Koje slusalice da kupim do cca 50KM

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Qler, Feb 19, 2015.

  1. Haker

    Haker Veteran foruma

    Jesu li ti došle, kakvi su utisci ako jesu?

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  2. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Jesu, ali nisam nesto zadovoljan. Pomalo su neudobne, a zvuk je slican kao ove prethodne Taotronics, mozda cak i losiji jer nema aptX.
     
  3. Haker

    Haker Veteran foruma

    A ne znam koje uzeti. Najradije bih sad pljunuo lovu i uzeo Jay bird, ali odakle ih naručiti, na Amazonu 40 dolara dostava.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  4. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Ma mislim mozda tebi budu udobne, meni je onaj oblik jednostavno cudan. A zvuk nije los (za te pare) medjutim jednostavno sam ocekivao nesto bolje.
     
  5. Haker

    Haker Veteran foruma

    A ne znam, za treninga mi trebaju. Ako ima neko još neki prijedlog bujrum.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  6. Haker

    Haker Veteran foruma

    US $25.99 30%OFF | Anker SoundBuds Slim Wireless Headphones, Lightweight Bluetooth 4.1 Earbuds IPX4 Water Resistant Sport Headset with Mic
    https://s.click.aliexpress.com/e/ORnjUQ8
    Jel ovo fejk?

    Edit: vidim da su da njihovog official store, čine se dobre po review-ima
     
  7. adsubzero

    adsubzero Komšija

  8. Haker

    Haker Veteran foruma

    Iygledaju super, sigurno i valjaju, ali amazon uzm,e 60 dolara i onda ti 20 vrate, 40 im poštarina.
     
  9. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Pa to sam mislio preko shipito-a mozda, mislim da bi za ovako mali paket trebalo da bude 10 dolara.
     
  10. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ja sam baš imao loše iskustvo sa tom stranicom. Piše na amazonu da je item dostavljen, oni ništa ne javljaju. Danima nisu odgovarali ni na support, updejta na stanje nikakvog.. tek nakon dugog perioda sam dobio odgovor.
     
  11. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ja naručio ove anker slim + za 52km. Vidjet ćemo kakve su kada dođu za mjesec :D

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  12. thes1nt

    thes1nt Aktivista

    beyerdynamic dt 990 pro
     
  13. igor.g

    igor.g Komšija

    Ako mi ih nadjes za 50km
     
  14. thes1nt

    thes1nt Aktivista

    jao, oprosti - bukvalno kada sam procitao naslov kontao sam da pise 550KM. :O

    do i oko 50 maraka neke superlux hd668b. ili hd330, mada nisam siguran koliko sad kostaju.
     
  15. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    https://www.aliexpress.com/item/Hoc...pm=a2g0s.13010208.99999999.266.30453c00P5UK8U
    prethodnu stranicu sam napisao da su bolje od mnogih drugih,koje su i skuplje
    ja kupio mpow flame,maksuz da ih uporedim sa ovim i hoco su bolje,dublji bass...a ove mpow flame su najprodavanije jeftine BT slusalice na amazonu,sa preko 4.5 ocjenom
    u nasim radnjama se krecu oko 40-50 KM
     
  16. nenji_avero

    nenji_avero Aktivista

    Je li iko koristio MS Shark Pro? USB slušalice s mikrofonom ~50KM

    Baš me zanima kakav je zvuk i tako to, da li se isplati uzeti, ili ima nešto bolje za malo više para?
     
  17. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Kvalitetan zvuk pocinje na 200+ km

    Sent from my Mate10pro using TapatalkPro
     
  18. nenji_avero

    nenji_avero Aktivista

    Zato sam pisao na temi od 50KM :rolleyes:

    Ne tražim najbolje slušalice na svijetu, nego nešto što mi je dovoljno za esports i slušanje muzike uz isti.
    Da sam još uvijek u furci muzičkog studija i audio produckije, znao bih i ja šta da kupim :)
     
  19. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Ako ti mikrofon nije od presudnog znacaja ima PreSonus HD7 koje nisu preskupe a dobre su slušalice. Mnogi ih hvale. Samo nisu USB. 3.5mm audio jack

    http://www.artist.ba/mex/artikal.php?glavna_kat=29&kat=125&art=5840

    Sent from my Mate10pro using TapatalkPro
     
  20. Ronaldo_9

    Ronaldo_9 Aktivista

    Interesuje me Zippoo druže, mogu li se ove tvoje Hoco slušalice na laptopu koristiti ? I kakav im je zvuk ?