Netflix - grupna kupovina accounta

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by SpookyMoO, Jan 15, 2019.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Ima li neko zainteresovan da se kupi netflix account,najbolje bi bilo 3 osobe i ja pa da dijelimo racun?
    Ako ima ko neka se javi u pm.

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
  2. Vedo

    Vedo Moderator

    Ja uzimao na Piku kod tih dilera, 5 KM mjesec dana acc, 4K reza, super sve radi.

    Sent from my P20 Pro using Tapatalk
     
  3. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Pa taman kad sam se javio nema accountova kao vise.I ja sam uzimao te divlje ali radi mjesec pa mijenjas stalno_Od koga sinuzimao imas li ime profila na olx?

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
  4. Neso

    Neso Komšija

    Netflix Tito ba! Ja imam premium plan, placam $14 mjesecno. Odlican je deal, 4 stream-a u isto vrijeme pice, 6 ljudi koristi account bez problema :) Ovdje u Americi ja i cura, i u Sarajevu neki prijatelji.
     
    Qler likes this.
  5. Qler

    Qler Veteran foruma

    :) [​IMG]

    Sent from my Huawei P10 Plus
     
    Neso likes this.
  6. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Citam danas da ce poskupiti pretplata za Netflix.
    I ja sam zainteresovan. Predpostavljam da treba vpn za nas u BiH kako bismo imali sav sadrzaj?
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

  8. Neso

    Neso Komšija

    "The service's most popular plan will increase from $11 to $13 per month for HD streaming. Netflix's most expensive plan, which offers 4K content and up to four simultaneous streams on different devices, will increase from $14 to $16. And the service's basic plan, which doesn't offer HD, will raise from $8 to $9."

    Vala ovaj moj premium sto imam vrijedi svakog dolara. Sto se mene tice nek dizu, koristimo maksimalno, j*bo 2 dolara.

    @Reventon

    http://www.netflixoutsidetheusa.com/netflix-in-bosnia-and-herzegovina/
     
  9. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Pa znaci 6 osoba moze koristiti.Pa eto fino 5 ljudi i ja i dajte da se skupimo.To je po 4KM jer dok ne poskupi je 24KM je mjesecno.

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
  10. Neso

    Neso Komšija

    Ti sa premium planom imas mogucnost 4 stream-a, sa 4 razlicita uredjaja, u isto vrijeme. Kod mene neko ima svoj acc, neko dijeli profil sa nekim. Gdje kuja nije bijesna... :D
     
  11. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ja sam takodjer za grupnu kupovinu ovu premium :)
     
    SpookyMoO likes this.
  12. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Ma ljepota brate napravis 6 profila i eto ako coek kaze da na premiuim super radi sa 6 osoba onda ok.

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
  13. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pa eto javite se kolegi spukiju, da se skupimo i završimo to dok nije poslupilo, mada na šest ljudi svejedno cijena, što kaže kolega halal im :D

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  14. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Kakvo je stanje sa prijevodima na netflixu?
    Ima li negdje lista šta ima dostupno?
    Svakako TV ima netflix app nisam još ni free mjesec iskoristio.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Poskupit ce svim korisnicima. Postojecim nesto kasnije: existing subscribers will be switched to the new pricing plans soon, so they’ll have time to choose whether they want to stay with Netflix or move to another streaming service.
     
  16. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Nije problem cijena koliko je ogranicen sadrzaj za nas, ako ne koristis vpn. Da nema tog ogranicenja, mislim da bi telecom i kablovski operateri izgubili 50% korisnika za mjesec :)
     
  17. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ma ja ne koristim VPN i opet ima svega za pogledati

    Evo gledam sad i wonder woman I Thor ragnarok imaju na primjer...

    Sent from my Huawei P10 Plus
     
  18. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Hajd dok se vi dogovorite, ja uzeo preko pika 3 mjeseca za 7KM. :) Da probam kako ide, za sada je dobro.
     
  19. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    A koristim inja evo kupio na godinu dana za 6 dolara ali nije to to.1 vec blokiran dali mi novi.Ali ne smijem dirati nista praviti profile itd itd.Ja inace koristim smart dns da laziram lokaciju na SAD.Radi super.To sam kupio na godinu dana :)

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
  20. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pa koliko nas ima onda?

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
Thread Status:
Not open for further replies.