Battlefield V

Discussion in 'Igre i konzole' started by EL NINO CFC, Jan 16, 2018.

Tags:
  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Nije B2K bio day one DLC. Bio je onaj set oružja za sve one koji su uzeli limited E. KArkand je izasao u decembru.
     
  2. SoloUltra

    SoloUltra Aktivista

    Level 49 :p
     
  3. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Prebrzo se stigne do max ranga, tj. 50. Trebali su do 150 staviti da ide kad je vec ovako lako do 50 doci. Ja sam na maxu vec 3-4 dana.
     
    SoloUltra likes this.
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    The roll out has begun: Battlefield players on PC can start downloading the Chapter 1: Overture update now!

    @Reventon Eto ga ;)
     
    Reventon likes this.
  5. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Tek 17,79GB :D :D haha
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Ja ba. Ima nova mapa, nova SP misija ali opet. Samo ga skida brzinom svjetlosti.

    [​IMG]
     
  7. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Tačno, 10,41GB ali je meni provjeravao nekih 17,79GB. Kod mene skida koliko je net brz, 3MBps. Treba mu tačno 1h za 10,41GB.
     
  8. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Jbt ove igre mi napunise dva diska po 1TB.
     
  9. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Pa sta je to :) BF V će izaći na 100GB sigurno
     
  10. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Meni bf1 sa svim DLC zauzeo 123GB. Morao sam sebi externi hdd uzet na ps4, jer na obicnom ps4 sa 500gb instalisano imao bf1, gow, rdr2, warframe i bf5, dovoljno da mi bude krcat.
     
  11. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Meni 81,4GB. BF1, BF3, BF4 i BF V skupa uzimaju 234GB cccc
     
  12. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    8,2GB na PS4 update.
     
  13. SoloUltra

    SoloUltra Aktivista

    Nova mapa je brutalna , al' ako si u tenku :D
     
  14. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Mi uzeli hitler mobile i samo reli od zastave do zastave. :D

    Solidna mapa. Vozila kamara.
     
  15. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Haha jbt ovo, po 5 nas u timovima u mapi od 64. U BF3 si morao cekati 10min da udjes u server.
     
  16. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Igraj bf3 i rijesio si problem :) nemam pojma fakat kakvi su ti filteri. Ja trazim servere sa 1-5 slobodnih mjesta i udjem na neki od prvih 15 koje dobijem na listi i to je to. Preksinoc je @veki81 cekao cijelu partiju da udje na server. Noc prije toga se to meni desilo. Mozda su ljudi poslusali zahtjeve zajednice i u startu pustili duplo više servera nego je bilo u bf3 da bi izbjegli to 10minutno cekanje, i to za posljedicu ima odredjen broj servera koji su prazni (da cekas 10min ko u bf3 jbo bi im sve jelde????)? Sta mislis o toj ideji?

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Ja zivta mi ne kontam sta vidite u ovoj petici.

    By the way.

    [​IMG]

    Bice ovo 1$ za pola godine.
     
  18. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Nije mi jasno sta imas kontati o tome uopste? Hahaha je li bitno sta neko drugi vidi? Ljudi imaju različite zahtjeve i različite ukuse. Je li to teško shvatiti i prihvaiti? Ljudi igraju tako glupe i bolesne igre (ZA MENE su takve), ali to je fakat njihova stvar i mene to ne tangira... Ja ne mislim da su oni glupi ili ovakvi ili onakvi.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Ma igraj ti, drago je meni sto ti je legla. Volio bih i ja da mi je sjela da da raspalim sa vama, da imam sta igrati, pare nisu problem, yebo 60€ ali brate isti gameplay jos od BC 2008. Znam da si igrao sve naslove jos od BC2 pa ne kontam sta vam se to toliko dopalo. Meni doslovno mrsko upaliti a imam origin access na dva acc. Kako neko rece na proslim stranicama, ove mape vec dosadile. Gameplay isti kao i prije, minus vozila, a poliranje recimo par klasa ispod BF4. Vidjet cemo za godinu ali opet, do tada ko živ ko mrtav.
     
    Reventon likes this.
  20. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Bio je pun server, onda sljedeca partija nas po 5, svi se razbjezali. :) Meni je ovo nastavak BF1, nemam osjecaj da je nova igra. Sam meni igre je gotovo isti kao BF1. Da se razumijemo, nije smece od igre, kupit cu je ali na proljece kad bude kompletna za 20KM :)
     
    Last edited: Dec 6, 2018