteran foruma

    Onda ti do cpua, koliko se sjecam samo u alexadiji je znalo na par mijesta pasti ispod 60 ostalo ok.