Windows 10

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by NAILS, Aug 16, 2014.

  1. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Jucer sam ga komplet rasklopio kada sam mijenjao pastu pa ponovo sklopio. SSD je u ladici za disk, ulegao je i pricvrscen sarafom. Jedino sata konektor na ploci mozda zeza. Vidjet cu danas kakva je situacija, otac ga koristi samo za internet.
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

  3. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Morat cu i na poslu iskljuciti update jer je HP laptop...
     
  4. anel007

    anel007 Komšija

    ja ne znam jesam li toliki sretnik ili sta, evo ovaj novi update odradio i na desktopu i bas hp laptopu cim se moglo instalirati i jucer bio jos jedan update koji sam isto uradio na oba racunara, niti mi se sta izbrisalo niti sam imao tih blue screen problema, tako je isto bilo i sa sve i jednim updateom do sad a win 10 koristim od kako se pojavio
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Nije ni meni nista, redovno update radi. Da nije vijest bila, ne bih ni znao za neke probleme.
     
  6. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ja imam hp elite book 850 I nemam problema sa win updateima

    Sent from my Huawei P10 Plus
     
  7. mirseth

    mirseth Aktivista

    I kod mene svi update-i bez ikakvih problema. Imam dell latitude e5430, i5, hdd wd black 320gb, ram 8gb ddr3.

    Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
     
  8. sumeir

    sumeir Komšija

    Hvala.
     
  9. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Meni na laptopu Dell E6540 update jedino malo pobrka AMD drivere, odnosno profile za igre, posto ih obično za svaku posebno pravim zbog dcije graficke, pa onda nece automatski da prebaci, nego sve na integrisanoj pokrece. To mi se desi ama bas nakon svakog win10 updatea.

    Sent from my 6055K using Tapatalk
     
  10. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    imam pitanje vezano za windows 7,jer nemam pojma ni ima li tema o win 7

    naime,imam cudan problem...neki dan sam instalirao windows 7 na nov laptop,na kojem je prethodno bio linux ali to je mislim nebitno
    problem je sa skypeom...uredno se instalira ali kada se pokusa ulogovati,pojavi se blue screen,tacnije srusi se windows i pokaze neke errore
    fazon je sto je osobi jako bitan skype i ne mogu ga izbjeci
    googlajuci,naisao sam da je izgleda problem do toga da mora biti upaljen windows update da bi skype radio
    ovo jos nisam probao,jer mi nije pri ruci,sutra cu imati laptop u rukama,pa da vidim da li se neko susretao sa ovim problemom
     
    Last edited by a moderator: Oct 16, 2018
  11. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Tesko da ces za nov laptop (u posljednje 2 god) probavi drivere za win7. Vecina ima drivere isključivo za win10.

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
  12. Neso

    Neso Komšija

  13. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    imaju driveri sluzbeni za win 7,sve uredno radi,samo skype nece
    i skype se uredno instalira ali prilikom logina,pukne plavi ekran...imam negdje video na viberu,ako uspijem postaviti
    mislim da nije do laptopa,nego do windowsa ili skypea
    laptop je nedi dell a koristi ga starija zena...nisam htio ici na windows 10 zbog toga i zbog nadogradnji
     
  14. exwizzard

    exwizzard Komšija

    Jesil vidio ovo na skype download stranici:

     
    zippoo likes this.
  15. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    nisam...pokusati cu i ovo sutra
    mada ne znam kako su IE 11 i skype povezani ali nadam se da ce biti neko rjesenje
     
  16. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Ja cim instaliram win7, stavim da se skidaju svi update-i. I sa crackovanim win to prolazi.

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
    mirseth likes this.
  17. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    tako cu i ja sutra...mora ovo govno od skypea proraditi
     
  18. Vedo

    Vedo Moderator

  19. ZyKLon

    ZyKLon Novi član

  20. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    ja sam kuci odgodio update na 364 dana, čim su se ovdje javili prvi ljudi s problemima.