Online kupovina - diskusije

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Alibegovic, Sep 23, 2009.

  1. donjapa

    donjapa Overclocker

    Dosao je danas ali ga nisam upsio instalirati jos, javim sutra stanje :) Na izgled je odlican!
     
  2. sumeir

    sumeir Komšija

    Uglavnom zadovoljan prijatelj.

    Hepek je malo "muhanat" na prepreke kuda usisava, tako da trebaju biti sklonjene, tipa stolice i slični premeti.

    Prostorije gdje imaju pragovi isto smetaju. Npr uđe u sobu gdje ima prag ali neće moći izaći.

    Zada se da "skenira" prostoriju koju hoćeš da usisa i određuješ gdje će šta usisavati.

    Kada usisava i baterija bude pri kraju, ode da se napuni i onda nastavi sa zadnje tačke.

    Sve komande imaju preko aplikacije na telefonu, i daljinsko upravljanje. Znači zadaš mu da usisava nani kuću u Bosni, a ti negdje landaraš po dunjaluku. Samo je bitno da je konektovan usisivač na kućni Wi Fi.

    I da nana zna da usisivač tako radi, da nebi kontala da je "ograjsala " :D
     
    Vedo likes this.
  3. donjapa

    donjapa Overclocker

    :)

    Hvala, ali evo njega odradio prvu turu i kod mene. Ne znam tacno koji model ti jaran ima ali moj nema problema sa pragovima uopste. Prelazi iz sobe u sobu bez problema. Skeniranje je odlicno odradio, kvadraturu pogodio precizno. U mene nema bas puno stvari okolo, a i secija je uzdignuta tako da ide ispod i odradi sve. Stol imam u kuhinji i u dnevnoj, stolice samo nabacim na stol i odradi sve bez problema.

    Prvi put smo radili na "srednjoj" jacini tako da se uopste nije ni culo puno, dosta manje nego obicni usisivac to je sigurno. Ne znam kako ce biti kad ga stavim na turbo/max.

    Kazu da nakon 3 puta algoritam bude malo precizniji i zna sta kako odraditi, i tad se tek preporucuje da se instalira krpa kojom brise pod. Bice zanimljivo isprobati sve funkcionalnosti!

    Planiram staviti raspored da radi kad smo na poslu, 3 puta sedmicno. Lokacija mu je ispod jedne fotelje tako da se ne primjeti uopste, i ne znas da je tu.

    Sve mobilno, i to veoma dobra aplikacija, odradi scan kuce i napravi je u app-u da kasnije mozes odabrati npr. kuhinju i poslati ga tamo da radi. Bas sam zadovoljan nakon 24h - vidjecemo na duge staze kakav je.
     
  4. exwizzard

    exwizzard Komšija

    Jel se moze koristit bez wifi/app?
     
  5. donjapa

    donjapa Overclocker

    Moze. Imaju na njemu sve potrebne opcije, ali onda bas i nemas pregleda niti fleksibilnosti. Radi kad kliknes, i to je to.
     
  6. Tyger

    Tyger Aktivista

    Pozdrav,
    Jel iko naručivao u skorije vrijeme powerbank sa bay-a, ali-a itd?
    Znam da je bio problem tokom godine.
     
  7. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Nisam powerbank, ali jesam bateriju za telefon, valjda bi trebali to isto da tretiraju. Nikakav problem, stiglo brzo, doduse nije iz Kine nego Grcke, ne znam ima li to kakve veze.
     
  8. Tyger

    Tyger Aktivista

    Htjeo sam powerbank naručiti sa gearbesta piše nema shipping opcija za BiH
     
  9. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Pa to je drugo, oni ne salju da ne bi imali problema. Sa ebay-a mozes naruciti (mada opet ne garantujem ni ja da nece vratiti na carini, samo sam prenio svoje iskustvo).
     
  10. dams82

    dams82 Komšija

    Ja sam u augustu preko aliexpress naručio dvije baterije za redmi note 2 i došle regularno za manje od mjesec.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  11. adsubzero

    adsubzero Komšija

    To sam i ja primjetio na aliexpressu, salju baterije za telefone, ali nece powerbank
     
  12. Esh

    Esh HWB

  13. Haker

    Haker Veteran foruma

    Kako nije, Kingston sa Alija je 73 dolara, a predstavljam da je lošiji od ovog.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  14. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ma sve je to u pet deka danas. Nije to kao prije 7-8 godina dok je bio Sandforce i Samsung.
     
  15. Reventon

    Reventon Veteran foruma

  16. NAILS

    NAILS Moderator

    I ova cijena od 135$ za 1TB je stvarno ekstra.
     
  17. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ja 128GB platio oko 400KM prije nekih 8 godina, i to bio dobar deal jer je inace bio 500+. :)

    To je sad sve dodzaba. Svako moze imat 500GB+ SSD.
     
  18. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

  19. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Imas 860 Evo 500GB za 170KM na piku.
     
  20. exwizzard

    exwizzard Komšija